رفتن به محتوای اصلی

در ماجرای تتلو در کدام طرف ایستاده ایم؟+ ویدئو
07.12.2023 - 12:24

تتلو =هنرمندی است که در ایران نمی توانسته کنسرت بگذارد؛ آمد به ترکیه +در ترکیه ازخط قرمز های رژیم عبور کرد + او تاثیر گذار ترین خواننده برروی دهه هشتادی بود + تفکر مرد سالارانه دارد+ مواد مصرف می کند + کودکی بدی داشته( به گفته خودش ؛ مادرش کلفت _ جنده بود ) + اوایل جنبش زن زندگی - آزادی از آن دفاع کرد+ چند ماه پیش فحش های رکیکی به مهسا امینی داد + بعدها  معذرت خواهی کرد و خود را غبر سیاسی نامید + لغو کنسرت امیر تتلو؛ شکست مالی بزرگ برای او بود(حدود نیم میلیون یورو) + ورود سحر قریشی  به ماجرای تتلو + ازار جنسی و شکایت ها علیه تتلو درخاک ترکیه +  بدهی ها و شکایت ها موجبات بازگشت تتلو را فراهم  کرد+  ازسوی دیگر امین فردین مدیر  کانال پشت پرد ه و عنصراطلاعاتی  سپاه  از چند سال پیش ؛ به تتلو نزدیک شد+هدف رژیم بازگرداندن تتلو به ایران بود+  در چنین شرایطی ایران  برایش امن تر از ترکیه  امد +  ترکیه تتلو را تحویل پلیس ایران در مرز بازرگان داد + بنابراین من تحویل او به سپاه را محکوم می کنم و اتهام تتلو مُفسِد فِی الاَرض است این اصطلاح برگرفته از قرآن است .  تتلو در خطر اعدام قرار دارد

تتلو  باید از همه ی حقوق انسانی برخوردار شود. دستگیری تتلو را شدیدا محکوم می کنم ( جدا از اینکه  تتلو افکار مرد سالاری  دارد  و علیه  جاوید نام مهسا امینی چرندیاتی گفته بود)

مسعود اسمالیو:

او یک نمونه از قربانیان جوان این مملکت است، او بسیاز خشن با دختران جوان رفتار کرده و میکند، البته زیر فشار اعتیاد و توهم سلطانی، و امین فردین هم یک لات چاله میدانی در خدمت وزارت اطلاعات چه آگاه و چه ناخوآگاه. افسوس چون تتلو بسیار استعداد داشت اما تربیت خانوادگی نداشت و قربانی شد، اما با اینکه بد دهن و خشونت گرا بود، انهم بخاطر مواد استفاده مخدر و توهم سلطان شدن، اما خیلی از تابو ها را هم شکست به قیمت پایان زندگی غم انگیزی. بارها نوشته و گفته بودم حتی به جامعه شناسان مطرح که کیس او را مطالعه بکنند و ببینند چرا میلیونها طرفدار داشت و دارد. احتمال زیاد اکثر طرفداران او مثل او خود او احساس قرابانی بودن میکنند و قربانیان این استبداد هستند. او یا خودکشی میکند و یا او را ازبین خواهند برد. دوستی به درستی میگوید که امین فردین، این لات بی سرو بی پا را هم می بایست تا جایی که میشود افشا کرد چون او و امثال او روی قربانیان جوان سرمایه گذاری کرده و می کنند و از طریق یوتوب پولهای هنگفتی در میآورند، نمیدانم چرا ایم شخص لات در آلمان دستگیر نمی شود. اینها خلافکاران رسانه ایی هستند که به هیچ ارزش اخلاق پایبند نیستند و به بهانه «پاپارتسی» جوانهای ما را به فحشا و خودکشی می کشانند. این را هم بگویم که صداقت این قربانی بیشتر از سیاسیون کنونیست و بخاطر همین کلی از حقایق را حتی با کلملت بسیار بسیار رکیت، اما گفت و جوانان را بگونه و زبان بیان خود روشن کرد. افسوس که قربانی شد و به یک جانور دوپا تبدیل شد. بگونه ایی دلم برای اینگونه جوانهای با استعداد ایرانی میسوزد. بقول فردوسی وقتی دلش کرفته بود از واقعیات جامعه ایران گفت: خوشا باد نوشینِ ایران زمین- به امید روز های بهتر. از حق و حقوق او تا میتوانیم دفاع کنیم او دیگر نرمال نیست او یک معتاد بیمار است و بس. امیر تتلو ساخته و پرداخته جامعه ایران است. سریع قضاوت نکنیم. خیلی امیر های تتلو در ایران هستند. فراموش نکنیم که او یکی از استعدادهای بسیار سطح بالا در کار خودش بود، احتمالا هم. حکم سنگینی خواهد گرفت و یا تا حد اعدام خواهد رفت.. او خودش با پای خودش میخواست به ایران برود... مسعود اسماعیلو

