اخبار

در آستانه برگزاری رفراندوم استقلال کردستان و برای مقابله با هرگونه نا آرامی، نیروهای پلیس عراق شبانه به شهر نفت خیز کرکوک اعزام شدند.

مالباختگان در تهران حکومت را به چالش می کشند

هزاران سپرده گذار بنگاه های "کاسپین"، "آرمان ـ البرز ایرانیان" و دیگر بنگاه های "اعتباری و مالی" کلاهبردار، امروز، 28 شهریور 1396، به بست نشینی شبانه روزی خود در برابر ساختمان قوه ی قضائیه ی رژیم جمهوری اسلامی در بولوار کشاورز تهران، خیابان عبدالله زاده، ادامه دادند.
بست نشینان، از دیگر مالباختگان و از همه ی ایرانیان می خواهند که برای دادخواهی از فساد و ستم حکومت به آنها بپیوندند.

انتشار از: 
ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل: برجام مایه شرم آمریکاست
ترامپ در سخنان خود در نشست مجمع عمومی سازمان ملل نسبت های درستی به جنایتکاران حاکم بر میهن ما مطرح کرد، ولی خاستگاه و استراتژی خود و متحدینش در منطقه (عربستان، حاشیه نشینان خلیج فارس و ..) را فاش نکرد. او گفت: "از همه می خواهیم تا برای پایان دادن به اقدامات حکومت ایران و آزادی زندانیان در این کشور همکاری کنند. اما "همه" مورد نظر اقای ترامپ آنقدر خام نیستند که در دوره تغییر نقشه خاورمیانه، آب به آسیاب جبهه عربستان و .. بریزند. آزادی ایرانیان بدست خودشان میسر است و ما را بخیر شما امید نیست!
اگر استانیسلاو پتروف در سال ۱۹۸۳ میلادی گوشی تلفن را بر می داشت و به افسر مافوق خود گزارش می داد که موشک‌هایی از آمریکا به سمت اتحاد جماهیر شوروی سابق پرتاپ شده است، می توانست احتمالا آغازگر جنگ اتمی ویرانگری شود که جهان را به نابودی می کشید.
عثمانی گری برای احیاء خود، به دو ابزار تبارپرستی (پان ترکیسم) و اسلامگرائی نیاز دارد. سیاست های حاکمان ترکیه فعال کردن این دو ویروس در جامعه ترک است. تلاطم های بزرگ در راه هستند و بنظر میرسد که ترکیه با این سیاست، منش و بی فرهنگی، عهده دار نقش ویرانگرانه ای در منطقه و جهان باشد. ترکیه در راهی دوباره گام نهاده است که پان اسلامیسم شیعه تجربه 40 ساله آنرا پشت سر گذاشته و گور آن توسط جامعه لائیک و دمکرات ایرانی کنده شده است!
در باره تشدید جنگ آئینی-دینی با خرد و خردگرائی در ترکیه بخوانید: