«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.نام: 

بهمن موحدی(بامدادان)

نظر: 

بعضی ها چه خوب طینت پلید و رژیمی بودن خود را نمایان می سازند. کار این آخوندها ی ضد بشر و ضد ایرانی، از بین بردن همبستگی ملی و اجتماعی ایرانیان است. نباید تردید داشته باشیم که رژیم جنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی شبانه روز برای جدایی انداختن میان خلق ایران که برای سرنگونی این حکومت اهریمنی لحظه شماری می کنند توطئه می کند. در ایران طی حاکمیت 39 سالۀ جمهوری اسلامی شاهد تشدید انواع دسته بندی مذهبی و قومی بوده ایم وشکاف بین آنها تشدید شده است. در این دسته بندی ها تفرقه و کینه و نفرت هست. در مقطع سرنگونی رژیم شاه خائن و انقلاب ضدسلطنتی خلق ایران در سال 57 هویت قومی به اندازۀ حال حاضر برجسته نبود. واضح است که رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی به تفرقه در میان خلق ایرانی نیازمند است. آخوندهای پلیدِ حاکم بر ایران، تحرکات ارتجاعیِ قومی تفرقه افکنانه در ایران را به شدت تقویت می کنند. به امید سرنگونی

نام: 

lachin

نظر: 

آقای اسامه.. بنده در سال 79-80 دانشجوی زبان انگلیسی در ادینبورگ بودم . وچون انگلستان دیپلم ایرانی را قبول نمی کرد من بایستی O-grade .. Highers و یک A-level میخواندم که تازه وارد دانشگاه بشوم. ایرانی ها حتی با داشتن دیپلم ایرانی , بعد از گذراندن زبان انگلیسی نمی توانند به دانشگاه وارد بشوند. بایستی یک سال زبان انگلیسی را به تمام مدت بخوانند و از امتحان Cambridge First Certificate قبول بشوند تازه بعد از اتمام زبان انگلیسی این دوره های پیشین دانشگاهی را شروع بکنند.برای ایرانی با داشتن دیپلم ان زمان ها لااقل 3 سال وقت لازم بود که وارد دانشگاه بشود. یک هم کلاس دوست ژاپنی( 60 ساله داشتم ) که بعد از اتمام زبان به کانادا پیش پسرش مهاجرت کرد.با یک دوست ژاپنی دیگر هم اشنا شدم که در دانشگاه ادینبورگ و در قسمت زبان فارسی که پروفسور تبریزی تدریس میکرد تحصیل کرد که بعد در سفارت ژاپن در تهران

نام: 

آ. ائلیار

نظر: 

1-میدان سیاست «میدان المپیک» است.
همه میدوند. کسی را نمی توان از مسابقه حذف کرد.
پس دوستانی که در « کار حذف» تبلیغات میکنند و کامنت و مقاله مینویسند « آب در هاون» میکوبند و خودشان را با معذرت
« علاف» کرده اند. هیچ کس را نمی توان از مسابقه حذف کرد.
تنها میتوان نشان داد « چرا و چگونه و به چه دلیل» برنامه ی فلان گروه « خارج از دموکراسی و عدم تبعیض و عدالت اجتماعی» ست. و بعکس برنامه ی دیگری در این چهار چوب قرار دارد.

2- همیشه فرمول « بد رفته بدتر آمده» تکرار شده است.
اشکال هم در «خود انسان اجتماعی» بوده که « قدرت تشخیص بد و خوب را نداشته است.»
اشکال در جای دیگری نیست در خود انسان اجتماعی ست. از دموکراسی و تبعیض و عدالت درکی ندارد.
اگر درک داشت « کامنتها و مقالات حذف دیگری، در فضای سیاسی، حجم غالب را تشکیل نمیداد.

