رفتن به محتوای اصلی

پول های امام زمان پیدا شد؟ / اختلاس میلیاردی در استانداری تهران تایید شد
27.08.2011 - 13:57

و اما سایت ضد اسلامی ایران گلوبال که اخیرا به دلیل بحران مالی در سرزمین های اشغالی اسرائیل دچار بحران مالی شده , مدتی پیگیر این وام صفر درصد آقای نماینده امام زمان بود و در این زمینه خبرها را دنبال می کرد .

ایران گلوبال اینجا به همه هم وطنان اطمینان می دهد که بر خلاف همیشه , مدیر کودتا در این زمینه هیچ دروغی نگفته و وام های صفر درصد و بدون بازپرداخت را ارائه کرده که متاسفانه به علت محدودیت مالی این وام ها به آحاد نرسید و . . .

رییس سازمان بازرسی کل کشور اختلاس میلیاردی در استانداری تهران را تایید کرد.

به گزارش خبرآنلاین حجت الاسلام و المسلین مصطفی پورمحمدی رییس سازمان بازرسی کل کشور صبح امروز در یک نشست خبری در استان مرکزی حاضر شد و به سوالات رسانه ها پاسخ گفت.

وی در خصوص اختلاس میلیاردی در استانداری تهران در پاسخ به خبرنگاری گفت: بله این پرونده درست است. پرونده های دیگری نیز هست که یکی از این پرونده ها در یکی از خبرنامه ها منتشر شده است. ما به مسئولین، نمایندگان و استانداری ها گزارش هایی منتقل می کنیم که یکی از مسئولین آن را به رسانه ها منعکس کرده است.

پورمحمدی در ادامه سوال خبرنگار که گفته بود آیا این اختلاس در دوره استاندار جدید است یا قدیم گفت: ما هم در زمان استانداری جدید پرونده داریم و هم در زمان استانداری قبلی.

وی در ادامه سوال همان خبرنگار که پرسید آیا پرونده زمان استانداری قبلی هم میلیاردی بود گفت: هم پرونده میلیاردی داریم و هم پرونده خرد. برخی استان های دیگر هم پرونده داشتیم که در حال رسیدگی است.

وی در ادامه گفت : بحث فساد مالی مقوله ای است که وجود دارد و مقام معظم رهبری در دیدارهای اخیر خود بر این مسئله تاکید کرده و حتی تعبیر فرمودند که بی رحمانه و بی ملاحظه با فساد برخورد صورت بگیرد. ما در دستگاه ها بیشتر اشکالات ساختاری داریم. ساختارها کامل و دقیق نیست و امکان تخلف همچنان وجود دارد. این طور نیست که هر چه ما تلاش کنیم و جلوی تخلفات را بگیریم تخلفی صورت نگیرد. چون ساختارها همچنان از نقص هایی رنج می برد.

متاسفانه پرونده های بزرگ و کوچک همچنان در سیستم بانکی مشاهده می شود که اگر بخواهیم در حوزه اقتصادی و مبارزه با فساد اتقاق خوبی رخ دهد باید نظامات بانکی را اصلاح کنیم و نظارت بیشتری اعمال شود. علی رغم اینکه نیروهای خدومی در بانک ها حضور دارند ولی به دلیل اینکه سازوکار ها و ساختارها چندان کامل نیست زمینه بروز فساد وجود دارد که متاسفانه هر روز شاهد این تخلفات هستیم .

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.