«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

نام: 
Anonymous
نظر: 
بی ربط
خوشبختانه همه این جماعت را گذاشتیم کنار
عنوان مقاله: 
هاشم خواستار: این سه نفر اطلاعاتی بودند ...
نام: 
علی از آلمان
نظر: 
مطلب مهمی بود البته از این فاکتها در سالهای گذشته به وفور بوده است که رژیم به مخالفانش گفته هر چی میخواهی علیه ما بنویس ولی به مجاهدین نزدیک نشو. چون در بقای مجاهدین فنای خودش را میبیند. همان آنانی که به طور واقعی خواهان نابودی رژیم هستند نه اصلاح رژیم ، حتما به چنین سازمانی با چنین تشکیلات وتاریخچه ای نیاز دارند.
نام: 
تبریزی
نظر: 
دوست گرامی، اقبال اقبالی، نویسنده این نوشتار محمد نوری زاد است اما در تیتر سیدهاشم خواستار نوشته شده است که باید ویرایش شود.
عنوان مقاله: 
امپریالیسم اژدهایی چند سر , دنیز ایشچی
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" عصر دوم ماشین و تابوت کمونیزم "" کسانی‌ که با ترم " Cognitive robotics " آشنائی دارند میدانند که جوامع پیشرفته، در حال ورود به انقلابی‌ دیگر هستند، اقتصاد دانان این جوامع، مراحلی را، برای ورود جوامع به عصر دوم ماشین پیشنهاد کرده ا‌ند از جمله "" پایین آوردن ارزش تولید کالا با استفاده بهینه از روبات‌ها "" و تعیین مقرری ماهیانه برای شهروندان " بیکار و شاغل "، یعنی‌ این جوامع، سطح نیاز به کارگر و داشتن درامد برای یک زندگی‌ مطلوب را به تدریج کاهش خواهند داد و همه اینها، با توسل به تکنولوژی روبات ها، میسر خواهد شد. جوامع آمریکای لاتین، به دلیل عقب ماندگی ساختار جامعه زیر سلطه سیستم‌های کمنیستی، وارد این روند نخواهد شد. جوامع خاورمیانه ای، با کاهش نیاز در سطح دنیا به " گاز - نفت " وارد بحران خواهند شد. خاورمیانه فرصت زیادی برای باز سازی اقتصادی / صنعتی ندارد، دلمشغولی جامعه شناس‌های
نام: 
Anonymous
نظر: 
ما اینجور مواقع این مطالب را با پوزخند رد می کنیم یعنی که بگذر
تازه حالم خوب شده
مدتیه بود که هی بالا می آوردم
عنوان مقاله: 
در مورد آرامگاه خمینی
نام: 
جواد
نظر: 
اتفاقا صد در صد در اشتباه هستی بایستی مردم مقابله بمثل کنند و تهدید به اینکار کنند که رژیم پیکر ابر مرد تاریخ ایران را به پاس خدماتی که بایران کرده و مانع از نابودی ایران توسط شوروی سابق و پیر استعما ر بوسیله حکومت ایران بر باد ده قاجار کرده . والا این رژیم در مقابل سکوت مردم ایران همانطور که ارامگاه رضا شاه بزرگ را ویران کرد دست به ویرانی و نابودی آرامگاه تمام مردان تاریخی ایران خواهد زد پس یا شما از خاندان پهلوی متنفری ویا ارزش برای رضا شاه قایل نیستی .بدان که این حکومت از مغولها و وتیمور لنگ هم بد تر است.
نام: 
Anonymous
نظر: 
مقابله به مثل
پووف
مردم بی بخار بی کینه تر از هیولاهایی هستند که با کمک شما سال 57 اومدند.
چه عرض کنیم حکومت تا همین پارسال سعی کرد با چن اغفال شده ... مفبره خمینی را بفرسته هوا .
