«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

بهمن موحدی(بامدادان)
جان‌باختن سه پیشمرگ حزب کومله کردستان ایران و ابراز همدردی و تسلیت سازمان مجاهدین خلق ایران
سازمان مجاهدین خلق ایران با درود به پیشمرگان جانباخته، به حزب کومله کردستان ایران، همرزمان و خانواده‌های پیشمرگان شهید و دلیر تسلیت می‌گوید و با آنان ابراز همدردی می‌کند.
حزب کومله کردستان ایران اعلام کرد روز جمعه دوم تیرماه96 تیمی از پیشمرگه‌ها و اعضا تشکیلات مخفی این حزب در شهر سنندج به کمین نیروهای امنیتی و سپاهی رژیم افتاده و در نتیجه این درگیری نابرابر با نیروهای سپاهی و اطلاعاتی 3 پیشمرگ جان باختند.
طبق بیانیه حزب کومله کردستان ایران، در درگیری پیشمرگان با نیروهای امنیتی و انتظامی و سپاه پاسداران، متقابلاً ٦ تن از نیروهای امنیتی و سپاهی رژیم کشته شدند.
پیشمرگان جانباخته عبارتند از: صباح حسین‌پناهی، حامد سیف‌پناهی و بهزاد نوری.
سازمان مجاهدین خلق ایران
کا راموز
از سایت صدای امریکا ).پس از چند سال تکذیب، اسرائیل اکنون تائید می کند که در جنگ سوریه دخالت هایی دارد و این کار را برای تامین امنیت خویش و نه به هدف تاثیرگذاری بر مسیر سیاسی در آن کشور انجام می دهد.

اسرائیل از زمان آغاز جنگ در سوریه در شش سال پیش، اعلام کرده بود دخالتی در آن ندارد. ولی اکنون فرمانده ستاد کل ارتش آن کشور فاش کرد که اسرائیل پول و اسلحه به گروهی می رساند که جزو مخالفان سکولار پرزیدنت بشار اسد محسوب می شوند و آن ها نیز با داعش در حال پیکار هستند.

ژنرال گادی آیزنکوت رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل که در سخنرانی در یک همایش دانشگاهی به افشاگری پرداخت، از دادن جزئیات در مورد ابعاد کمک ها خودداری ورزید. ولی رسانه های اسرائیلی در روزهای اخیر اطلاعات مشروح تری در این مورد منتشر ساخته اند.

جمال
حزب المستقبلین لبنان با رهبری سعد حریری سوألی در را بطە با ایران و اسرائیل مطرح کردە کە بسیار جای تأمل دارد بخصوص برای ایران گراهای چپ و راست و ملی و مذهبی و پان ایرانیست و غیر پان ایرانیست کە در حداقل 39 سال گذشتە بە اسرائیل حملە کردند و مستقیم و غیر مستقیم در کنار رژیم قرار گرفتند در رابطە با فلسطین و اسرائیل ،،،،،،،،، سوأل حریری این است آیا چە تفاوتی بین اشغال فلسطین از طرف اسرائیل و اشغال ، سوریە ، عراق، یمن ، بحرین و بخشی از لبنان از طرف ایران وجود دارد ؟
lachin
دوستان....موقعیّتی پیش آمد که بتوانیم سخنانی در باره اپرای « کـــــور اوغلــــــو » اثر معروف (( اوزئیر حاجی بیگ اوف )) که در یک برنامه تلویزیونی آزربایجان بنام (( سویلن لر )) پخش شد نظری بیاندازیم.
www.youtube.com/watch?v=PMJ_9jOONN4
به این خاطر که یکی از سایت های جمهوری جهل و جهالت اسلامی http://prana.persianblog.ir/
که پر از مقاله های نفرت انگیز بر علیه ترک های ایران می باشد, مقاله ای دارد به عنوان (( کوراوغلو، فردی غیرآذری )) . عنوان این مقاله ها در این سایت , انسان را به یاد یک ژنتیست , جغرافی دان, و زبان شناس تازه بدوران رسیده میاندازد....بهترین ها را برایتان آرزومندم...
lachin
آقای عبدالکریم سروش.... از اینکه اسم شما را اشتباهی تایپ کردم از شما معذرت میخواهم و امیدوارم مورد عفو قرار گرفته باشم.. از مسئولان عزیز خواهشمند است اشتباه تایپی مرا تصیح بکنند. بهترین ها را برای همه آرزومندم..
