«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.نام: 

Anonymous

نظر: 

مبارزه مسلحانه بهمراه روشنگریهای سیاسی - فرهنگی تنها راه برچیدن بساط دیکتاتوری رژیم ولایت فقیه است.

نام: 

اسامه

نظر: 

ما به بحث های قلمزن مزدور و نعل کوب اسب امام مسعود رجوی وحضرت مریم بیش از این جواب نمی دهیم
برای اینکه ما ها اولا: مثل ایشان پشتوانه و همکاری و یاری برادر محمد بن نواف بن عبدالعزیز و دیگر برادران عرب شان در عربستان با بودجه های میلیون دلاری را نداریم که وقت مان را برای بحث های بی اساس تلف کنیم .
ثانیا: نمی توان با منطق ملا نصر الدینی که میخ طویله اش را بردر خانه رجوی می کوبید و می گفتمن مجاهد خلق نیستم بتوان بحث خلاق و مثمر ثمر انجام داد. ما مثل ایشان به اسهال دهان و یبوست مغز مبتلا نیستیم. ایا می توان با آدمی که 90 در صد حرف های دیروزی خودش را انکار میکند و با صرف تقیه مجاهدین بقیه را لاغ فرض میکند وارد بحث شد.؟

نام: 

بهمن موحدی(بامدادان)

نظر: 

رژیم تبهکار جمهوری اسلامی را فقط با مبارزۀ مسلحانۀ توده ای و اعتصاب عمومی سیاسی می توان سرنگون کرد و پس از آن تنها حکومت شورائی است که می تواند برای خلق ایران آزادی و رفاه را در وسیع ترین شکل خود به ارمغان بیاورد. رژیم تبهکار جمهوری اسلامی دیر یا زود سرنگون خواهد شد، امری که تنها و تنها در بستر یک مبارزه مسلحانۀ توده ای با رهبری طبقۀ کارگر و شرکت دیگر زحمتکشان و سایر اقشار جامعه همچون دانشجویان، نویسند گان روشنفکر، معلمان، پرستاران، و… امکان پذیر خواهد شد.
باری ، آغاز مبارزۀ مسلحانه توسط نیروهای مترقی مردمی می تواند موجب پیوستن خیل عظیم جوانان مبارز به آن و در نتیجه گسترده و همه جانبه گردد و می بایست اشکال دیگر مبارزاتی را نیز در سرتاسر ایران همزمان ادامه داد.

نام: 

اسامه

نظر: 

یک نصیحت هم به زبان مادری ات میکنم شاید بهتر فهمیدی :در جامعه ایرانی مجاهدین خلق سالهاست که مرده اند

بو سایت اونلارلا همرنگ اولمایانلارین و قوولانلارین سایتیدیر. گئدین قاریشین اؤز عقیده دوستلارزینان اورادا صحبتلشین.
اگر عقیده ده سیزی اونلاردان آییرمیرسا، اوندا بورادا وختیزی هدر ائتمه یین، گئدین عقیده دوستلارینیزینان بیر یئرده اولون.

نام: 

اسامه

نظر: 

جناب بهمن موحدی :
من بسیار بیش از بحث های دقیق زبان شناسی با بحث های دقیق تر ژنتیک پوزه تورک ها را به خاک مالیده ام
این حقیقتی واضح است که بیشینه بنیانگذاران و رهبران سازمان های چپگرای ایران را, از حزب منفور توده گرفته تا تروریست های فدایی و مجاهد , تخم و ترکه خوانین ترک و یا مشتی از پان ترکیست های خائن ایرانی نما تشکیل داده و می دهند.
کافی است به اسامی و تبار برخی از مهمترین این .....پست فطرت نگاه کنید تا حقیقت را دریابید:
نورالدین کیانوری ، از اعضای بلندمرتبه حزب منفور توده: نوه شیخ استبدادجوی مدفون فضل الله نوری و یک شاهزاده خانم قجری
بیژن جزنی ، بنیانگذار سازمان تروریستی چریک های فدایی خلق: از اعضای سابق شاخه جوانان فرقه دموکرات آذربایجان

-اشرف دهقانی ، عضو بلندمرتبه سازمان تروریستی چریک های فدایی خلق و رهبر کنونی شاخه اقلیت سازمان : از فواحش ایلات ترک زبان

نام: 

اسامه

نظر: 

جناب بلوچ :
یک کامنت به زبان شیرین بلوچی بنویس بعد درس اقوام چون اگر خود شما هم نتوانی بلوچی بنویسی از همان تورکان هستی
فقط خواهشا کپی پیست نفرما

تنها برای کسانی که میخواهند با این متقلب اشنا شوند سبک نوشتار اش را " دانشگاه مجازی زابل " پیگیری کنند

کامنت از لینک زیر با تکیه کلام" دانشگاه مجازی زابل" با نام "یکنفر"
http://iranglobal.info/node/54674

کامنت 4 از بالا با نام "بولان بلوچ" با همین تکیه کلام" دانشگاه مجازی زابل"

http://www.iranglobal.info/node/56591

از بالا کامنت پنجم با نام "جما نارویی " با همین تکیه کلام" دانشگاه مجازی زابل":

http://www.iranglobal.info/comment/73859

جالب هست که این "یکنفر " خوداش را شهروند اذربایجان جنوبی میداند
http://www.iranglobal.info/comment/69779

نام: 

بلوچ

نظر: 

یکی از عللی که جوانان بلوچ دست به مبارزه مسلحانه زده‌اند، ظلم و ستم بیش از حد زابلی های شیعه مذهب و مزدوران کثیف اطلاعاتی- امنیتی در حق مردم بلوچ است.
این زابلی های خود فروخته که در سایت ایران گلوبال هم نفوذی دارند ، باید روزی جواب گوی ظلم و ستمی که در حق مردم بلوچ کرده اند باشند.
چهل درصد اعدامی های ایران جوانان بلوچ هستند، که توسط این زابلی ها محکوم شده اند.

نام: 

تهرانلی

نظر: 

آقای ارسی! بر خلاف ملا حسن، ما رای مان را برای رئیس جمهور شدن به شما هدیه میکنیم. استدعا داریم شما که یک فرد فاضل و فرنگ دیده ای هستید، به پان ایرانیسم علاقه خاصی دارید، برای رهائی از انزوای جانکاه، سالهاست دلتان برای ایران عزیز تنگ میشود، استدعا داریم ترتیبی اتخاذ کنید، به وطن تشریف بیاورید، بر سر ما امت مسلمان شیعه اثنا عشری دوازده امامی، منت گذاشته کلید پست ریاست جمهوری را بدست گرفته با افتخار بر ما رئیس جمهور شوید. ما به رهبری کبیری مثل جنابعالی و دوستانتان نیاز وافر داریم. تا انشاالله زبان واحد، کشور واحد، امت واحد، دولت واحد، ملت واحد، اسلام واحد، خدای واحد، تفکر واحد، ملل واحد، اقوام واحد، میهن واحد، حکومت واحد، ریاست واحد، تمر کز واحد، بر بلاد اسلام و مسلیمن تشرف یابد. در این ضمن لطفا از توصیه های بی بی سی، کیهان لندن،

نام: 

Anonymous

نظر: 

فکر میکنم نویسنده یا خیلی ایدآلیست هستند و در عالم غیر واقعی زندگی میکنند و یا همچنان مانند فعالین سیاسی 30 -40 سال پیش تفکر میکنند. دوست گرامی شما میدانید که نیروی دمکراسی خواه در ایران بسیار بسیار ضعیف است و اگر هم نیروی دمکراسی طلب هم باشد چنان پراکنده و داغان هستند که کسی روی آن حساب نمی کند. از سوی دیگر شما مبارزان ملل تحت ستم و بلوچ را به نیروی دموکراسی طلب و اتحاد سراسری آنها مراجعه میدهید. شما هم میدانید که چنین چیزی وجود ندارد. مردم هم امروز آزادی و استقلال و رفاه میخواهد بقول قالی باف مردم نه صبر ایوب دارند و نه عمر نوح. حرفت تان نباید شعار باشد. شما هم موضوع را متوجه شدید و بدرستی هم اشاره کردید که : هیچ حکومتی نیست که بتواند همه ی درها را به روی مبارزان ببندد. بنابر این مردم مبارزه خود را بشیوه های مختلف پیش میبرند که ممکن است من و شما مخالف باشیم و


نام: 

پیگیر

نظر: 

(احتمال همکاری منافقین با تروریست‌ها در حادثه تروریستی میرجاوه
از قرار معلوم، مقرر شده که منافقین در پوشش گروهک های تروریسی نیز اقدامات و عملیات هایی در نقاط مختلف کشور برای ترور و خرابکاری انجام بدهند که برخی منابع اطلاعاتی و امنیتی احتمال می دهند که حادثه اخیر میرجاوه نیز از این دست اقدامات باشد.
کد خبر: ۶۸۸۸۳۰تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲ 27 April 2017
ساعت ۱۹:۴۰ شب گذشته (پنج شنبه شب) ماموران پاسگاه مرزی میرجاوه استان سیستان وبلوچستان حین تعویض شیفت بین میل مرزی ۹۹ و ۱۰۰ در کمین تروریست های تکفیری گرفتار شده و تروریست ها ناجوانمردانه با توجه به غافلگیری مرزبانان کشورمان، با شلیک گرینف، ۱۱ مرزبان غیور را به رگبار بستند.

به گزارش «تابناک»، تروریست ها پس از این حادثه با استفاده از تاریکی شب و صعب العبور بودن منطقه، به خاک پاکستان متواری شدند.)

نام: 

هم رای

نظر: 

اقای یزدی خوشبختانه روی نکته اساسی پافشاری میکند .اصول دمکراسی بر پایه همین انتخابات شهر و روستا و قصبه است . انقلاب زده گی چپ زده گی و دشمن تراشی و همه را عامل امپریالیسم دانستن میسر تاریخ ایران را به بیراهه برد. سعادت و خوشبختی و رفاه مردم را در گروه نابودی سرمایه دارد معرفی کردن و کارخانه دار را اعدام انقلابی کردن در حقیقت دشمنی با حاکمیت مردم و اصول دمکراسی بود . تبلیغ کشتار و انقلاب و نابودی یک طبقه از سوی انقلابیون جهان کمکی به رفاه مردم جهان نکرد. حق انتخاب یک اصل مقدس است و این اصل انسانی در ایران از سوی اخوندها و در برون مرز از سوی مجاهدین لگد مال میشود . ایا کسی میتواند تعداد کنگره های سازمان مجاهدین را اعلام کند؟ بیش از 30 سال است که مریم و مسعود بدون رای و انتخابات ازاد درون سازمانی همچنان در رهبری سازمان تک تازی میکنند .

نام: 

lachin

نظر : 

دوستان... بازی با کلمات در دنیای سیاست یکی از ویژه گیهای دنیای سیاست است که یک انسان معمولی می تواند تا اندازه ای این شارلاتانیزم را درک بکند. یکی از بزرگترین مشکل شخصی من , (( چون نه استعداد و نه قدرت درک آن را دارم)) این است که معنی بعضی از کلمات ضد و نقیض را نمی توانم به فهمم و یا درک بکنم. این کلمه (( روشنفکر دینی )) در ردیف اول کلمات غیر قابل فهم من است . تا زمانی که توانستم کلماتی هم چون (( دزد با ایمان..قاتل رئوف..هیتلر بشر دوست..استالین دموکرات.. شب آفتابی ..اقیانوس بی آب ..مثلث چهار ضلعی...مربع پنج گوشه ای....و......)) را درک بکنم , آن وقت خواهم توانست (( روشنفکر دینی )) را هم درک بکنم ..