مثل اینکه فراموش کردی یا غیر مستقیم پیشنهاد میدی به سپاه
نام: 
Anonymous
نظر: 
حالم به خورد
کی هست ؟
نام: 
شیخ اشراق
نظر: 
در یکی از کامنتها توصیه شده کتاب قلعه حیوانات را بخوانند . عیبی ندارد که توصیه شود کتابی خوانده شود ولی جرج اورول کثیف ترین نویسنده ایست که بشریت میتواند بخود ببیند. این نویسنده در سال 1945 که جنگ دوم تمام شده بود و مردم شوروی با دلاوریهای خود نازیسم را در اروپا به تله انداخته بودند و نیمی از کشورشان هم سوخته و یا تخریب شده بود و نان شب نداشتند بخورند این کتاب را نوشت و قضاوت کرد . قضاوتی ضد انسانی . البته در اصل برای نظام انگلستان نوشته بود ولی چرخوند بسمت شوروی .
نام: 
Anonymous
نظر: 
زحمت کشیدی ولی بی ربط مثل همیشه
شما هم لنگه حاکمان فعلیمون قادر به شناخت اینکه ما از کدام خطه هستیم .. تا حالاکه نشدی
چه برسه که بفهمی مشکلاتمون وحلشون
نام: 
Anonymous
نظر: 
ولله آذربایجان و جنبش هایش که حکومت از آن می ترسد که فقط اسمشو می شنویم
....منافعشو اول می سنجه بعد
هرزمان هم حکومت سرباز لازم داشت به شرط گرفتن پول اون هم پیش ،داوطلب بودن
به هر حال جنگ مون که بی خود هشت سال طول نکشید
نام: 
lachin
نظر: 
آقای بهمن موحدی.... نوشته بودید که " به ناسیونالیست قوم گرا Lachin "... اگر شما هم مثل من و اجدادم در یک فرهنگ مالیخولیائی رستاخیزی که بیش از 90 سال تنها بخاطر « ترک» بودن, « آدم » حساب نشدیم , این تحقیر حتمآ در رشد فکری
شما و سایر انسان ها اثر میکرد. بنده نه ناسیونالیست هستم و نه قوم گرا. ولی این به این دلیل نیست که به فرهنگ و زبان مادریم و به سرزمین مادریم عشق نه ورزم.
-آنچه که بشر در سالهای 1991 تجربه کرد (( نابودی کمونیست بود ))..
-در ضمن موقعی که شعار " یا مرگ یا سوسیالسم " را میدهید , مجاهدین خلق, مسعود رجوی و مریم رجوی را از یاد نبرید. شعار شما به این مضمون باشد خیلی پرولتاریائی تر میشود " یا مرگ یا سوسیالیسم یا مجاهدین یا مسعود یا مریم "..
به امید دیدار در کشور جمهوری کمونیستی ایران , شهر سوسیالیستی تهران ,میدان مارکس, خیابان لنین, کوچه استالین , هشت متری مسعود و مریم...
نام: 
تبریزی
نظر: 
دوست گرامی، کیانوش توکلی، اگر شما می گوئید که این نوشتار باید در بخش احزاب گنجانده شود بسیار خوب، گنجانده شود اما با آن که تیتر این نوشتار (اصول حزب) است چون یک جستار تئوریک و کلاسیک است که در سال ۱۹۲۱ نوشته شده است و سخنان حزب و یا سازمان سیاسی ویژه ای را بازتاب نمی دهد من نیز آن را به بخش دیدگاه ها فرستادم و این چنین نیست که اگر یک نوشتار تئوریک در تارنمای یک حزب و یا سازمان گنجانده شود پس آن نوشتار حتما بازتاب دهنده دیدگاه های آن حزب یا سازمان است، این نوشتار را نخستین بار حزب توده ایران منتشر کرده بود و سپس سازمان های سیاسی، نویسندگان و کسان دیگری نیز که دیدگاه هائی ناهمسان با حزب توده داشتند آن را بازنویسی و بازپخش کردند، البته بازپخش این نوشتار از سوی من نیز برابر با هماواز بودن خود من با همه سخنانی که در این نوشتار دیده می شوند نیست!
نام: 
کمنت بهمن موحدی
نظر: 
کمنت بهمن موحدی به 2 نفر دیگر ذر زیر ،مشکوک است و آن شخص شناخته شده بیمار روانی و مامور رژیم ، بازهم با اسم دیگران اینجا کمنت میگذارد.
لطفن بررسی شوذ !