جمال
ایران و عربستان مسابقە گذاشتند برای فرستادن تروریست بە کشورهای همدیگر دیروز عربستان امروز ایران
جمال
دنیای سیاست و هم پیمانی در خاور میانە بە شلم شوربای تبدیل شدە کە تمام معیارها و پرنسیپ ها را بر هم زدە دیروز تورکیە عضو ناتو بود و متحد آمریکا و علیە روسیە امروز تورکیە متحد روسیە ایران دیروز شعار نە سرقی نە غربی میداد امروز فرودگاهایش در اختیار جنگندەهای شرق روسیە دیروز تورکیە متحد عربستان بود امروز در بازی قطر در مقابل عربستان قرار دارد خلاصە سیاست و همپیمانی و بی اعتمادی آنچنان در خاور میانە دار گسترش میابد کە شب میخوابی فردا بیدار میشوی باید منتظر اخبار این یار گیریها و عوض کردن همپیمانیها باشی ولی جالب است بر خلاف نظر اشگالگران سرزمین کوردستان تمام این آشفتگی سیاست در خاور میانە بە نفع کوردها پیش میرود دیروز عربستان و امارات همراه تورکیە بر علیە کوردها بودند امروز اردن ، عربستان ، امارات ، بحرین ابوظبی برای همکاری بە نزد کوردها میروند در سوریە
زنجانی
تبریک به همه پانترکهای مزاحم ایران گلوبال. از سال 2019 اسم داروین وهمه آنچه مربوط به قانون تکامل میشود از کتابهای درسی دانش آموزان برداشته خواهد شد.
بهمن موحدی(بامدادان)
دولت فاشیستی و پلید ترکیه با وقاحت و گستاخی اعلام کرده است که قصد ندارد نیروهای نظامی خود را از قطر خارج کند. با این تفاصیل به زودی شاهد تنش شدید عربستان و مصر با دولت اسلامگرای اردوغان خواهیم بود. ترکیه با حمایت از جریان های ارتجاعی مانند "اخوان المسلمین"، "داعش"، "جبهه النصره"و... گور خود را کنده و باید منتظر عواقب سهمگین ماجراجویی های اسلامیستی خود باشد و تاوان آن را بدهد.
کارگران و توده های زحمتکش ترکیه، باید با سنت سندیکائی و تشکیلاتی و مبارزاتی خویش، پیکار علیه اردوغان را آغاز کنند و با گذر از گرایش های به غایت ارتجاعی پان ترکیستی و پان اسلامیستی، دولت جهل و جنون اردوغان را سرنگون کنند و کشور خود را نجات دهند.
بهمن موحدی(بامدادان)
رژيم تروریست و آدمکش حاکم بر ايران مطلقاً حق دخالت درامور فلسطين را ندارد. رژیم جمهوری اسلامی، مزورانه، جمعۀ آخر ماه رمضان را "روز قدس" نامگذاری کرده و قصد مصادرۀ آرمان خلق فلسطین و مبارزات و از خودگذشتگیهای خلق فلسطین را دارد.
رژیم سفاک جمهوری اسلامی،دشمن خلق فلسطین می باشد و نه مدافع انها.
کشور مستقل فلسطینی باید تشکیل شود و تشکیل این کشور گامی به سوی صلح در منطقه و جهان ارزیابی می شود. باید از موجودیت و استقلال دولت فلسطین به رهبری جنبش "فتح" استقبال کرد. برای صلحی پایدار در منطقه و جهان، ضمن حمایت از اقدام فلسطینیها جهت تشکیل دولت مستقل، باید رژیم اشغالگر اسراییل را نیز برای پذیرش کشور فلسطین مورد فشار قرار داد.
به امید اینکه خلقهای ایران و فلسطین از چنگال های خونین آخوندیسم و صهیونیسم رهایی یابند.
بهمن موحدی(بامدادان)
به نام ایران
یکی از این افرادی که با دیدن و شنیدن نام و تاریخ و فرهنگ و جغرافیا و پرچم ایران، دچار افسردگی و بیماری زخم معده می گردد، شخصی به نام "آ. ائلیار" است.
پرویز
کتابی بدان عمیقی و استدلالی بدان حد هشیارانه را من تا سالها بعد هم ندیدم. جلدهای دیگر کاپیتال را هم بعدها در خارج از کشور خواندم.


اما کتابهای دیگر از نویسندگان دیگر را که خواندم تازه فهمیم که ما چقدر بی سواد بودیم. چگونه با این بی سوادی میخواستیم جنبش بدان عظمت را رهبری کنیم. تازه من کاپیتال را خوانده بودم و بقول آن دوستمان رهبران ما آنرا هم نخوانده بودند. و اکنون فهمیده بودم که کاپیتال نیز مانند یکی از هزاران کتاب خوب دیگر این جهان است. بگذریم!


البته یکی از دوستانمان به همه ی ما این چنین تعریف کرده بود که «وقتی فرخ نگهدار رهبر چریکهای فدائی خلق با آیت الله بهشتی بحث تلویزیونی داشت، پیش از بحث در خارج از سالن بحث از ترس غش کرده بود. احسان طبری که تئوریسین حزب توده بود و در روسیه با فراغت کامل آثار کلاسیک را خوانده بود، و شاید پیشتر از من کاپیتال را هم خوانده بود.
پرویز
نگاهی به گذشته خواندن این مقاله جالب است.(
تازه یک سال از انقلاب نگذشته بود. کتابهای ممنوعه ی زمان شاه باز چاپ شده و به بازار وارد می شدند. این کتابها چون همگی جلد سفید داشتند و تنها نام نویسنده و مترجم (گاهی اسم مترجم هم نبود.) و اسم کتاب روی آنها درج شده بودند به کتابهای جلد سفید مشهور شدند. آثار مارکس، انگلس، لنین، استالین، مائوتسه تونگ، چه گوارا و مادر ماکسیم گورکی و آثار نویسندگان جبهه ی ملی و توده ای های قدیم و 53 نفر و... بسیار مد روز شده و به جلد سفید ملبس شدند
نام ایران
حساسییت پان ترک به نام و تاریخ و فرهنگ و جغرافیای ایران موجب افسردگی و بیماری زخم معده وی خواهد شد . نیچه میگفت کسانی که خود فاقد همه چیز هستند به انکار دیگران می پردازند.
طبق اعتراف دانشمندان ایرانشناس شرق و غرب و مهمانان آکادمیک بی بی سی نام ایران بیش از 9 هزار سال است که در تمدن ها و آثار هند و چین و ایران باستان وجود دارد . از اوستا بگیر تا در گاتها و غیره.
ارهاری بیچاره ! باز هم بگو نواره
یکی از اهداف اپوزسیون ایرانی ، باید افشای تجزیه طلبان عقده ای و حسود و نادان آذری باشد تا اینها همچون گذشته دجار افسردگی فکری گردند و سراغ کشفیاتی در باره چنگیر و اردغان وعلی اووف و نظربایوف و قره باغ بروند.
lachin
دوستان ... اسم اصلی کشور ایران که (( ممالک محروسه ایران )) بود را در تمبرهای سالهای 1308 و سری پست هوای 1309 را
در دوران رضا میر پنجه مشهور به رضا شاه را در لینک پائینی میتوانیم مشاهده بکنیم.
http://worldiranstamps.blogfa.com/category/4
از زبا شناسان, ژنتیست ها و جغرافیا دانان هم دعوت میکنیم تا به شش نقشه « طهران » را در لینک پائینی نظری بیاندازند و اگر اشتباهی در « کارتوگرافی » دیدند هرچه زودتر با مسئولین مذبور در تماس باشند.
http://shahrefarang.com/maps-tehran-qajar
بهترین ها را برای همه آرزومندم.
جمال
اسلام نا علیکم ولاهی بە جدم خودم و بە جد شما سوگند میخورم من بە اندازەی یک ارزن و سر سوزن در این سایت ایران گلوبال یا آ الیار گلوبال یا توک گلوبال نە در خواب و نە در خیال و نە در واقعیت نقش ندارم من هم از دست این صفحە خستە شدم اصلأ معلوم نیست کی بە کی هست
qochaq zonozli
سالام الیکیم
قبلا نوشته بودم که دستور اجراشد یادتان باشد آقای جمال نوشته بود کامنتهای من را پخش نکنند حالا برای من ثابت شد که با پخش نکردن 4 کامنت من دستور احرا شد این سایت توسط آقای جمال اداره میشود
خواننده
قبرس در قرون گذشته به اشغال عثمانی ها در امد و هیچ خوانائی فرهنگی بین ترک و یونانی و ترک و غیر ترک وجود ندارد .
عنصر ترک مروج اسلام و خشونت و ترک تاری و ایجاد وحشت است . سرنوشت امروز خاور میانه و جهان اسلام نتیجه تسلط ترک بر مردمان این بخش از جهان است . 5 قرن استعمار تر ک در بالکان نشان داد قرنها مردمان این سرزمینها از فرهنگ و تمدن دور شده اند . شاید در قبرس و دیگر کشور ها مردمان ترک و یونانی هم رنگ شده باشند ولی هم خو نخواهند شد . سلطه قومی و ترویج دین اسلام هویت ترک در همه جهان است .