نام: 

علت

نظر: 

روس ستیزی کور بعضی از شما قلم به مزدان ، ریشه امریکا و اسرائیل و شاه پرستی دارد .
مردم ایران از اهل قلم خودفروش ، پیشرفته تر هستند.
نه شرقی .نه غربی. جمهوری سکولار.
مرگ بر شاه و شیخ و تاریخ ننگینشان!
زنده باد ایران متحد !

نام: 

بهمن موحدی(بامدادان)

نظر: 

انتخابات شورای وحش، یا شورای شهر ؟! یک مشت لمپنِ چاقوکش دزد در شورای قلابی شهر (وحش) دور هم جمع شده اند و مشغول غارت و چپاول هستند . این ابراهیم یزدی متوهم باید بداند که فقط وحوش پاسدار و بسیجی و اطلاعاتی و معتقدان به ولایت منحوس فقیه (امثال لمپنی مثل عباس جدیدی و...) می توانند به شورای قلابی شهر(وحش) راه یابند. انتخابات در رژيم استبداد آخوندی معنا و مفهوم ندارد. استبداد آخوندی در رژيم آدمکش و دزد و تروریست جمهوری اسلامی ارمغانی به جز درد و رنج و فساد نداشته است. خلق قهرمان ایران اين رژيم قرون وسطایی را نمی خواهند و مخالفت های خلق قهرمان ایران با اين رژيم بنيانی و اصولی و در راستای باورهای خلق ایران به اصول حقوق بشر و لازمه جدايی حکومت و مذهب و اصول لائیسیته است. نمايشهای انتخاباتی ( انتصاباتی) اين رژيم همواره از نظرایران غير دمکراتیک و مردود بوده اند و خواهند بود. هدف رژيم از برپايی اين


نام: 

استخانلو

نظر: 

روایت دیگر.
بعد از حمله و جنایتهای چنگیز و مغول در ایران.
بعدا ، خود و چانشینان و نوادگانش، چنان شیفه فرهنگ و زبان و صفات و مملکت داری ایرانی و پارسی شدند که مثل تیزاب در آن حل گردیدند.
فرهنگ پارسی ایرانی چنان تولرانس و باگذشت و هومانیستی است که با وجود این همه جنایتهای مغولی، بعضی ها از اسامی تیمور و چنگیز و اسکندر و غیره برای نامیدن فرزندانشان استفاده میکنند. در حالیکه به عمر و عثمان و ابوکر و شمر و معاویه و یزید کینه می ورزند.

نام: 

بهمن موحدی(بامدادان)

نظر: 

چرا اینقدر غرض ورزهستید و پیامهای تهوع آور می نویسید ؟! چرا بیهوده پای مجاهدین را وسط می کشید ؟! اصلاً نوشته های من چه ربطی به مجاهدین دارد! برای بار هزارم می گویم که اینجانب نه عضو مجاهدین هستیم و نه کوچکترین رابطه ای با آنها دارم؛ بله ، من زمانی عضو میلیشیای مجاهدین بودم ( از دوم آذر سال 58 تا 5 مهر سال 60) بعد از 5 مهر و کشتارها و پهن شدن تورهای دادستانی مرکز و سپاه ضدخلقی، ارتباط من با سازمان قطع شد و فراری شدم و تا به امروز نیز با مجاهدین ارتباط ندارم چه برسد به اینکه عضو سازمان باشم. من در این سایت فقط و فقط نظرات شخصی خود را می نویسم و عضو هیچ سازمان و دسته ای نیستم، البته هواداری خود را از سازمانهای مجاهدین خلق ایران و چریکهای فدائی خلق ایران (مهدی سامع) رد نیز نمی کنم و منکر آن نیستم. همین و بس.

