جواد خادم در باره کابینه دولت روحانی و تغییر قدرت سیاسی

تعداد مشاهدات: 
3493
گفتگویی با جواد خادم /آخرین وزیر مسکن و شهرسازی رژیم پهلوی، و جوان‌ترین عضو کابینه شاهپور بختیار که در آن در باره ترکیب کابینه روحانی ، تحریم های جدید امریکا و تغییر قدرت سیاسی در ایران و نشست مجاهدین ، هوداران پادشاهی و امکان اتئلاف این دو نیرو.... در اینده ایران سئوال شد که اینک آماده پخش است:

منبع: 
ویژه ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
مجاهدین خلق 38 ساله می خواهند جمهوری اسلامی را سرنگون کنند خب پس چرا سرنگون نمی کنند ؟ مگر کسی چلوی مجاهدین خلق را گرفته ؟ پیام ما به مجاهدین خلق این هست پس چرا این 38 ساله با این همه سازمان دهی و پول خرج کردن نتوانستید جمهوری اسلامی را سرنگون کنید ؟ 38 سال وقت داشتید برای سرنگون کردن اخوندها در ایران . چرا بیکار نشستید فیلم سینمایی اجرا می کنید شعار سرنگون باد در اروپا امریکا راه انداختید . منتطر چه هستید سرنگون کنید جمهوری اسلامی اخوندها را . این جماعت مجاهدین خلق جوک شده اند تابلو شده اند از بس شعار دادند .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بنظر میرسد که این آقای توکلی تلاش میکند که فقط چهره مجاهدین را خراب کند. مثل یک مجری بی دست و پا نشسته و مهمانان هر حرفی که میزنند به چالش نمیکشد. هیچوقت علت ادعاها و تهمتهای آنها را سوال نمیکند. مهمان پرادعا و صاحب یک تجمع یا گروه سایبری که به قول خودش بیشتر نق میزند، میگوید مجاهدین هیچ پایگاهی در ایران ندارند . مجری بی حال خوب سوال کند که تو از کجا فهمیدی پایگاه ندارند. اگر پایگاه ندارند پس چرا از بین نرفتندو در همه صحنه ها حاضرند به پیش میروند و رژیم بیشتر از آنها میترسد. میگوید مردم رژیم را بر اینها ترجیح میدهند. یعنی خودش هم همین نظر را دارد. سرنوشت مردم دست کی است؟ کی این همه اعدام و شکنجه و فساد و ویرانی و غارت را بر مردم تحمیل کرده؟ مجاهدین کردند یا آخوندها کردند. چطور برای مجری این سوال نمیشود اگر خودش ناصادقانه قصدی ندارد. این را به چالش بکشد.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
اخراج، تبعید، شلاق، شکنجه، اعدام، جاسوسی، آدم ربايی و قاچاق بخشی از کارهای داعشی رژیم سفاک و غارتگر جمهوری اسلامی است و مضحک است که طرفداران رذل رژیم آخوندی با فرافکنی و شانتاژ و مغلطه این اقدامات شنیع را به مجاهدین انقلابی و سکولار و میهن پرست نسبت می دهند. بنیانگذاران و اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران، در بیدادگاه رژیم ستم شاهی در سال 1351 اعلام کردند که هدف ما برقراری "حکومت ملی" در ایران است. مجاهد شهید "علی میهن دوست " نیز در دادرسی ارتش اظهار داشته بود که ما به "سوسیالیسم علمی" اعتقاد داریم.
آنهایی که با وقاحت و بی شرمی، مجاهدین را یک سازمان تروریستی اسلامی با هدف تشکیل حکومت اسلامی معرفی می کنند، هیچ بویی از اخلاق وانصاف نبرده اند و سطح ودرک وآگاهی نازل خود را نشان می دهند، اتهامات این افراد پایۀ علمی ندارد و از روی باد معده است.
مجاهدین در راه مبارزه با رژیم، 120 هزار شهید
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سازمان مجاهدین از اغازیک سازمان تروریستی اسلامی با هدف حکومت اسلامی بوجود امده است.هدف این سازمان نه رفاه مردم بلکه ایران ومردمان انرا زیر چکمه قران بردن بوده است.این سازمان تاکنون بیش از یک ملیارد دلار صرف دشمنی با اخوند کرده که هنوز به جاءی نرسیده است.این سازمان تا کنون دو نفر را متحد نکرده است.اخراج تبعید شلاق شکنجه اعدام جاسوسی ادم ربايی و قاچاق بخشی از کارهای داعشی رجوی است .بنا براین هیچ انسان شرافتمندی از هر حزب وگروه دسته ای
باید همکاری بااین سازمان جهنمی را ننگ ابدی بداند.رجوی مانند خمینی بی وطن وهدفی جز اسلام وقدرت ندارد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
تنها نیرو و سازمانی که مردم ایران قبولش ندارند همین مجاهدین خلق است بقیه نیروها از چپ و راست با هم می توانند متحد بشوند . مجاهدین خلق بیشترین تخریب و اسیب را به ایران وارد کرد . به خاطر ضرهایی که سازمان مجاهدین خلق در 50 سال گذشته به ایران وارد کرد هیچ جایگاهی در بین مردم داخل و خارج از ایران ندارند . اپوزیسیون خارج از ایران هم مجاهدین خلق را قبول ندارد و حاضر به همکاری با این سازمان داعشی نیست .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ما از مجاهدین برای مبارزه ۳۹ ساله و گشودن درهای بهشت بروی نسلهای سوخته بسیار سپاسگزاریم. اگر نوبت سهمگیری باشد الان نوبت مجاهدین است که بعد از مافیای سپاه با ادعای دفاع مقدس این خوشنامان تاریخ هم با ادعای مبارزه قدرت را بدست گیرند و ما بیخانمانها بتوانیم در جامعه بی طبقه چادر بزنیم.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
کدام ائتلاف هواداران پادشاهی و مجاهدین ؟! مثل اینکه بعضی ها نمی توانند این موضوع ساده را بپذیرند که ائتلاف این دونیرو از محالات است و شدنی نیست. مجاهدین هیچگاه خود را بدنام نخواهند کرد و با سلطنت طلبان ائتلاف نخواهند کرد. از آن گذشته، جمهوری با سلطنت قابل جمع نیست. مجاهدین خواستار برقراری یک جمهوری سکولار دمکراتیک در ایران هستند ؛ اما در آنسو، پادشاهی خواهان مرتجع، هنوز در رویای تاج و تخت به سر می برند. با این اوصاف آیا ائتلاف این دو نیرو شدنی است؟!
پهلوی چی ها بوی کباب به مشامشان خورده و خواهان سهم خواهی هستند؛ و به خیال خام خود می خواهند سلطنت را به ایران بازگردانند. اگر قرار برسهم دادن هم باشد ، باید به هرکس به اندازه مقاومتش درمقابل این رژیم داده شود . حال این سوال پیش می آید که هواداران پادشاهی در این 39 سال در مقابل رژیم چه مقاومتی را سازمان داده اند؟ چقدر هزینه داده اند؟
عدم انتشار شده: 
false