جمال
نظم صفحەی شما دیگر مثل سابق گرائی ندارد نمیدانم چکار کردید با صفحەی شما دیگر سر زدن بە این صفحە جالب نیست کامنتهای زیر نوشتە ها دیگر در صفحە شما منتشر نمیشود دستهائی برای بهم زدن کیفیت صفحە شما در کار بودە کسانی کە مقالە در صفحە میگزارند و دلشان میخواهد فقط کامنتها زیر وشتە آنها نشر شود و اگر هم باب دلشان نبود زیر سبیلی آن را سانسور کنند در ظاهر بە نام بهتر کردن سایت و صفحە شما ولی در عمل بهم زدن این صفحە و در نهایت از بین بردن من خودم شک میکنم کە چە کسی این کار را با سایت کردە ولی چرا کیانوش توکلی بە آن تن دادە برایم روشن نیست
yaradiciliq
""" آیا ژنتیک، دو بخش ترک / یونانی قبرس را، به هم پیوند خواهد داد؟ """ تحقیقات جدید ژنتیکی، ثابت کردند ترک‌ها و یونانی‌های قبرسی، دارای تشابهات ژنیتیکی باور نکردنی هستند. بیشتر بخوانید > Study finds Greek and Turkish Cypriots to be close genetically>
The study, published in the scientific journal Plos One last week, found that Y-chromosomal analysis of Greek Cypriots reveals a common pre-Ottoman paternal ancestry with Turkish Cypriots. DNA, which contains every person’s genetic information, is found within chromosomes. Y-Chromosome analysis is used to research direct paternal ancestry.
"" http://cyprus-mail.com/2017/06/21/study-finds-greek-turkish-cypriots-close-genetically/ """
yaradiciliq
""" ایران و رژیم شاهنامه خوان در حال باخت در همه حیطه‌ها """ امروز روز تاریخی در بازار نفت و گاز خواهد بود چونکه "" فهرست موجودی نفت و گاز "" آمریکا منتشر خواهد شد. پیش بینی‌ من این است که شاهد اعلام ذخیره بالای نفت و گاز در فهرست موجودی انبار‌ها خواهیم بود. آمریکا اینگونه کمر اقتصاد روسیه و رژیم شاهنامه خوان ایران را خواهد شکست. در حالیکه پادشاه جدید جوان عربستان، تنها دلخوشی اش نفرت از ایران است "" پاکستان پیش دستی‌ کرد و پهباد رژیم شاهنامه خوان را در بلوچستان، منهدم کرد ""، آمریکا دریافته است بدون ترکیه، نمیتواند روسیه و ایران را مهار کند، "" نرمش آمریکا پیرامون قطر، نزدیکی‌ سیاست آمریکا به ترکیه است، شم سیاسی اردوغان درست به هدف زد ""، در دنیای بی‌ ثبات امروز، کدام ابلهی به رهبری نیاز دارد که مدام بالای منبر برود و موعظه بخواند، "" قدرت مانور، رمز پیروزی است "".
lachin
دوستان... همانطور که متوجه هستیم , بعضی ها هاتاران..پاتاران مینویسند ولی این هاتاران پاتاران نوشته ها را بر گردن دیگران می اندازند....
yaradiciliq
""" ارتباط قطر با جنوب شرق سوریه """ جنوب شرق سوریه، محل اتصال ۳ سه کشور " اردن، عراق و سوریه "" است، شهر " دیر ازور " و "" جاده استراتژیکی که دمشق و بغداد "" را به هم پیوند می‌‌زند، این منطقه میادین نفتی‌ دارد و "" رژیم شاهنامه خوان ایران "" با کنترل این منطقه، موفق به ایجاد "" هلال شیعه "" شده و از طریق ایران، عراق، سوریه و لبنان، به حزب الله و لبنان، دسترسی مستقیم زمینی‌ خواهد داشت، بعدی از بحران قطر، خواهان بریدن دستان رژیم شاهنامه خوان ایران، از دیر ازور و لبنان است و اسرائیل بدون شک در این قطع ارتباط رژیم شاهنامه خوان با لبنان، در کنار عربستان خواهد بود، آیا بعد از اتمام جنگ برای کنترل دیر ازور، تروریست‌های کمونیست پ ک ک بی‌ صاحب خواهند ماند؟
yaradiciliq
دوستان صفحه شما، با توضیحاتی‌ که دادم دو فاکتور تاثیر گذار، در صحنه شطرنج دنیا، وارد میدان شده ۱- رئال ایسم و واقع گرائی ( در مرگ افکار ایده آلیستی مخصوصا کمونیستی )، ۲- موفقیت آمریکا با تکنیک / تکنولوژی فرکینگ که با رندی سیاسی، قیمت‌ها یه نفت و گاز را، به بی‌ سباتیهای ژئوپلتیکی پیوند زده که ( برخلاف سابق، در این دوران، قیمت نفت فقط پایین میرود )، باز هم تاکید می‌کنم برای درک دوران جدید، طرد جامعه شناسان از جامعه ضروری است چونکه ساده لوهترین ایرانیان از هر ملت و زبانی‌، جامعه شناسی‌ خوانده ‌اند، برای ادامه بحث، شما را به این مقاله ارجاع میدهم.