نام: 

Anonymous

نظر: 

آقای ائلیار حق نوشته اید: مشغول شدن «در برخورد های حاشیه یی بین فعالان بر سر اعمال هژمونی این و آن» ، پلاریزه شدن بر سر مواضع فردی و گروهی، نیاز آذربایجان نیست.
حال با یک نگاه سریع به کامنتها و جبهه گیرهای شما به راحتی دیده می شود که اولأ شما به تنهایی بیش از همه در این برخوردهای حاشیه ای کامنت نوشته اید و آتش بیار معرکه هستید و دومأ با عمده کردن کوچکترین کامنتی که به میل شما نبوده است، حاشیه های جدیدی درست کرده و به پلاریزه شدن منفی خدمت کرده اید. شعار زیبا را با عملی نه چندان زیبا زیر سئوال برده اید. مثل معروف " دم خروس یا قسم حضرت عباس " . قصد ناراحت کردن ندارم، عمل شما با شعارتان فرسنگها فاصله دارد


نام: 

بهمن موحدی(بامدادان)

نظر: 

آن افرادی که مضحکانه و صدالبته بی شرمانه و موذیانه، سازمان سکولار و میهن پرست مجاهدین خلق ایران را "«یک طرف دیگر سکەی ، داعش ، طالبان ، جمهوری اسلامی ، و تمام احزاب فناتیک"» معرفی می کنند یا جاهل و نادان هستند و یا مامور رژیم تبهکار جمهوری اسلامی می باشند. سازمان مجاهدین خلق ایران کوچکترین نقشی در سرکوب و کشتار کردها و شیعیان جنوب عراق در جریان جنگ خلیج فارس نداشته است.
چهارده سال پس از اشغال عراق، در حالیکه مزدوران رژیم تبهکار جمهوری اسلامی در این مدت مناصب کلیدی را در عراق در دست داشته اند حتی یک سند مبنی بر مشارکت سازمان مجاهدین خلق ایران در سرکوب مردم این کشور یافت نشده است. هوشیار زیباری که بیش از ده سال وزیر خارجه عراق بود در سال 1999 به عنوان عضو دفتر سیاسی و رئیس روابط بین الملل حزب دمکرات کردستان عراق، بزرگترین گروه کرد عراقی طی شهادت کتبی به دادگاه هلند نوشت:

نام: 

شهروند

نظر: 

با ابراز همبستگی با مرزداران ایرانی مدافع وطن .
اقای بامدادان انچه نوشته اید بیشتر تهوع اوراست . حمله به گروهی مرزبان نه دلاوری است ونه گره ای از مشکل شما حل خواهد کرد . یادمان هست که د رحمله نظام اسلامی به اشرف هزاران ایرانی از جمله مخالفان سازمان و برگشته گان از سازمان به مخالفت با حمله و ابراز انزجار از نظام بر خاستند . یادمان هست که حمله نظام به لیبرتی با مخالفت همه روبرو شد چرا که ساکنان لیبرتی نه مسلح بودند و هدف جنگ در سر داشتند . اکنون حمله گروهی که برای اکثریت مردم ایران ناشناس هستند و ابشخور انها دولتهای بیگانه هستند هر گز قابل دفاع نیست. اگر شما توان نظامی دارید این گوی و این میدان ولی با کمک غرب و گروهی اجیر شده گشتار افتخار ی برای شما مجاهدین ندارد . دشمن در تهران است و شما بهتر میدانید که رهبران نظام در کجا زندگی میکنند .