نام: 

کلاغ سیاه

نظر: 

هنگامیکه اردوقان میگوید اروپا را ناآرام خواهد کرد، این خود به روشنی اعترافی بر این قضیه است که ترکیه در اروپا قرار ندارد هرچقدر هم که با آن چهار متر مربع بخودش زور بزند. ای سراب هم کاسه کوزه اش شکست.
و اما روزی خواهد رسید که از سینه چاک دادن خود پشیمان شود و از پارلمان اروپا عذرخواهی کند چنانکه فکر میکرد با به پائین کشیدن یک جت روسیه روسیه را به زانو درآورد و بیچاره طولی نکشید که به پابوسی پوتینهای پوتین رفت.

نام: 

مزدک لیماکشی

نظر: 

دوستانی که نظرتان را نوشتید. خوشحال می شوم که مشخص مقاله را نقد کنید و بگوئید در کجا و به چه دلیل نوشته اشکال دارد.

نام: 

محمد

نظر: 

چرا پاسخی که برای آقای اقبالی نوشته ام درج نشده است ؟
این که نشد کار ...
متاسفانه بعضی حرکت های شما با شعار های شما هم خوانی ندارد !
____
الانه همین کامنت رو درج می کنن که یعنی مثلا ما روشنفکریم ... ولی عدم درج کامنتی که با موفقین ارسال شده یعنی خفگان سیاسی

نام: 

ساسان

نظر : 

ارامگاه کورش نماد ملت فارس نیست بلکه مقبره یکی ازسرداران اسکندر مقدونی هست

نام: 

تهرانلی

نظر: 

بهمن آقا! همان شکری را که شما خودت میخوری، اردوغان نیزهمان شکر را میخورد!

نام: 

اسامه

نظر : 

آرامگاه کورش نماد یک ملت است که این ملت با یورش اقوام بیگانه بی رهبر مانده است. د رهمین روزهای نوروزی هزاران نفر به دیدار مرده ها و استخوانهای پوسیده استعمار عرب مانند حسین و رضا وعلی و معصومه و رقیه و...میروند .آرامگاه کورش در مقایسه با دفن گاه متجاوزان عرب بسیار ساده است . دستگاه فرعونی رضا و حسن و علی امامان شیعه مرکز ارتجاع و تجمل و مرده پرستی و خرافات است. این دستگاه پلید استعماری روزانه از سوی هزاران نفر ازاذربایجان و دیگر شهرهای ایران مسافر دارد . این آستان قدس مرکز دزدی و فحشا و بی ناموسی و امراض خطرناک و اعتیاد و فقربرای مردم ایران است .اگر در نوروز هر سال یک بار مردمی میهنپرست به پاسارگاد میروند اما در مقابل هر روز در ایران بساط سوگواری روضه برای مرگ عرب برای تولد عرب و برای کشتار عرب بدون وقفه ادامه دارد .

نام: 

این ساواکی بیمار

نظر: 

ژوبین رازانی - نام اصلی منصورحکمت از حزب کمونیست کارگری است که سالها پیش فوت کرده.
این بیمار ساواکی(در زیر با نام ژوبین رازانی) قرار شد طبق نظر کیانوش توکلی دیگر نتواند با اسامی مشهور کمنت بگذارد . ولی اکنون ما شاهد این کار کثیف او هستیم.

نام: 

yaradiciliq

نظر: 

دوستان این ۲ دو کامنت آخری از من نیست، شاهنامه خوانی با نام من، کامنت نوشته،

نام: 

راه اردغان

نظر: 

پان ترک مغول ، کینه ای بی پایان نسبت به ایران و ایرانی و اپوزیسیون ضد آخوندی دارد ، و حاضر است برای خدمت به فاشیسم اردغان سنی داعشی، دست به هر کار غیراخلاقی بزند.
همیشه اینجا اشاره شد که بین تجزیه طلبان آذری و داعش و فاشیسم ترکیه و حکومت آخوندی و ارتجاع منطقه ،وحدتی پنهان و آشکار وجود دارد .
در نبرد آینده در درون ایران باید به این راسیست های قومگرا چنان ضربه ای وارد شود که بیاد درههای قره باغ بیفتند و نه تجزیه طلبی.