http://www.iranglobal.info/node/60591 ترور در تهران، سعودی ها در دام رژیم
جمال
ایران ٦ تا فش فشە هوا کردو و ٢ روزە پشت سر هم خالکوبی نشان میدە و رجز میخواند اولأ هوا کردن این فش فشە ها دقیقأ مثل بمب انتحاری داعش مردم عادی را میکشد پس فش فش هایتان با بمبهای کوری کە داعش منفجر میکند هیچ فرقی ندارد دومأ ایران سیا بر سفید دروغ تحویل میدهد آیا سردمداران جنایت کار این رژیم مردم جهان را پخمە حساب کردن ،،،،،،، فش فشە های سپاه ایران در شب تاریک بە سوی سوریە شلیک شدە و مستقیمأ آن را تلویزیون ایران در شب تاریک مخابرە کرد حال ایران بە قول خودش فیلم اصابت فش فشە هایش را پخش کردە و جالب اینجاست کە فیلم از طریق ماهوارە است اولأ کە ایران ماهوارە در مدار زمین ندارد دومأ دروغ شاخدارش اینجاست فیلمی کە اصابت موشکها را نشان میدهد روز است و ساختمانها کاملأ پیداست شلیک موشک در شب و اصابت موشک بە هدف در روز خندە دار است مگە نە
حبیب
دوستان کامنت 06/18/2017 - 21:51 از من نیست هر چند محتویات آن را قبول میکنم. ولی ارتش سایبری رژیم ان را با هدف خاصی نوشته .
و اما اقای موحدی
چه چیز خامنه ای اذربایجانست؟ مادر او جد اندر جد خراسانیست و پدرانش نیز همه نجف زاده بودند که یکی از انها چند صباحی امام جمعه روستای خامنه بوده است. این اقا فقط هنگامی که کاندیدای ریاست جمهوری شده بود یکبار به خامنه امد و انجا هم با مردم منطقه که اکثریت عظیمشان فارسی نمی فهمیدند, به زبان فارسی سخن گفت!
تکرار میکنم, پان اسلامیست بودن و دیکتاتور بودن خامنه ای و رژیم جمهوری اسلامی, بمعنای پان فارسیست نبودن انها نیست.
اگر رژیم امروز پس از نزدیک به چهل سال حاضر نشده در کنار زبان فارسی , یک مدرسه به دگر زبانهای مادری را تحمل کند, نمیتوان ان را شوونیست و پان فارسیست فارسیست ننامید و نمیتوان
جمال
اخطاری کە از سوی آمریکا با سرنگونی یک فروند هواپیمای سوریە از طرف یک جت مافوق صوت F18 آمریکا صورت پذیرفت ارتش سوریە و هواپیمای سخوی ٢٢ آن نزدیکیهای نیروهای کورد را بمب باران میکند و با سرنگونی آن از طرف هواپیمای آمریکا پیام روشنی بە ایران و تورکیە نیز بود کە هر گونە عمل نا خواستە و درگیری با نیروهای کورد بە شدت از طرف آمریکا جواب میگیرد
جمال
در جواب یک کار بر بە نام همراه ایشان در مورد یک کامنت من در مورد مجاهدین چنینن مینویسد ............
اگر جریانی ادعا کند که همکاری و جاسوسی و لودادن اسرار و حمله سازمان مجاهدین به ایران عیبی ندارد در حقیقت کشتار مردم کرد عراق توسط بمب های شیمائی دولت صدام را نادیده میگیرد .

حقیقت این است کە ایران گراها فکر میکنند باید چک سفید بە هر حرکت تروریستی و ضد مردمی حکومتهای ایران داد بە نام دفاع از ایران و چهار چوب مرضی ایران بە کامنتها و نوشتەهای ایران گراها توجە کنید ، اسرائیل را محکوم میکنند ، عربستان را محکوم میکنند ، آمریکا را محکوم میکنند ، پاکستان را محکوم میکنند بحرین و امارات و حکومت کوردستان و آذربایجان را محکوم میکنند تمام اینها بە نام دفاع از منافع ایران انجام میگیرد چە کسی میتواند ادعا کند کە خمینی و رژیم خمینی و جمهوری اسلامی کمتر از صدام جنایت کردە ؟
qochaq zonozli
سالام الیکیم
با تبریک تعویض انجام یافته
چهارتا کامنت من در همین جریان تعویض منتشر نشده چرا ؟؟؟؟
همراه
اگر جریانی ادعا کند که همکاری و جاسوسی و لودادن اسرار و حمله سازمان مجاهدین به ایران عیبی ندارد در حقیقت کشتار مردم کرد عراق توسط بمب های شیمائی دولت صدام را نادیده میگیرد .