نام: 

بهمن موحدی(بامدادان)

نظر: 

ای مزدور رذل و کثیف رژیم آخوندی. این مزدور ساندیس خور سایبری رژیم با توهین مکرر به هموطنان شریف ترک و بلوچ ما قصد ایجاد دوبهم زنی و تفرقه دارد و همچنین با پیش کشیدن بحث های مزخرف و به اصطلاح زبان شناسی و مطرح کردن دعوای خیالی ترک و فارس می خواهد اذهان مخاطبین سایت ایران گلوبال را از جنایات و غارتگری های رژیم آدمکش و دزد و تروریست جمهوری اسلامی منحرف کند و به موضوعات مبتذل بکشاند و بحث های ضد رژیمی را در ایران گلوبال کمرنگ کند. این مزدور رذل رژیم فکر کرده که ما هالوییم.
بار دیگر به رزمندگان جان برکف بلوچ دست مریزاد می گویم و این عملیات ظفرمند و موفقیت آمیز را به هموطنان مظلوم بلوچ و توده های تحت ستم ایران تبریک می گویم.
مرگ بر رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی


نام: 

جمال

نظر: 

در مورد کامنت اسامە ،،،، مجاهدین خلق ایران یک طرف دیگر سکەی ، داعش ، طالبان ، جمهوری اسلامی ، و تمام احزاب فناتیک میباشد مجاهدین خلق ایران هیچ وقت در آزمایش خواستەهای مردم و خلق سر بلند بیرون نیامدند بلکە در تبعید و اپزسیون بودن انها نیز دست کمی از جنایت کاران داعش ندارند بخصوص مردم کورد ماهیت مجاهدین خلق را زمانی کە در عراق بودند و همراه قواتە الخاص و گارد ریاست جمهوری صدام در تمام کشتارها ئی کە جنایتکاران صدام در کوردستان عراق مرتکب شدند مجاهدین خلق ایران نیز شریک بودند در بمب باران شیمیائی حلبجە و انفال و زندە بگور کردن 182000 پیر مرد و کودک و زنان
بنا بر این تا اینجا جناب اسامە باید حساب خود را دستش باشد ولی کشتە شدن تعدادی جنایت کار تا دندان مسلح نیروهای آدم خوار ویژە در بلوجستان را تعدادی جوان سرباز 18 , 19 سالە خطاب کردن

نام: 

سازاخ

نظر : 

تبریز همیشه سریح الهجه است، حتی در جو رژیم حاکم.

نام: 

Anonymous

نظر: 

موسوی اردبیلی و حالا هم روحانی، خدا می داند فردا چه کسی از کتاب سرخ مائو بیرون خواهد آمد؟

نام: 

Anonymous

نظر: 

احساسات پان ایرانیستی آقای ارسی چنان گل کرده است .......از یک جنایتکاری حمایت می کند که عملا این رژیم خون آشام را، با کلید کاغذی و تبسم امید، از ته چاه بیرون کشید تا نه تنها به جنایات ضد بشری خود ادامه دهد بلکه بقای بشار اسدها، حسن نصرالله ها، حسین بدر الدین حوثی ها و طالبان ها را را با پول مردم ایران تضمین کند. ناسویانلیزم کور یعنی این.

نام: 

اسامه

نظر: 

یعنی حقا که کثیف تر از مجاهدین خلق در دنیا وجود ندارد.
از کشته شدن چند تا جوان هجده یا نوزده ساله که برای گرفتن یک کارت پایان خدمت به سربازی رفته اند چه کسی خوشحال است و تبریک میگوید
اصلا تن لش ات تا کنون یکبارز لباس سربازی پوشیده
از چی خوشحالی از حال پدر و مادری که یک بچه را در جهنم اخوندی با بدبختی بزرگ کردنند و حالا باید سر خاک اش اشک بر کاخ ارزو های فرو ریخته شان بریزند
ای اخوند کرواتی از فرقه رجویه شاخه تشیع عثنی عشریه جواب بده چی تو را به تبریک گفتن از کار داعش پاکستان وا داشته اینکه خودات هم داعش شیعه ای یا نه مثال ضرب المثل کبوتر با کبوتر باز با باز

صفحه‌ها