رفتن به محتوای اصلی

جناب كريمى، جنايات پدر فائزه را نامبرديد، ايا ميشود جنايات ، فساد ، كمبود هاى پدران را به پاى فرزند نوشت ؟
28.03.2024 - 04:24

جناب كريمى گرامى و عزيز ؛

شادمان از اينكه در خارج از كشور هستيد كه پژواك صداى مردم مظلوم كشورمان هستيد و از گزند رژيم جنايتكار در امانيد.

جنايات پدر فائزه را نامبرديد، ايا ميشود جنايات ، فساد ، كمبود هاى پدران را به پاى فرزند نوشت ؟

ايا فكر كرديد برخى از كارهاى فائزه را باطلاع برسانيد؟

-علت زندان رفتن هاى مكرر اورا مطرح كنيد؟ كه اخرين ان براى ٥ سال ، پشتيبانى از قيام زن-زدگى - ازادى بود؟

-ايا فكر كرديد مردم بدانند ، نامبرده از رئيس جمهور ترامپ ( خوب يا بد) پشتيبانى كرد و از خواست در صورت برنده شدن تحريم ها را عليه رژيم بيشتر گسترش دهد؟

- ايا ميدانيد يكى از احكام زندانى شدن او " تشويش اذهان عمومى ، سياه نمايى عليه رژيم ، تبليغ عليه نظام و براى براندازى رژيم بود" و شاكى سپاه و قوه قضائيه بود؟

- ايًا ميدانيد او را از دانشگاه بخاطر عقايد ضد رژيم اخراج كردند؟

- ايا ميدانيد بعد از ١٥ ماه ، اولين ملاقات در زندان را اجازه دادند؟

-ايا ميدانيد رژيم را براى مسموم كردن پدر همسر و فرزند او را رسانه اى كرد؟

-ايا ميدانيد ، رسما " مملكت را بدست أراذل و اوباش افتاده" را رسانه اى كرد؟

- ايا ميدانيد احمدى نژاد براى انتخابات پيشنهاد معاون اولى را به فائزه داد ، و پس از عدم قبول اين شغل توسط فائزه ، اين پيشنهاد را پس گرفتند؟

-ايا ميدانيد در مصاحبه اى گفت حتى اگر برادرش در انتخابات ١٤٠٠ كانديد شود به او راى نميدهد؟ و راى در دو انتخابات گذشته نداد و تبليغ " نه" به انتخابات را كرد؟

-ايا ميدانيد رسما از بهائيان پشتيبانى كرد و ميكند و انها را يهترين افراد هم زندانى خود ميداند و در زمان ازادى انها ، با دسته گل به ديدنشان رفت ؟ و ميدانيد بهايى گرى و گرايش با انها جزو تابو هاى رژيم است ؟

- ايا ميدانيد مانند بانو فاطمه سپهرى مخالف حجاب اجبارى است و انرا تبليغ ميكند؟

-ايا ميدانيد رژيم را متهم كرد كه پدرش را كشتند و نه اينكه او بخاطر سكته قلبى در استخر غرق شد؟

-ايا ميدانيد براى رفتن زنان به استاديوم فعالانه و براى دوچرخه سوارى زنان كمپين كرد ؟

-ايا ميدانيد اظهارات عليه قران كار دستش داد ، به دفتر او حمله كردند، او را فاحشه ناميدند ، و مجبور شد اظهار ندامت كند؟

با زدن اين افراد در حاليكه در چنگال رژيم هستند و وصل انها ، بدون ياداورى از كارهاى مثبت انها ، فقط و فقط به رژيم ننگين، جنايتكار، زن ستيز، كودك كُش، فاسد ، مردم فريب كه با لباس دينى ظاهر ميشوند يارى ميرسانيم در حاليكه بايد پشتيبان او بود، و رهايى او را درخواست كرد، و جنايات پدرش را به اگاهى رساند ، اگر، اگر، اگر به دموكراسى ، قانونمندى ، شفافيت ، جدايى دين از حكومت ، رفاه و سربلندى ايران و ايرانى معتقديم. متاسفانه برخى اگاهانه و نا اگاهانه اتش بيار رژيم تبهكار عمل ميكنند و عاقبت انرا درك نميكنند.