نام: 

yaradiciliq

نظر: 

ادامه کامنت قبلی‌ پیرامون " "، طولی نخواهد کشید که چین و روسیه، برای نفوذ کامل در آسیای مرکزی، به رقابت بر خواهند خاصت و این دنیای ترک خواهد بود که پیرامون شکل گیری تحولات ژئوپلیتیک، دست بالا را خواهد داشت، نفوذ چین در پاکستان و دریای سرخ، از بعدی دیگر نیز، قابل دفاع است، پیشتر گفتم که ایران برای جلوگیری از " خیانت روسیه " دو ۲ راه پیش روو دارد، یکی‌ " واگذاری بنادر چابهار، هرمزگان و جزیره‌ کیش به روسیه بود، و دیگری وارد جنگ کردن تروریست حزب‌ا‌لله به شروع جنگی با اسرائیل بود تا روسیه، فرصت خیانت نکرده باشد، با ورود چین به اقیانوس هند، ایران دیگر نمیتواند این بنادر و جزیره کیش را، به روسیه واگذار کند. لطفا دقت کنیم "" درانی که کمونیست‌ها با آن تحلیلهای توی خالی‌، تحولات دنیا را، بررسی کنند و یا شکل بدهند سپری شده، به عنوان اولین کسی‌ به پدیدهٔ بازگشت تاریخ اشاره کردم، این دوران توام خواه

نام: 

yaradiciliq

نظر: 

"" به دلیل قحطی تحلیل در مدیای جامعه شاهنامه خوان، توضیحی خواهم داشت پیرامون کاهش نفوذ ایران در منطقه """ توضیح دادم که ایران، یک کشور خشکی محسوب می‌‌شود و نه دریائی " حتی با وجود مجاورت با خلیج عربی‌ " ، همچنین اشاره کردم در "" تبیین استراتژی کلان ژئوپلتیکی "" به نفع " آزربایجان و ترکیه است " که از اتحادیه اوروسیا به ضرر اتحادیه اروپا در حال فروپاشی، حمایت کنند تا " خصومت روسیه و اتحادیه اروپا " این اتحادیه را به تداوم تحریم‌ها علیه روسیه ترغیب کند، با این " استراتژی " و با وجود این تحریم ها، چین جاده ابریشم را، به جای "" راه ترانزیتی روسیه "" از آسیای مرکزی، آزربایجان و ترکیه عبور خواهد داد. این بسیار مهم است چونکه "" دنیای فردا، بر اساس آب و ترانزیت کالا "" شکل خواهد گرفت نه "" نفت و گاز ""، ترکیه و آزربایجان با نزدیکی‌ به پاکستان، و مشارکت در "" پروژهٔ ۴۰ بیلیون دلاری "" اتصال چین به

نام: 

ژوبین رازانی

نظر: 

مرگ بر رژیم فاشیست جمهوری اسلامی

نام: 

کاراموز

نظر: 

مسئول کامنتها لطفا بفرمایید چرا کامنت من منتشر نشده است؟

نام: 

اسامه

نظر: 

واقعا که اینها خوب دارند طینت پلیدشان را نشان میدهند
بی دلیل نیست که اروپایی ها و به خصوص انگلیسی ها اینقدر با اینها مشکل دارند
انها اینها را بهتر از خودشان میشناسند

نام: 

اسامه

نظر : 

کسانی که علاقه به اموختن کمک های اولیه دارند میتوانند علائم سوختگی درجه سه را در سه کامنت اینجا ببینند

نام: 

اسامه

نظر: 

دروغ تا چه اندازه: یا به قول اجداد 45 درصد عرب اش "کاشف الکذابین"
"عنوان یک ( ترک از تبریز )"
"چون که یک سالی که من در عربستان کار میکردم و با اعراب و بدویان بیرون از شهر ریاض آشنا میشدم"
.......................
و این به اصطلاح تورک تبریزی خوداش را اینجا در تایپکی که خوداش ساخته معرفی میکند:

در زمان دانشجونیم در اسکاتلند که برابر بود با آخرین سالهای 70 و اوایل سالهای 80 , من همکلاس ژاپنی داشتم