نام: 
کیانوش توکلی
نظر: 
این مطلب مربوط به بخش احزاب است
نام: 
بهمن موحدی(بامدادان)
نظر: 
به ناسیونالیست قوم گرا : lachin
من هم به شما می گویم که کاپیتالیسم محکوم به نابودی است.
منافع سرمایه داری جهانی در بهره کشی از انسانها و نابودی طبیعت استوار است و به همین علت نظام سرمایه داری باید نابود شود.
حاصل ارتجاع نظم نوین کاپیتالیستی بر جهان چه بوده است؟
غیر از اینکه جنگهای خونین را سازمان دادند؛ میلیون میلیون کشتار کردند؛ جوامع را تکه پاره کردند؛ به نیروهای آدمخوار مذهبی و قومی و نژاد پرست میدان دادند؛ کثیف ترین جنایات را در تاریخ جوامع ثبت کردند؛ فقر و فاقه و فحشا و اعتیاد و بی مسکنی و بیکاری و بیماری را به جزء لاینفک زندگی صدها میلیون انسان تبدیل کردند؛ زیر پرچم بازار آزاد و دمکراسی لیبرالی و پایان دیکتاتوریها و پایان ایدئولوژی ها شنیع ترین جنایات و افسارگسیخته ترین دیکتاتوریها را با ارتجاعی ترین ایدئولوژی ها رسمیت دادند تا یک مشت حکم پا در هوا را اثبات کنند : سرمایه داری
نام: 
بهمن موحدی(بامدادان)
نظر: 
این داستان پیدا شدن جسد مومیایی رضاخان میرپنج، یک بازی و ترفند جدید از جانب خود رژیم آخوندی است.
قصد رژیم از این حقه، و سیاه بازی جدید این است که تا به خیال خود ، اقبال روز افزون ملت ایران به " سازمان پرافتخار مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران" را متوقف کند و مجاهدین و شورا را به حاشیه برانند.
واقعیت این است که از جانب پادشاهی خواهان و رضاپهلوی، کوچکترین خطری متوجه ی رژیم نیست؛ و دستگاههای بدنام اطلاعاتی و امنیتی رژیم اشغالگر و جنایتکار آخوندی با علم به این موضوع و با گنده کردن پهلوی چی ها، قصد دارند جنبش انقلابی و آزادیخواهانه ی خلق های بپاخاسته ی ایران را منحرف کنند و تنها آلترناتیو دمکراتیک و مقاومت سازمانیافته ی ایران را که همانا " سازمان مجاهدین خلق و شورا " باشد را از میدان بدر کنند. اما کور خوانده اند، کانونهای شورشی در ایران ، برای قیام و نبرد آخرین به منظور سرنگونی تمام و ..
عنوان مقاله: 
اصول حزب
نام: 
lachin
نظر: 
دوستان... وینستون چرچیل سحن مشهوری دارد که می گوید...." اگر در بیست سالگی کمونیست نباشی «قلب» نداری, اگر در چهل سالگی کمونیست باشی « عقل» نداری... و یا در یکی از سخنانش در پارلمان انگلستان گفت که .. " من هم میدانم که سیستم دولتی پارلمانی با احزاب مختلف ما , یکی از « بدترین » نوع حکومت هاست , ولی تا بحال بهتر از این را کشف
نکرده ایم........
دوران داس و چکش خیلی وقت است که سپری شد.....بهترین ها را برایتان آرزومندم......
نام: 
بهمن موحدی(بامدادان)
نظر: 
به استوانه کورش !!
شما با گستاخی به هموطنان شریف و غیور تورک ما توهین کردید. شما دارید تفرقه افکنی می کنید، فکر نکنید که کسی متوجه نمی شود.
ضد ایرانی تر از این پاسداران و آخوندهای پلید، در هیچ کجای جهان وجود ندارد. رژیم آخوندی ، تنها حکومتی در جهان است که سیاست محوری و اصلی اش ، تضعیف میهن پرستی و وطن دوستی است . در "ضدایرانی بودن" حکومت ضدملی آخوندی همین بس که باید فاشیست های پان ترک و جدایی طلبان خائن مثلا آذربایجانی ، در محضر این آخوندهای کثیف درس پس بدهند!