به اميد سرنگونى رژيم اشغالگر.

زن-زندگى-ازادى .

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

دیدگاه‌ها

رادیو مازندران

مجید پسر حمید نوری به جبهه اصلاحات اپوزیسیون خارج از کشور پیوست مقدم او را گرامی و جنایات پدرش را به نام و نمینویسم امیدوارم فرزندان حاجی لاجوردی و صادق خلخالی هم هر چه زودتر به براندازان بپوندنند

جمعه, 29.03.2024 - 13:44 پیوند ثابت
Esed Sadiq

عنوان مقاله
جناب كريمى، جنايات پدر فائزه

کشور درهم برهم اقتصاد درهم برهم روشنفکر در هم بر هم پیشنهادهای در هم برهم . یکی آینده و نجات کشور را در استخوانهای دو هزار و پانصد سال قبل کوروش میبیند یکی در چاه چمکران دیگری در رضا میر پنجه قزاق اصطبل دار بی سواد آن دیگری در میر حسین یا حسین و روحانی حامی ولایت فقیه و این آقا فوتبالیست از قافله عقب نماند در فائزه خانم چادر سیاه با تفکرات مافوق ارتجاعی راه نجات میجوید . خوب با این همه در هم بر هم بودن آخوند هم به حاکمیتش ادامه میدهد . راستی اگر اکبر هاشمی رفسنجانی سر حکومت بود فائزه خانم از عملکردهای حکومت انتقاد میکرد ؟ ما در زبان تورکی مثلی داریم که میگوید - عمی دردی دئیلدیر زمی دردی دیر . یعنی اینها بخاطر عمو گریه نمیکنند بلکه بخاطر مزرعه گریه میکنند . خانواده رفسنجانی بعد از انقلاب میلیادر دلاری شدند .

جمعه, 29.03.2024 - 12:45 پیوند ثابت
پینوکیو

فرشته مهربون... اولین باری که دختر بابا وارد سیاست شده رو یادته با شلوار جین سوار بر دوچرخه تو پارک بود که انصار حزب الله باهاش در گیر شدند بعد از ان بود که ایشان به عنوان‌ نماینده به مجلس اسلامی راه یافتن بعدها اعضاي انصار حزب الله اعتراف کردنند که بابا اکبر برای این کار به آنها پول داده بود

جمعه, 29.03.2024 - 06:48 پیوند ثابت
شازده اسدالله میرزا

....خطاب به کسانی که در همه ی آزمایش ها رفوزه شدند. خیزش ملی و سراسری جنبش مطالباتی نیست بلکه حرکتی است برای سرنگونی
دیر آمده اید و قطار خیزش ملی برای سرنگونی جمهوری اسلامی چند سالی است که حرکت کرده است و میرود از تمامیت حکومت تبهکاران اسلامی حاکم و دُم دنبالچه های آنها در قامت اصلاح طلبی، ملی-مذهبی تحت عنوان تحول طلبی و همه نحله های دیگر ِ نگهدار جمهوری اسلامی عبور کند
اما به نظر میرسد که هنوز وفاداران به همین حکومت تبهکار که دستشان در تمامی ِ جنایت ها و خیانت ها و وحشی گری و تخریب و کشتار و زندانی کردن ایران و ایرانیان ِ آزادیخواه سنجاق و چفت بود و هست، از خواب سالیان خیانتکارانه شان بیدار شدند تا شاید با مطرح کردن تغییر قانون اساسی و به همه پرسی گذاشتن آن در همین نظام تبهکار و یا امروز تحت عنوان عبور از نظام، بگویند ما در صف مطالباتی مردم هستیم.
خیر
ملت ایران در دی ماه نود و شش شعار دادند که:
اصلاح طلب، اصولگرا
دیگر تمامه ماجرا
بنابراین نمیشود دوباره با ترفند اصلاحات که تغییر یافته آن تحول طلب شده است، خیزش ملی و سراسری ملت ایران که اولویتش سرنگونی تمامیت جمهوری اسلامی است را به بیراهه کشاند و برای همین حکومت تبهکار اسلامی وقت خرید.
در یک کلام باید با صراحت به این کسان گفت و نوشت اگر وجدان دارید و نیز میخواهید نشان دهید که وجدانتان بیدار شده است باید اولویت های ملت ایران را به رسمیت بشناسید و پشت سر مردم قرار بگیرید نه جلوی آنها
تا این حکومت جنایتکار بدست ملت ایران سرنگون شود.
حتا اگر در این راه سرتان بالای دار برود.
چون این کوچکترین هزینه ای است که برای جبران جنایت و خیانت خودتان به ایران و ملت ایران می پردازید.
به معنی دیگر