اسنادی وجود دارد که سازمان مجاهدین در کشتار شهروندان دولت عراق سهم بسزائی داشته است.
یکی از همین مجاهدین بخت بر گشته برای نویسنده این مطلب اعتراف کرد که چگونه افراد سازمان حتا از کاخ صدام محافظت و کشتار مردم بی گناه کرد را عملی کردند. وابستگی به بیگانه در هیچ فرهنگی شایسته نیست .سازمان مجاهدین تا کنون باکمک صدام و عرب های خلیج پارس و اکنون امریکا و دولت عربستان ودولت یهود موفق به هیچ اقدامی موثر نشده است .باید بدانیم که خود سازمانهای کرد هم از دولت های غربی و بویژه دولت یهود برای تجزیه ایران عراق و سوریه کمک های شایان در یافت میکنند .اگر وابستکی مجاهدین نبود کشتارهم نبود .
جمال
از صفحەی فیسبوکی دوستان ............چه بی‌شرمند اینها:
سخنگوی وزارت خارجه رژیم ایران:«کشته شدن یک صیاد در تیراندازی گارد مرزبانی عربستان» حتی در صورت ورود قایق‌های ایرانی به آب‌های عربستان، نیروهای مرزبانی این کشور «مجاز به شلیک به آنها نبودند».
اما کشتن کاسبکار و کولبران کورد با شلیک مستقیم تیر توسط نیروهای نظامی رژیم "مجاز" می باشد؟؟؟؟؟!!!!!!
qochaq zonozli
سالام الیکیم
این دستور را انجام دادند
داور
با سپاس از دست اندرکاران تارنمای ایران گلوبال که برای بهبود و زیبائی تارنما کوشش کردند . شاد و سرافراز باشید .
جمال
سلام میدانم کە دیشب سایت را ادیت کردید ولی چرا تمام کامنتهای تازە و قدیم من بە بالا ی صفحە آمدند آیا فقط من اینجوری میبینم یا دیگران هم ؟
جمال
شاید این مهم باشد برای پان تورکها کە خواب و خیال سرکوب و نابودی YPG را داشتند ،،
آمریکا یک اتفاق همکاری سیاسی نظامی و شراکت را برای مدت 10 سال با YPG کوردهای سوریە امضاء کرد کە مهم ترین بندهای آن چنینن است
YPG هم پیمان آمریکا خواهد بود برای جنگ علیە تروریسم و داعش و نیروهای فناتیک

آمریکا با تمام امکانات از هر لحاض سیاسی و نظامی از YPG خواهد کرد

آمریکا از YPG پشتیبانی خواهد کرد و بە آنها کمک خواهد کرد برای درست کردن یک ارتش مدرن و مقتدر برای تمامی شمال سوریە و این رسیدن بە دریای مدیترانە نیز خواهد بود

YPG گرانتی و ضمانت خواهد کرد برای درست کردن پایگاهای نظامی آمرکا در جغرافیای کوردستان سوریە

آمریکا پشتیبان درست کردن حکومت و ادارە کوردستان سوریە را خواهد کرد
جمال
من بر خلاف نظر lachin و بیشتر ایران گراها نقدم بر سازمان مجاهدین خلق این نیست کە با صدام حسین دشمن ایران در جنگ ایران و عراق همکاری کردند نقدم از مجاهدین این نیست کە با عربستان و فیصل الترکی و نمایندگانم کنگرەی امریکا و سنا ی امریکا بر علیە حاکمیت جمهوری اسلامی و تفکر خمینی و خامنەای دیدار و همکاری میکنند همچنانکە در این جهان هیچ نیروی بر اندازی بدون همکاری و پستیبانی خارجی بر حاکمیتهای اشغالگر و دیکتاتور پیروز نمیشوند ویتنام بدون همکاری جین و روسیە بر امریکا و فرانسە پیروز نمیشد ، کوبا بدون همکاری روسیە بر باسیستا و آمریکا پیروز نمیشدند سودان جنوبی بدون همکاری غرب و آمریکا از سودان مستقل نمیشدند کوسوو آلبانها و بوسنینن هرزگوین بدون همکاری امریکا و اوروپا بە استقلال نمیرسیدند تیمور شرقی بدون همکاری غرب بە استقلال نمیرسید ظفار بدون همکاری شاه ایران نمیتوانست انقلابیون را
جمال
از بهمن موحدی بامدادان ،،،،،،،،، اگر سازمان مجاهدین خلق ایران در یک انتخابات آزاد و با رای مردم، قدرت سیاسی را برای دوره ای تعیین شده بدست گرفتند، به هیچ وجه قرار نیست که حکومت اسلامی تشکیل دهند.
