رفتن به محتوای اصلی

به بلوف های امریکا دلخوش نباشیم!
28.01.2024 - 22:55

باردیگر نیروهای نیابتی رژیم چند سرباز امریکائی را کشتند و آمریکا تهدیدهایش را علیه حکومت  اسلامی آغاز  کرد.این وضع ۴۵ سال متمادی ادامه دارد و هیچ اتفاقی تا کنون رخ نداده است.رژیم با کمال اطمینان از طریق نیروهای نیابتی حمله می کند و منتظر انتقام‌جویی آمریکا نیست چون از داخل آمریکا بدست رژیم ولایت فقیه پیام هایی می رسد که تهدید های آمریکا را جدی نگیرید.
مردم ایران بطورآگاهانه و به کوشش های خودشان در فکر آینده خویش بیندیشند وگرنه از هارت و پورت های توخالی امریکا مانند ۴۵ سالهای گذشته هیچ چیز حاصل نخواهد شد. یکی از دلایل تاخیر در سرنگونی رژیم اسلامی در تهدید های توخالی آمریکا علیه آخوندها  نهفته است.تهدید های پوشالی آمریکا علیه رژیم ولایت فقیه که هیچگاه در ۴۵ سال گذشته عملی نشده است ،فقط به مردم وعده توخالی داده است که آمریکا در حال سرنگون کردن رژیم آخوندی است و احتیاجی نیست که مردم دست به قیام بزنند تا رژیم اسلامی واژگون گردد و به همین لحاظ مردم فقط در انتظار نشسته اند و از خود حرکتی نشان نمی دهند! به جز اقلیتی از جامعه که همواره دلیرانه علیه رژیم استبدادی و اسلامی در حال فعالیت و قیام است و کشته ها ی بیشمار و زندانی های بیش از اندازه محصول تلاش های شبانه و روزی اقلیت جامعه بوده است ،بقیه جامعه منفعلانه نظاره گر رویدادها بوده اند و همواره در انتخابات گوناگون تا مرحله انتخاب شیخ حسن روحانی شرکت فعال داشته اند.

نقش امریکا بعداز جنگ جهانی دوم در ایران ومنطقه خاورمیانه بسیار فاجعه باربوده است!

سرنگونی ذوالفقار بوتوتوسط ژنرال ضیاءالحق که مستقیما دست نشانده امریکابود ونظام حکومتی پاکستان را به جمهوری اسلامی تبدیل نمود عاقبت به فاجعه شکل گیری القاعده و طالبان انجامید.

ژنرال ضیاءالحق نیز عاقبت در یک توطئه امریکائی در سقوط هواپیما جانش را ازدست داد!روی کار آوردن دوباره طالبان در افغانستان در ۲ سال پیش آبروی آمریکا را در جهان از بین برده است

 

بلوف های امریکائی ها در رابطه با حکومت اسلامی در ۴۵ ساله گذشته کم کم به فیلم های وسترن و تگزاس شباهت یافته است.همه اعمال امریکا در منطقه به نفع جمهوری اسلامی تمام شده است!از سرنگونی صدام گرفته تا رابطه های پنهانی با مقامات جمهوری اسلامی ،همه آنها در خدمت توسعه قدرت نمائی رژیم ولایت فقیه قرار گرفته است!

بهمین خاطر رژیم اسلامی تهدیدهای آمریکا در حال افول و گرفتار مسائل داخلی را هیچگاه جدی نمی گیرد چون لابی های رژیم از داخل آمریکا پیام هایی به آخوندها ارسال می دارند مبنی بر اینکه 

"" هیچ ترسی از آمریکا نداشته باشید و حکومت خود را حفظ کنید و فقط بسوی روسیه نروید""

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

دیدگاه‌ها

قوام وادی

عنوان مقاله
/بفکر نان باش که امریکا دور است.

اطلاعات شما از استراتژی و تاکتیک های امریکا شبیه اطلاعات امریکا از خاورمیانه و از اسلام و از مذهب سیاسی شیعه است.
چرا شما انتظار دارید که امریکا شما را نجات دهد؟. امریکا دنبال منافع خودش است.
امریکا در سرایر دنیا پایگاه و سرباز دارد اگر قرار بود هر سگی که به وی عو عو کند، امریکا به او حمله کند تا بحال دهها جنگ جهانی شروع شده بود.
موارد بهار عربی نشان داد که امریکا و غرب در موقعیت مناسب حساب این میمون بازی پان اسلامی را خواهند داد. حتی رحم به قذافی و شاه هم نکردند که در پایان حکومتش کاملا تسلیم غرب و امریکا شده بود.
بعد از پایان جنگ سرد امریکا مقاومتی در مقابل خود نمی بیند. هر گاه منافعش ایجاب کند سراغ دین مداران و ناسیونالیست ها و ضد کاپیتالیست ها و حامیان مافیا خواهد رفت.
بهتر است امثال شما اینقدر اسم امریکا را در دهن اپوزیسیون و مردم نیندازید. و بقول رفیق مائو: به نیروی خود و خلق اهورایی ایرانزمین تکیه کنید!

ی., 28.01.2024 - 23:18 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.