این حرکت شما هرچند در حد قامت و فرهنگ شما اقدامی رو به جلو است
اما به هیچ وجه کافی نیست
بلکه باید با صراحت و شفاف بگویید و بنویسید که الویت های شما هم همان خواست ملت ایران است.
یعنی سرنگونی
وگرنه هیچ کس روی دیوار دروغ و تزویر شما یادگاری نخواهند نوشت.
ولی باز ملت ایران هر ریزشی را از رأس و بدنه جمهوری اسلامی استقبال می کند، به شرطی که با این ریزش به سمت مردم بیایند نه اینکه از مردم بخواهند زیر پرچم و رهبری آنها جمع شوند.
زیرا پرچم ملت ایران پرچم سه زنگ شیر و خورشید نشان است
رهبر و وکیل ملت ایران ....
و شعارشان هم سرنگونی تمامیت جمهوری اسلامی است
پس اگر این پرچم و رهبری و شعار ملت را پذیرفتید جایتان در میان و پشت مردم است نه جلوی مردم
پس باید تاکید کرد که هوشیار و بیدار باشیم و ببینم آنانیکه برای عبور از جمهوری اسلامی رفراندم و انتخابات را در چهارچوب همین نظام موجود توصیه می کنند شک نکنیم که آنها از جنس همین جمهوری اسلامی
پ., 28.03.2024 - 22:25 پیوند ثابت
داور

عنوان مقاله
تمام بدبختی های مااز...

بدون شک یکی از جنایتکاران تاریخ ایران همین هاشمی رفسنجانی بود. دوستی که با او پیش از انقلاب رفت وآمد داشت او را کاهن بهشت فروش می‌دانست که‌در حیله مانند عمر وعاص بود. هاشمی رفسنجانی عامل اصلی رسیدن سید علی به قدرت است.
کارنامه چنین جنایت کارانی البته که باید از سوی خانواده مورد بررسی قرار گیرد.
این یک وظیفه اخلاقی و برای کسانیکه خود را ایرانی می‌دانند وظیفه ای ملی است به کارنامه
پدران و خانواده های مرتبط با نظام اسلامی برخورد کنند.
امروز بسیاری از بازماندگان پیروان آدولف هیتلر به گذشته پدرآن و یا مادران خود نگاهی انتقادی دارند و به نکوش پدران خود از گذشته دارند.
خانم رفسنجانی تا کنون مطلبی درباره پدرخود و نقش سیاه وی در روی کار آمدن نظام اسلامی قلمی نکرده است.
تنها رفسنجانی نیست بلکه فرزندان خمینی و فرزندان همه اعضا نظام بایدبه کارنامه پدران خود و نقش شوم آنها در قتل و غارت ودزدی و جاسوسی وخیانت به ایران وایرانی از خود پرسش کنند و راه خود را از این گروه ضد ایرانی و جاسوسان و آدمکشان محمد ابن عبدالله جدا کنند.
برای اینکه گذشته سیاه فرقه شیعه روشن شود و 57 دیگری بوجود نیاید باید بازماندگان چپ
که ایران را فدای سیاست دولت شوروی کردند، گذشته سیاه و خون‌آلود پدران خود را به نقد بکشند.
فرزندان چپ باید بپرسند بر اساس چه معیاری خلخالی نامزد ریاست جمهوری از سوی حزب توده می‌شود؟
وارثان میلیاردها دلار دزدی شده ملت ایران باید همانند خانم رفسنجانی پاسخگوی تبهکاری های پدران و مادران خود باشند. نه، خانم رفسنجانی باور دینی پدر شما فاجعه به بار آورد و نه دین شما ونه کارنامه شما وپدر قابل دفاع است.