☆ هرچه مستحکم تر باد اتحاد خلق های ایران از فارس و تورک و لر و گیلک و مازندرانی و کورد و بلوچ و ترکمن و عرب خوزستانی☆
☆ پاینده باد ایران☆
" سرنگون باد حکومت ضدملی و ضدایرانی آخوندی"
نام: 
تبریزی
نظر: 
دوستان گرامی، من پیش از این از کتابی به نام: "قلعه حیوانات" نوشته: "جرج اورول" نام بردم، کسانی که می خواهند این کتاب را دانلود کنند می توانند آن را با فرمت پی - دی - اف از لینک زیر دانلود کنند

http://s6.picofile.com/file/8234736068/%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87.pdf.html
نام: 
کیانوش توکلی
نظر : 
سلام روانشید گرامی ، کاش پاراگرافی بعنوان چکیده مطلب می نوشتید
عنوان مقاله: 
رضا پهلوی درباره کشف جسد احتمالی رضاشاه: منتظر مشخص شدن واقعیتیم
نام: 
شیخ اشراق
نظر: 
گوبا جسد رضا شاه پیدا شده . رضا شاه هر که بود در مقطعی شاه ایران بود بی بی سی و انگلیسی ها به این سوال هم پاسخ دهند که چرا انگلیسها رضا شاه را تبعید کردند و در واقع به مردم ایران توهین کردند . الان هم برای دور شدن از شر انگلیس و آمریکا و فرانسه و روس باید روابط مستحکم با آلمان احیا شود .
نام: 
Anonymous
نظر: 
ضدایرانی
خلاصه نه تو به بهانه ایران و ضدایرانی خبر بسازی
ونه سید مطرح
عنوان مقاله: 
همنشین بهار: گفت‌و‌شنود با خانم هایده ترابی - استوانه کورش
نام: 
lachin
نظر: 
دوستان.. لطفآ به این ( منطق از نوع حقوق بشر کورشی ) توجه بکنیم.. " به شما تذکر دادم که این خانم حداقل به دو دلیل صلاحیت قضاوت در باره تاریخ باستان و فرهنگ ایران را ندارد.. بدلیل ترک و ضد ایرانی بودن "..خیلی خنده دار است که یک ترک ایرانی تنها به دلیل « ترک» بودن نمی تواند به اصطلاح ( از اولین حقوق بشری ) استفاده کرده و اندیشه ها و از تحقیقاتی که در باره این (( دروغ بزرگ)) کرده اند سخنی به میان بیاورد.
دوستان... این درست (( همان حقوق بشر از نوع کورشی )) است که مشاهده میکنیم..تنها در حقوق بشر کورشی است که شما به عنوان یک انسان «ترک» (( حق ندارید )) اظهار عقیده بکنید. تنها در حقوق بشری از نوع کوروشی است که میتوانید تاریخ ایران باستان را به 9000 و یا بقول بعضی ها 13000 سال ببرید درست موقعی که کره زمین یواش یواش از یکی طولانیترین دوره یخبندان بیرون می آمد. کاربرانی مثل آقا
نام: 
استوانه کورش
نظر: 
جتاب همنشین بهار !
من قبلا در همین صفحه به شما تدکر دادم که این خانم حداقل به دو دلیل صلاحیت قضاوت در باره تاریخ باستان و فرهنگ ایران را ندارد.
بدلیل ترک و ضد ایرانی بودن ، ایشان بارها ادعاهای عامیانه غیرعلمی و کینه توزانه و جعلی در مورد ایران و ایرانی در این سایت نموده اند.
دوم اینکه ادعای تحصیلات ایرانشناسی ایشان را هیچ ایرانشناس و دانشگاهی تا کنون تایید نکرده و ادعاها یش اغلب از منابع ضد ایرانی و مغول گرای آسیای میانه که بعد از سقوط شوروی در دشتهای تلخ مکان و اوبغورستان با بوجه های دولتی نظربابف و کریم اوغلو ،تامین میشوند، گرفته.
کینه و عقده و حسادت در رابطه با فقدان تاریخ و فرهنگ خودی باعث شده که اینها تمام دستاوردهای 3000/9000 ساله مردم ایران و پارس را انکار و تحریف و جعل کنند و فقط موجب خنده و تمسخر اهل نظر گردند.
در طی 300 سال سال گذشته اینهمه دانشمند و ایرانشناس غربی در