کامنت شماره 10 از پایین :
http://www.iranglobal.info/comment/77045
.........................
اینجور موجودات بقیه را چی فرض کرده اند که مثل اب خوردن دروغ میگویند فکر کردنند بقیه هم مثل خودشان هستند

نام: 

peerooz

نظر: 

پر حرفی و یا شهوت کلام نوعی عارضه, بیماری و یا حالت غیر طبیعی است که شخص بدون اختیار و بدون کنترل و اکثرا بدون تفکر صحبت میکند و به قول معروف سر آدم را به درد میآورد. در کودکی در برخورد به این اشخاص میگفتیم " عنه چنه بگیری " که لفظی توهین آمیز بود و اکنون معنی دقیق آنرا نمیدانم. تعداد کمی از نویسندگان و کامنت گذاران به این عارضه مبتلایند و " عرض خود میبرند و زحمت ما میدارند".

جوک ها و توهین های اتنیکی را " رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی " خلق نکرده است و این سابقه تاریخی دارد. بر عکس " رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی " را ما خلق کردیم و چون " گروهک " ما در این جاه طلبی شکست خورده است شب و روز به شهوت کلام پناه برده ایم. اگر دوران کودکی بود به این افراد میگفتیم .....

نام: 

yaradiciliq

نظر: 

""" کاهش نفوذ ایران در منطقه """ برای اولین بار نیروی‌های چینی‌، ترکیه و عربستان سعودی به رژه پاکستانی‌ها پیوستند "" عزیزان آزربایجانی دقت کنند پاکستان، برخلاف رژیم جامعه شاهنامه خوان، از جمهوری آزربایجان با تمام توان حمایت می‌کند حتی گفته حاضر است در آزادی اراضی‌ آذربایجان از اشغال ارامنه، شرکت کند. جاده ابریشم، و ورود پاکستان به تحولات خاورمیانه، به نفع ما ترکان آزربایجانی است. اتحادی در منطقه در شرف وقوع است و هدف آن، روی انزوای جامعه شاهنامه خوان و ارمنستان متمرکز شده. Chinese, saudi, turkish troops join Pakistan Day parade
https://www.zawya.com/mena/en/story/Chinese_saudi_turkish_troops_join_Pakistan_Day_parade-TR20170323nL5N1H00MXX2/

نام: 

yaradiciliq

نظر: 

درود بر کیانوش عزیز

نام: 

بهمن موحدی(بامدادان)

نظر: 

رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی به‌ دلیل ماهیت ضد خلقی اش با همۀ اقوام ایرانی در جنگ و ستیز است. عرب یا بلوچ یا کرد و پارس برایش فرقی ندارد. هر قومی که در هژمونی پذیری فرهنگ منحط آخوندهای پلید حاکم بر ایران حرف و نظری داشته باشد توسط این رژیم ضدایرانی و ضدملی به‌ شدت سرکوب می‌شود. کما این‌ که از همان اوایل پیروزی انقلاب ضدسلطنتی خلق ایران، خمینی خون آشام شخصاً با کردها و کردستان در جنگ بود و نیروی عظیمی از ارتش و سپاه ضدخلقی را به این منطقه اعزام و آنها را به‌ شدت سرکوب کرد. در مورد بلوچ ها هم همین‌طور است و رژیم ضدبشرِ حاکم بر ایران به بهانه‌های مختلف آنها را سرکوب می‌کنند.
درود بر خلق قهرمان ایران از کرد و ترک و فارس زبان و گیلک و لر و مازنی و بلوچ و عرب خوزستانی و ترکمن و.....

نام: 

عالطین طرک

نظر : 

این برنامه اینقدر سطحی و غیر علمی و ملال آور است که نمی توان 5 دقیقه به آن نگریست.
من سه بار سعی کردم ولی نتوانستم نگاه کنم.
غالب مهمانان سواد و شناخت و زبان درست و لازم را ندارند.

نام: 

دکتر از Ulaanbaatar

نظر: 

اردوقان مانند بچه هاییست که بازی نمیدانند و تیم او را به بازی نمیگرد. عصبانی میشود و سعی در بهم زدن بازی میکند.

صفحه‌ها