پ., 28.03.2024 - 09:57 پیوند ثابت
پا منبری سابق …

عنوان مقاله
چرا من سلبریتی ها را به روشنفکران ترجیح میدهم

نمی دانم چند نفرآخرین نماز جمعه مرحوم رفسنجانی را به خاطر دارند من خوب به خاطر دارم کسانی که به خاطر ندارند لطفا وقت بگذارند و گوش کنند نتیجه کار را هم همه می‌دانند هنوز مادر یکی از کشته شدگان به دنبال یادگاری از فرزند زجه می‌زند هنوز قاتل ندا مشخص نشده هنوز مادر و خواهر یکی دیگر از گشته شدگان را به هر بهانه ای به زندان میبرند قدرت و نفوذ رفسنجانی در حکومت اسلامی را همه می‌دانند ولی ایشان کاری نکردند یا نتوانستند کاری کنند درست است که فرزند را به جرم والدین مجازات نمی‌کنند ولی فرزند هر کسی باشی حمایت از یک خط فکری جنایتکارانه جنایت است و مجازات دارد شاید مرحوم رفسنجانی فکر میکرد میتواند هم حکومت را حفظ کند و هم برای مردم کاری کند ولی فائزه خانوم که می‌داند این رژیم جنایتکار است و فقط باید برود از این لحاظ جرمش از پدر هم سنگین تر است حالا کسانی که خود را روشنفکر وما را فاشیست می‌دانند و از آنها آشکارا و پنهان حمایت میکنند خودشان قضاوت کنند که جرمشان چیست یک داستان جالب یادم افتاد در آن زمان که ما به دارودسته اصلاحات فائزه خانوم دلبسته بودیم و چپ و راست عین بع بعی رای می دادیم یک روزنامه روسی یک نژاد از گوسفند را با ما مقایسه کرده بود الان دقیق یادم نیست ولی فکر کنم هوش آن نژاد از گوسفندان را چهل یا شصت برآورد کرده بودند حالا خلاصه که این گوسفندان اگر یکبار سردسته گروه اشتباه برود دیگر دنبال او حرکت نمی‌کنند و ما صدبار رای دادیم و بار صدو یکم هم باز امیدواریم من اعتراف میکنم هوش من از آن گوسفندان کمتر است وگرنه رای نمی‌دادم البته الان بهشت هم با آنها نمیروم حالا روشنفکران و اندیشمندان عزیز خودتان ضریب هوشتان را تخمین بزنید تازه من تجربه پنجاهوهفت را نداشتم همین

پ., 28.03.2024 - 09:50 پیوند ثابت
محسن کردی

عنوان مقاله
علی کریمی

ما ایرانی ها اگر یاد بگیریم در سیاست سیاه و سفید نکنیم کارمان خیلی راحت تر میشود. ادامه در بخش نظر