از جمال هر موقع مریم رجوی و زنان عضو رهبری مجاهدین و زنان اعضا و هوادار سازمان مجاهدین لچک و روسری و حجاب را از سرشان برداشتند ان موقع میتوانی چنینن ادعای بکنید سازمان مجا هدین اولندش کە هیچ وقت نخواهند تانست قدرت سیاسی در ایران بدست بگیرند دومندش تا مغز استخوان بە کربلا و حوسین و محرم و تاسوعا و عاشورا و امام زمان عج معتقدند
جناب لاچین
ترکها آزادند در اروپا و امریکا زندگی کنند . ولی اجازه ندارند رویای تجزیه کشورها را در سر بپرورانند و علیه اقوام دیگر تبلیغ راسیسم و تنفر کنند . اگر وطن پرست هستند و دنبال هویت ترکی ، باید صداقت نشان دهند و در یک کشور ترک تبار زندکی کنند. تا مردم ببینند که ایشان برای سرگرمی وارد این سایت نشده اند.
lachin
آقای استخانلو که پرسیده بودید ... ( ترکها چرا در امریکا و اروپا هستندد و نه در آسای میانه و استانبوبل و باکو و اورا باتون ؟) . در جواب شما بایستی اضافه شود که « ترک ها» به (( انتخاب و آزادی فردی )) خودشان بیشتر از همه اهمیّت مدهند.
qochaq zonozli
سالام الیکیم
(جمال
نظر:
اگر من جای کیانوش توکلی بودم کامنتهای
qochaq zonozli و تورک اوغلی را سانسور میکردم نە بە خاطر نظرات و تفکرات فاشیستی و پان تورکی این 2 کاربر و کامنت نویس کە صد البتە هر دو اسم مربوط بە یک شخص است کامنت این شخص را سانسور میکردم و اجازەی نشر نمیدادم بە دلیل کلمەی سلام العلیکم و سلام ایشان کە قبل از هر کامنتی مینگارد این کلمەی سلام ایشان واقعأ آزار دهندە است )
از دوست عزیز نادیده ام که نامش در کنار نام من است تشکر میکنم و از نوشته ها یت استفاده امید که روزی همدیگر را بیابیم و آن روز روز آزادی و استقلال آزربایجان عزیز است
منطق جمال را ببینید و همه درس میگیریم از بی منطقی
جمال
اگر من جای کیانوش توکلی بودم کامنتهای
qochaq zonozli و تورک اوغلی را سانسور میکردم نە بە خاطر نظرات و تفکرات فاشیستی و پان تورکی این 2 کاربر و کامنت نویس کە صد البتە هر دو اسم مربوط بە یک شخص است کامنت این شخص را سانسور میکردم و اجازەی نشر نمیدادم بە دلیل کلمەی سلام العلیکم و سلام ایشان کە قبل از هر کامنتی مینگارد این کلمەی سلام ایشان واقعأ آزار دهندە است
حسن
این سازمانها ترور را محکوم کردند و افرین (اتحاد فدائیان خلق: اقدامات تروریستی داعش در تهران را محکوم می‌کنیم
جبهه ی ملی ایران: خشونت وتروریسم را محکوم می کنیم
بیانیه همبستگی جمهوری خواهان ایران در محکومیت عملیات تروریستی در تهران
سازمان راه کارگر: تروریسم داعش اینبار در تهران!
حزب تودهٔ ایران، حمله‌های تروریستی «داعش» در ایران را به‌شدت محکوم می‌کند!
اتحاد جمهوریخواهان: حمله تروریستی داعش را محکوم می کنیم!
هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران (راه کارگر): در محکومیت اقدام تروریستی در تهران
جبهه ملی ایران- اروپا: "هفدهم خردادماه، روز وحدت شیعه و سنی" در برابر افراطیون مذهبی
حزب حکمتیست: در محکومیت ترور در تهران
فدائیان خلق (اکثریت): ااقدام تروریستی را شدیدأ محکوم می کنیم! )
چه سازمانی نیست؟
lachin
دوستان.... لحضهاتی چندی پیش مسابقات موغام که به مدت 3 ماه در آزربایجان جنوبی در جریان بود, پایان بافت. خوشبختانه مجید عصری از( مشکین شهر= خیاو) در این مسابقات در ردیف سوّم قرار گرفت. پیروزی این هنرمند عزیز را تبریک گفته و موقیّت هر چه بیشتر ایشان را در موسیقی موغام ارزومندیم. پیروزی ایشان نقطه عطفی است در فرهنگ و هنر آزربایجان ... بهترین ها را برای دوستداران آرزومندیم.
