رفتن به محتوای اصلی

توطئه های سپاه؛ ایران اینترنشنال و پروپاگاندای دستگاه اطلاعاتی _ نگذارید نفوذی ها شما را گمراه کنند
14.11.2022 - 19:04

 

 

ویدئو زیر 3 ماه پیش با   افشین جم  با کیانوش توکلی در باره عبد الستار دوشوکی که تحت  نام مستعار علی تهرانی نیا  مقالاتی علیه  شخصیت ها و احزاب اپوزیسیون می نوشت:

مهسی امینی

نامه «افشا شده» مدیر شبکه الجزیره: اعتراض‌های ایران را پوشش ندهید

تصویر

تصویر نامه‌ای از مدیرکل شبکه الجزیره قطر منتشر شده که از دیگر مدیران این شبکه خواسته از پوشش اعتراض‌ها در ایران از جمله در شبکه‌های‌ اجتماعی شخصی خودداری کنند، در غیر اینصورت مجازات خواهند شد.

این نامه را امجد طه، مدیر منطقه‌ای مرکز بریتانیایی مطالعات و تحقیقات خاورمیانه، منتشر کرده و تاریخ آن ۲۸ سپتامبر (ششم مهر) است. شبکه الجزیره هنوز واکنشی نشان نداده است.

 

 ایران اینترنشنال

 

تلويزيون ايران انترنشنال در طي پنج سال فعاليت خود، اعتماد بسياري از ايرانيان درون وبيرون كشور را به خود جلب نموده و نقش يك رسانه ملي را براي بسياري پيدا كرده است. در طول اين مدت هم رقبا ي آن ،  تمام تلاش خود را به كار بستند تا اين رسانه را بد نام كرده واز اعتبار بيندازند ولي جز رسوايي بيشتر براي خود و افزايش اعتبار ايران انترنشنال دست آورد ديگري نصیبشان نشد. فعاليتهاي اين رسانه، در هفته هاي اخير در افشاي جنايات حكومتي و پوشش حوادث اعتراضی درون و خارج از كشور، چنان بر جمهوري اسلامي گران آمد، كه وزير اطلاعاتش اعلام كرد هر كس به هر طريقي كوچكترين ارتباطي با اين رسانه داشته باشد در حكم يك تروريست مورد تعقيب وزارت اطلاعات قرار گرفته ومجازات خواهد شد.

 

 

 

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

انتشار از:

کیانوش توکلی
برگرفته از:
ایرانگلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

دیدگاه‌ها

نظرات رسیده

جمهوری اسلامی برای آنکه نیروهای خود در خارج از کشور را درون گروههای مختلف اپوزیسیون نفوذ دهد ابتدا این نیروها را وامیدارد تا لباس مخالفان سرسخت جمهوری اسلامی را بر تن کنند!!دوم آنکه این نیروها هریک طرفدارمتعصب گروه و سازمانی شوند!
!فعالیت این نیروها جدای از درون گروهها و سازمانها، ایجاد اختلاف میان گروههای مختلف است. ....بارها به دوستان تاکیدنمودیم که در شرایط فعلی از نزاع برسر موارد اختلاف پرهیز نمایید و فقط با تاکید بر وجوه مشترک برای همبستگی ملی همت نمایید اما در نهایت تاسف موفق نشدیم تفهیم کنیم که در داخل چه میگذرد!!! حتی یکبار طرح کردیم که بسیاری در داخل به دنبال زندگی در آزادی هستند!!! اماچنان بر ما تاختند که مردم از آزادی چه می دانند و......
برایتان پیروزی آرزو دارم و امیدوارم مخلصان و وفاداران به ایران و دموکراسی اندکی به گذشته های نزدیک مراجعه و مطالب را مرور نمایند

د., 14.11.2022 - 23:39 پیوند ثابت
نظرات رسیده

همانطوريكه در  اين برنامه شنيديم، دستگاه اطلاعاتي جمهوري اسلامي قصد داشت عوامل دخيل در انفجار بمب در كنفرانس مجاهدين را به بهانه نجاتشان به با وعده دروغ بازگشت به ايران به آنها، به تركيه برده و براي پاك كردن
 اثر انگشت خود در اين عمليات هر سه نفر آنها را بكشد. اكنون نيز جان رعنا رحيم  پور به راستي در خطر است، تسنيم وابسته به سپاه پاسداران كه براي استتار چنين توطءه هابي به جنگ رواني و اختراع اطلاعات  دروغ دست ميزند، امروز مدعي شده  است كه عربستان سعودي ممكن است بلاي خاشقچي را سر رعنا رحيم پور بياورد و او را بكشد، متعاقب اين پروپاگانداي كثيف، وزير ارشاد اعلام كرده كه رعنا رحيم پور مشكلي براي بر گشت به ايران ندارد و ميتواند براي حفظ جان خود از دست عربستان به وطن خودبرگردد. اكنون،  به هيچ وجه بايد اين توطءه را از نظر دور  نكنيم كه تيم آدمكشان جمهوري اسلامي ممكن است خدا نكرده بلايي بر سر رعنا رحيم پور آورده و سپس جمهوري اسلامي عربستان را مسءول آن معرفي كند، چنانكه ميخواستندبعدازكشتن إن سه نفوذي خود در تركيه مسءوليت آن  راباصحنه سازي بر گردن خود مجاهدين بيندازند و بگويند هم  انفجار بمب و هم كشتن آن سه نفر مر تبط با تصفيه حسابها  ي  داخلي خود مجاهدين بوده است.

 

د., 14.11.2022 - 20:40 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.