من با چنین نگاهی به کسانی مثل فائزه یا نوریزاد یا میرحسین موسوی و تاج زاده یا مهدی نصیری در حال حاضر نمی پردازم چرا که آنرا به نفع براندازی نمیدانم. اما مبارزه براندازانه نیز ساز وکار خود را دارد.  در پاییز و زمستان 57 کم نبودند پایوران نظام پهلوی که بر علیه رژیم از آن انتقاد میکردند بخصوص نمایندگان مجلس مانند بنی احمد و نطق های آتشین او. از انقلابیون برانداز کسی به بنی احمد و منتقدین اعتراض نکرد چرا که خلاف امر براندازی بود و کمکی به براندازی نمیکرد. اما مجیز بنی احمد را هم کسی نگفت و دست هم بود که مجیز نگویند. اینجاست که نکته باریک تر از مو پیش می آید. تعریف و جانبداری از بنی احمد به معنای مشروعیت بخشی به اپوزیسیون بودن در چارچوب رژیم پهلوی میشد. لذا صحیح این است که امروز به فائزه هاشمی حمله نشود اما حمایت هم نشود و از خوبی های او تعریف نشود و اگر جایی او را جلوی صف گذاشتند به او یادآور شوند که جایش آخر صف است. بنی احمد هم جایش در آخر صف پس از بنیصدر و رفسنجانی بود. این که وزارتخارجه آمریکا عکسی از او را بگذارد و ارزش مثبت قائل شود را ما باید اعتراض کنیم.
در مورد این که گناه پدر را به پای پسر نگذارند بسیاری از اپوزیسیون جمهوری اسلامی چه سازمانی و چه فردی هرگاه صحبت رضاپهلوی بعنوان مخالف رژیم میشد او را برسمیت نمی شناختند و نمی شناسند و همه هم از او انتظار دارند که اول در مورد جنایات ساوک توضیح دهد و بعد بگوید پولهای دزدی پدرش را چه کرده. در همین سایت ایران گلوبال کسانی همین معانی را همین حالا مینویسند و کسی جلودارشان نیست. گناه نوریزاد، مهدی نصیری، صادق زیباکلام، اکبرگنجی، و دیگر همسن و سالان ما که از رژیم بریده اند خیلی ساده این است که ما حرف شما را نمیپذیریم که برای مان بخوانید: اول انقلاب بچه بودم نفهم بودم دور بودم ز مکتب! نه.. شماها دقیقا میدانستید چه میکنید. هر دو قشر پرورش یافته دوران پهلوی بودیم. خوب و بد خوب حالیمان میشد. هزاران نفر که سال 67 بخاطر نپذیرفتن رژیم اسلامی بالای دار رفتند همسن و سال شما بودند با همان سواد و معلومات اما بعینه میدیدند که این رژیم اسلامی ضد بشری است و زیربارش نرفتند اما شماهایی که امروز اصلاح طلب هستید زیر بال این رژیم را گرفتید و ندای تان در سال 67 بلند نشد بلکه حمایت هم کردید. من محسن کردی هم که در انقلاب مسلحانه شرکت داشتم میتوانستم آنرا سرمایه کنم و امروز فرمانده نیروی هوایی یا رئیس ستاد مشترک ارتش باشم. نه من بلکه بسیاری ارتشی های دیگر، یا دیگرانی که با همه توان و استعداد و دانش علمی شان اگر از خمینی حمایت میکردند امسال بجای زندگی در تبعید و پلاکارد در گرما و سرما گرفتن در ایران زندگی میکردند و وزیر و وکیل بودند و رانت میگرفتند. من شخصا هیچ ارزشی برای این که دیگرانی به هردلیلی آن زمان از خمینی هواداری کردند قائل نیستم. اما حمله هم نمیکنم. این که تا دیروز هوادار اعدام بودی و امروز مخالف هستی و کتک میخوری امتیازی برای تو نیست.
پیام من به همه آنها که از سه سال پیش یا حتا جلوتر از رژیم بریدند و حالا اول صف هستند این است که تو باید همان زمان که ما به رژِیم اعتراض میکردیم و شکنجه و اعدام میشدی از ما حمایت میکردی که نکردی. تو پشت رژیم ایستادی در دورانی که رژیم به پر کاهی بند بود دست رژیم را گرفتی، نماینده شدی، وزیر و وکیل و مدیر کل این رژیم شدی و به حیاتش کمک کردی. تو یک بنی احمد هستی نه بیشتر. حالا دیر آمدی چشم بر جنایات بستی بسیار خوب خوش آمدی اما جایت آخر صف است. من به تو اعتمادی ندارم. از تو مورد اعتماد تر بیشتر هست.
و آخرین نکته این که لطفا هفت هزار شرکت کننده کلابهاوس را به حساب نیاورید. از آن هفت هزار نفر 3500 نفرشان موبایل های وزارت اطلاعات بودند و میتوانند تا سی چل هزار اکانت کلابهاوس هم برایتان رو کنند. کاربر واقعی کلابهاوس به حد اکثر 3 هزار نفر میرسد که در دورانی که مراد ویسی تفسیر سیاسی داشت و بسیار پر طرفدار بود به این تعداد میرسید اما در آن زمان اکانتهای جعلی وزارت اطلاعات شرکت نمیکردند.
با همه اینها که جای اینها آخر صف هست.. یک تفاوت بزرگ وجود دارد. انقلاب خیلی زود به ثمر نشست و بنی احمدهای مخالف پهلوی فرصتی برای همگرایی با خمینی پیدا نکردند و فکر میکنم اگر انقلاب یک سال بیشتر طول میکشید خمینی آنها را می پذیرفت ولی جای شان ته صف بود. ما نمیتوانیم با بریدگان از رژیم قهر کنیم چرا که به نفع مبارزه نیست. صلاح در این است که نه در ردیف های اول بلکه ردیف سوم و چهارم جایی برای آنها باز کنیم. و اگر لازم شد و دیدیم آنها لشکری در داخل دارند که میتوانند به خیابان بیاورند ناچاریم با آنها دور میز بنشینیم با این شرط که هدف براندازی است و حواس مان هم بهشان باشد که اگر یک وقت در لباس مصلحت خواستند با خامنه ای بده بستان کنند و در چارچوب رژیم اسلامی ساز و کار سیاسی و انتخابات براه بیاندازند با شدید ترین حملات آنها را از صفوف خود برانیم.
پ., 28.03.2024 - 07:08 پیوند ثابت
نظرات رسیده