رستگار
استقبال برخی سیاستمداران اسرائیل از اعلام همه‌پرسی استقلال در کردستان عراق را باید اغاز فروپاشی خاور میانه و استیلای نژاد پرستانه دولت یهود بر خاورمیانه ارزیابی کرد. اگر قرا راست همه پرسی برگذار شود باید از همه مردم عراق همه پرسی شود ونه فقط از کردان .نظام حاکم بر ایران نمیتواند فقط تماشاچی سیاست دولت یهود باشد بلکه باید به گونه ای تاثیرگذار از فروپاشی عراق جلوگیری کند و از به رسیمت شناختن ان نه تنها خود داری بلکه با بسیج نظامی و برای حفظ تمامیت ارضی ایران اقدام عملی کند . تجزیه ایران و جدائی اذربایجان و کردستان هدف نهائی دولت یهود میباشد . هدف دولت یهود ایجاد اشوب و ترور و جنگ داخلی در کشور های منطقه و ایجاد کشور های حامی دولت یهود پیرامون کشور یهودان است . سیاست کنونی جهان عرب تا کنون در خدمت سلطه جوئی دولت یهود بوده است .
ارومیه
خبر خوش.
ایران اعلام کرد که آب دریاچه ارومیه افزایش یافت ،
و فلامینگوها به دریاچه ارومیه بازگشته اند.
و درناها در حال پروار از سیبریه و خلیج فارس به این دریاچه اهورایی ایرانی هستند.
جمال
برای مرکز نشینان کە می‌خواهند سناریوی اطلاعات و سپاه پاسداران را بە فرصتی برای حملە بە کوردها (درست مثل زمانی کە خمینی فتوای جهاد علیە کوردها صادر نمود) تبدیل کنند.
در این سناریو تنها ١٧ تن کشتە شدند کە ٥ تن از آنها کورد بودند
اما بخوانید این آمار را
١_ سال گذشتە ١٤٣کولبر کورد با شلیک مستقیم نیروهای ایران کشتە و زخمی شدەاند کە ٦٦ تن از آنها جانشان را از دست دادەاند.
٢_ حداقل ١٨ شهروند مدنی با شلیک نیروهای مسلح ایران کشتە و زخمی شدەاند.
٣_ ١٢ شهروند کورد بە دلیل انفجار مین کشتە و ٤٠ تن نیز زخمی شدەاند.
٤_ ١٣٨ شهروند کورد اعدام شدەاند.
بر گرفتە از مرکز آمار (هەنگاو)
جمال
بە بهمن موئد بامدادان ،،،، ایشان خطاب بە اقبالی چنینن مینویسد ........ هموطن گرامی آقای اقبال اقبالی ؛ سازمان مجاهدین خلق ایران ، به هیچ وجه یک سازمان اسلامی نمی باشد. مجاهدین، یک سازمان لائیک و انقلابی و ملی است،،،،،،،، بە بهمن موحد بامدادان لطفأ اگر سازمان مجاهدین یک سازمان اسلامی نمیباشد و لائیک هستند بە مریم نور و تابان و خانمهای عضو مجاهدین خلق بفرمائید کە روسری ها را از سرشان بردارند شرط میبندم هنوز یک تار موی مریم نور تابان را ندید کە ایشان طاس هستند ؟ یا مو دارند موهایش سفید است یا سیاه یا قرمز این موحد بامدادان انگار میخواهند بچە فریب بدهند مجاهدین خلق شدیدأ بە حسین ابن علی اعتقاد دارند و کربلا و محرم تاسوعا و عاشورا هویت آنهاست
ایران
این تروریست ها اهل کجا بودند ؟
عرب بودند یا کرد ؟ سنی بودند یا شیعه ؟
چرا آخوندها و اپوزیسیون شرم دارند در روده درازی های تحلیلی شان به این موضوع اشاره کنند ؟
احمق ها هم باز طبق تئوری توطئه ، خود آخوند هارا عامل این کار می بینند.
ساسان
مجاهدین خلق عربی- اسلامی با سوس نئولیبرالیسم و جنگ طلبی
خواسته مردم زحمتکش و جوانان ایرانی :آزادی ، برابری ، هویت ایرانی
پرویز
مسٔول محترم نقل قولی از سایت مجاهد در باره ماه ضد اقتصادی رمضان سانسور شد.