مقالات کاربران

وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا شبکه‌ای از افراد و شرکت‌های مختلف را به دلیل همکاری با سپاه پاسداران تحریم کرد. این افراد و شرکت‌ها به جعل اسکناس‌های یمنی به ارزش تخمینی چند صد میلیون دلار برای نیروی قدس سپاه پاسداران متهم شده اند.
دیکتاتور ولایت فقیه سرانجام سر از سجاده ی ریا و منقل مبارک در تهران برداشت و سری به پابرهنگان و مصیبت زدگان کرمانشاه زد !! آیت الله سید علی خامنه ای که دغدغه ی اسلام و مسلمین شبانه روز او را رها نمی کند، در حالی وارد کرمانشاه شد که بیش از یک هفته از سوگ و مرگ مردم بی پناهش می گزشت، آن هم بر ویرانه های خانه های مهر دولت مهرورز کسی که نظرش به نظر وی نزدیک تر بود.
عربستان از شهروندان خود خواست که اسناد ویکی لیکس را به اشتراک نگزارند !! ویکی لیکس اعلام کرده که بیش از ۵۰۰ هزار سند دیپلماتیک عربستان سعودی را منتشر خواهد کرد و در گام نخست نیز حدود ۶۱ هزار سند را روی اینترنت قرار داده است.
هرات باستان که قلب خراسان بود و خراسانی که جاده ی ابریشم از آن می گزشت و هراتی که زادگاه شاه عباس صفوی بود و تا پیش از آغاز شاهنشاهی در آنجا زیسته بود، سرانجام به دست انگل ستان استعمارگر ایران ستیز و بر اساس پیمان نامه ی منحوس انگل ایسی فراماسونی “پاریس” به تاریخ ۱۲۳۵ خورشیدی، سرزمینی که از دید تاریخ و پیشینه ی نژادی و فرهنگی بخشی از کشور ایران بود را در رشته توطئه هایی که آن را “بازی بزرگ” خواندند، از ایران جدا شد. درد جدایی و فراغ کنونی را مشترکیم.
هدایت گام به گام به سمت جنگ تفسیر غیر رسمی
با تثبیت حاکمیت نازیها درآلمان تکلیف نظم نوین جهانی پی ریزی شده در ورسای یکسره می گردد. نیروی مهیبی که با حمایت پنهان و آشکار سرمایه و مدیای آمریکا محور و مدارای آگاهانه دولت فخیمه در طول یک دهه موفق به ناامن کردن قاره قدیم و تاراندن سرمایه های بی وطن به قاره جدید گردیده بود اینک نشسته در حاکمیت ، خود نظم نوین را نشانه رفته و رسمأ و علنأ تصمیمات متخذه در ورسای را به چالش گرفته است.