افشين جم

Ladan Fatemi درود، بدنبال اين مطلب مي كشتم ولى تاكنون موفق نشدم . به ادرس كه خانم كنعانى مصاحبه داشته رجوع كردم ولى نيافتم.
و اگر چنين سخنى گفته باشد به هيچ قبمتى پذيرفته نيست . بايد دقت كرد كه نوشته من دفاع از فائزه نيست بلكه دفاع از حقانيت است .
يافته هايم را در بالا نوشتم ، و هر كسى ميتواند انها را در گوگل جستجو كند. شخصا به اقاى كريمى ارادت دارم و از زحماتش قدر دانم ، ولى موضوع اينحاست كه نوشته شده " تمام بدبختى هاى اين مملكت از گور باباى آينه" و عكس خانم فائزه را گذاشتند! ايا اين درسته ؟ . مطالب مربوط به چرايى زندان رفتن و مخالفت هاى خانم فائزه عليه رژيم را نوشتم كه تكرار نميكنم . نقد كردن بمعنى دشمنى نيست . بلكه راهنمايى است ، تمرينى است براى دموكراسى و اينكه ياد بگيريم چگونه احساساتى عمل نكنيم و با كمى فكر و تحقيق كنيم خود به نتيجه برسيم . زن زندگى ازادى
پ., 28.03.2024 - 05:39 پیوند ثابت
نظرات رسیده

لادن : با درود خدمت جناب افشين جم اما چون از مبارزات فايزه هاشمي بر عليه ج ا گفتيد اما ايا شنيده ايد كه او گفته : ما براي پيروزي اين انقلاب خيلي زحمت كشيديم و حالا هم قصد من بر اندازي نيست .
جناب افشين جم مطمعنا اقاي علي كريمي اين گفته را شنيده ميدانيد كه اين اخوند ها و اخوند زاده ها  هيچوقت يكديگر را ول نميكنند مخصوصا كسي كه فرزند يكي از تيورسين هاي انقلاب است.

پ., 28.03.2024 - 05:37 پیوند ثابت
نظرات رسیده

خانم هاشمی در آخرین اظهار نظر در مورد ایران و جمهوری اسلامی تکلیف خودش را روشن کرده تمام آنچه شما یا هر کسی‌ نوشته درست اما ایشان هنوز در چار چوب همین جمهوری اسلامی حرکت می‌‌کند و ملت به درستی‌ ایشان را پس می‌‌زنند زیرا ملت ایران از اهریمن عبور کرده است

پ., 28.03.2024 - 05:36 پیوند ثابت
نظرات رسیده

Jamie Jan

هر کسی مسئول کار خودش است. من خانم فاعظه را خانم آزاده میدانم که بدون نگرانی صحبت میکنند . نمیخواهم آقای رضا پهلوی را با ایشان مقایسه کنم. ولی آیا آقای رضا پهلوی از کسری ها و کمبودهای زمان پدرشان حرفی به میان گذاشته آند،

چشمها را بایستی شست و جور دیگری نگاه کرد.

