اخبار

وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه سوم خرداد اعلام کرد که کشورش در مجوز فروش هواپیماهای مسافربری بوئینگ و ایرباس به ایران بازنگری خواهد کرد.
احمد جنتی دبیر شورای نگهبان حکومت گفت:سلامت انتخابات را تأیید می‌کنم
حسن روحانی در همایش ستادهای انتخاباتی اش گفته است:روحانی: از توطئه ۲۰۳۰ نمی‌گذرم/ می خواستند امام رضا را ابزار سیاسی کنند، اما مردم جوابشان را دادند/ امیدواریم روزی بساط «مرگ» از شعارها جمع شود
ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بیانیه ای شدید اللحن صادر کردو عربستان و اسرائیل را مورد اهانت قرار داد.
رئیس‌ جمهور ایران با تاکید بر تداوم فعالیت های موشکی این کشور گفته است: «به حرف دشمن درباره قدرت موشکی ایران اعتنا نمی ‌کنیم و هرچه نیاز باشد درست می‌کنیم».
قرار است که کمیته روابط خارجی سنا پنجشنبه (۲۵ مه) پیش نویس طرحی را بررسی کند که تحریم‌های ایران را در عرصه‌های موشکی، حقوق بشر و تروریسم به ویژه در مورد سپاه پاسداران تشدید می‌کند. این طرح که توسط گر
2 کامنت
زندان کارون اهواز در دوران ستم شاهی شاهد مقاومت های دلاورانه فرزندان ایران، جهانگیری ها، محمود محمودی ها، حیدر طهماسبی ها و ... در برابر دیکتاتوری بود.
اشتون کارتر، وزیر سابق دفاع آمریکا هم گفت ایران باید در ائتلاف مبارزه با تروریسم شرکت کند.
ترزا می، نخست وزیر بریتانیا می گوید که دولت درجه هشدار امنیتی را به بالاترین سطح ممکن افزایش داده است که به معنی احتمال قریب الوقوع بودن یک حمله است.
یک تحلیلگر آمریکایی می گوید ایران اکنون بخت خوبی دارد با همکاری با آمریکا روند تنش بین دو کشور را کاهش دهد.
جان برنن مدیر آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا روز سه شنبه گفت که شخصا سال گذشته به سرویس اطلاعاتی روسیه هشدار داد که مداخله مسکو در انتخابات آمریکا به روابط روسیه با آمریکا آسیب خواهد زد.
دوستان عزیز _ ما رسانه ای هستیم که به هیج حزب و دولتی وابسته نیستیم.
برای سایت فراگیر "ایرانگلوبال"و مدیرش آقای کیانوش توکلی که باری سنگین برای نهادینه کردن آزادی بیان در همه زمینه ها را بر دوش می کشد.
مهدی خانبابا تهرانی فعال سیاسی پرسابقه مقیم آلمان در گفت‌وگو با جواد کوروشی می‌گوید پیش از هر چیز، هم آقای روحانی و هم اصول‌گرایان مخالف او و حتی رهبر جمهوری اسلامی باید به آینده ایران بیندیشند.
دربارهٔ گفته‌های روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت رئیس جمهوری ایران دربارهٔ «شنیده شدن صدای جوانان، زنان و همه اقلیت‌های قومی و مذهبی» امیرمصدق کاتوزیان در گزارشی با فاطمه گوارایی فعال مدافع حقوق زنان در تهران
شماری از نامزدهای انتخابات شوراهای شهرهای سقز و مریوان و حامیان آنها به نتایج اعلام شده اعتراض کرده‌اند. در گفت‌وگو با ناصر شورشیان گزارشگر «آژانس خبری موکریان» درباره دلایل این اعتراض‌ها پرسیدم.
تعقیب و جست‌وجو برای یافتن همدستان سلمان عبیدی، عامل حمله انتحاری در جریان کنسرت آریانا گرانده در منچستر ادامه دارد.
آیا روحانی به تقابل با خامنه‌ای روی می‌آورد؟ تحلیل مهدی مهدوی‌آزاد
این واقعا احمقانه است که ما بنشینیم و نظاره‌گر این باشیم که ترامپ بگوید ایران مرکز تروریسم است.
4 کامنت
در این ویدو احمدی نژاد خطاب به خامنه ای می گوید در کشوری که 5 میلیون دانشگاهی و 20 میلیون فارغ التحصیل داریم در مقابل مردم و رشد کشور ایستاده ای، ....رهبر مردم را قبول ندارد و مردم هم خامنه ای را قبول
5 کامنت
جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان ظهر شنبه گفت:2 نفر موتور سوار ساعتی پیش خودروی حامل کارکنان این شرکت را با اسلحه جنگی به گلوله بستند.
پلیس ترکیه نوریه گولمن استاد رشته ادبیات و سَمیه اوزاکجا، معلم مدارس ابتدایی را در منزل‌شان در آنکارا بازداشت کرد. این دو از ۷۵ روز پیش علیه اخراج خود از خدمات دولتی دست به اعتصاب غذا زده بودند.
اتهام‌های اخیر علیه ایران و مشکلات اقتصادی از محورهای مهم پرسش‌ها در نخستین نشست خبری روحانی پس از انتخابات ۲۹ اردیبهشت بود.
در ابتدا برخی از شاهدان از شنیدن و مشاهده انفجار در داخل سالن کنسرت و نزدیکی صحنه خبر داده بودند اما با گذشت ساعتی از این واقعه، شاهدان دیگر گفتند انفجار دقیقا بعد از اتمام کنسرت و ترک آریانا گرنده، خ
نتانیاهو، در یک کنفرانس خبری در بیت المقدس از دونالد ترامپ به خاطر اتخاذ مواضع سختگیرانه اش علیه ایران قدردانی کرده است.او در نشست خبری مشترک خود با رئیس جمهوری آمریکا خطاب به او گفت: "من می خوا
1 کامنت
«چند روز قبل خبر دادن كه همسر يكي از معدنچي‌هاي فوت شده مشكل پيدا كرده. اومده بود شهر، خونه يكي از اقوامش. رفته بود روي پشت بوم ساختمون سه طبقه، مي‌خواست خودش رو بكشه.»
حکومت اسلامی همه کوشش خود را انجام داد تا جامعه را با دو قطب موجود در قدرت تعریف کند.
یک بررسی حقوقی که سنای آمریکا روز جمعه دریافت کرد نشان می دهد قرار داد تسلیحاتی 110 میلیارد دلاری با عربستان که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه اعلام کرد، به سبب نقش ریاض در جنگ فعلی یمن، غیر

صفحه‌ها