پ., 28.03.2024 - 04:38 پیوند ثابت
نظرات رسیده

افشين جم :

Atefeh Tabesh دو مورد يا موضوع را ميشود در باره نوشته شما مطرح كرد.
١- خانم فائزه ميبايد علاقه
دختر -فرزندى را براى انسانيت ، راستى ازمايى، عدالت ، بازگويى جنايات كنار بگذارد . شايد براى او هنوز زمانش فرا نريسيده ، ولى با گذشت زمان به واقعيت شكستن تابو خواهد رسيد و از توهم و بزرگ پندارى و تقديس بيرون خواهد امد.
٢- اكثر كارهاى خانم فائزه مورد قبول پدرش نبود ، اين مطالب را ميتوان در ميان سخنان وى ديد ، ولى فائزه بكار خود از جمله ، مخالفت با حجاب اجبارى ، پشتيبانى از دوچرخه سوراى زنان ، حضور زنان در ميدانهاى ورزشى جهان ، مطالب نوشته شده در روزنامه زنان ( اولين روزنامه زنان با سردبيرى اين روز نامه ) تا وقتى كه بسته شد، كمپين براى ورود زنان به ورزشكاه ، سر شاخ شدن با رزيم ،حتى با گفتن ناسزا به پيغمبر/قران كه مجبور به پوزش شد ، يا مصاحبه ها ، از جمله حضور در كلاب هاووس با بالاترين تعداد شركت كننده در تاريخ اين سازمان ، رژيم را مجبور به عكس العمل كرد ، چون نصيحت هاى پدر و اطرافيان و تهديد هاى رژيم ماثر نبودند . برخى در محافل خصوصى معتقدند اكبر رفسنحانى جانش را براى عدم كنترل فائزه از دست داد!
تيتر ، سر نوشته جناب على كريمى ، براى كسى كه بخاطر عقايد و مخالفت با رژيم در زندان است ، رژيم تبهكار بهترين سود را ميكند.
مشكل اينجاست كه ٩٠٪؜ راجع به پدرش و اعمال او صحبت ميشود و ان چند دقيقه راجع به صحبت خانم فائزه كه رجوع ميدهند به يك برنامه ديگر . پيشنهاد ميكنم از طريق گوگل كمى وقت بگذاريد و هر انچه است ، غير از انچه براى اقاى على كريمى كه بسيار براى او بخاطر مردانگى و فعاليتهايش احترام دارم ، نوشتم را براى بينندگان ابن صفحه بيان كنيد . ما نياز به شفافيت داريم اگر به دموكراسى و عدالت احترام داريم . در تايتل بالا كه باعث حرف و سخن شده " اقاى على كريمى نوشتند " تمام بدبختى هاى اين مملكت از گور بالاى اينه" سپس عكس خانم فائزه را گذاشتند ؟؟؟؟؟ مثل اينكه من از پدر شما نقد كنم ولى عكس شما را كه در زندان هستيد بگذارم!! من مشكلى ندارم كه شما و هر كسى ديگر خانم فايزه را نقد كنيد . عاليست . ما همه بايد همديگر را نقد كنيم نقد بمعنى دشمنى نيست بلكه براى بهبود و پيشرفت است .
درود
پ., 28.03.2024 - 04:36 پیوند ثابت
نظرات رسیده

عاطفه : با شما کاملاموافقم 
که نباید گناه پدر و به پای دختر نوشت 
ولی این خانوم هنوز از کارهای پدر شکایتی نداشته و‌نکرده 
مثل دختر خلخالی تا وقتی دوستی شون و با مردم ایران ثابت نکنن 
متاسفانه  حسابشون با پدر یکی است 
با علی کریمی موافقم

پ., 28.03.2024 - 04:35 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.