امیر پاکباز:

Kianosh Tavakkoli کیانوش جان موضوع اینقدر که سطحی فکر میکنی نیست، لطفا کمی عمیق تر ببین ، این شخص طبق سناریوی مشخص خودش را تحویل داد و طبعا طبق برنامه و سناریوی مشخص داره پیش میبره پس مثل سایر کیسها نیست که دو طرف داشته باشه یعنی یکی مردم یکی حکومت، کل داستان متفاوت است و خارج از نرمهای معمول است و خواهش دارم به لینکی که گذاشتم توجه کن جون فکر کنم فراموش کردی پروسه ای که طی شد و داستان‌هایی که راه انداخت تتلو با سناریوی مشخص و … اگر یادت باشه کاملا برنامه ریزی شده در وسط جنیش زن زندگی آزادی به ناگهان تتلو آمد گفت مهسا امنینی جند است و کل جنبش و مردم رو زیر سوال برد و تا چهار روز در پیج و صفحه اش این برنامه را ادامه داد یعنی واکنش لحظه ای نبود که از دستش در رفته باشه و یک طرح بود بعد بلافاصله باندهای مربوط به حکومت ایران مجوز تور کنسرتهای تتلو در اروپا را گرفتن در حالی که تتلو موضوع اقامت قانونی اش هم زیر سوال هست و هدف این بود با این کنسرتها پس از جنده خطاب دادن مهسا امینی و زدن زیر آب جنبش، همه چیز را عادیسازی و‌لوث کنند که خوشبختانه ما با یک کمپین این طرح را با جمع آوری شصت و‌پنچ هزار امضا خنثی کردیم حالا شما بجای اینکه دادخواه توهین تتلو به جانباخته انقلاب باشی و دادخواه دخترانی که در حرامسرای او‌مورد اهانت و تجاوز و کتک خوردن و شکنجه قرار گرفتن و بهشون دارو داده شد و بجای اینکه دادخواه و مدافع فرهنگ زن ستیز تتلو باشی، دنبال حقوق انسانی این جانور هستی؟؟؟ ظاهرا توجه نداری ماموریتش در ترکیه تمام شد و ایشون بخشی از سیستم هست نه مخالف سیستم اینها همان سعید امامی ها هستن و سر جنگ زرگری به جون هم می افتند لطفا مانند برخی موارد قبل عجولانه وارد نشو و یکبار لینک و‌توضیحات مینا احدی را گوش بده تا متوجه سناریو بشی

 

ابراهیمی:

گرمترین سلام‌ها خدمت جناب آقای Kianosh Tavakkoli گرامی و عزیز. یادتان هست که در همان روز شروع کمپین برای لغو کنسرت امیر تتلو به شخص شما چه گفتم؟ در همان روز در صفحه خودم هم نوشتم که قسمتی از آن را در ذیل درج می‌کنم. نوشته بودم > ✅ می‌دانم که بر خلاف آب شنا کردن، کار راحت و آسانی نیست و حتی می‌تواند عواقب خطرناکی را در پی داشته باشد اما وجدان بیدار حکم می‌کند که شهامت آن را بیابیم و به آن‌چه‌که باور داریم، علناً بیان کنیم و عمل نمائیم. لذا، پیه هر تهمت و افترایی را به تن می‌مالم و برخلاف فضایی که علیه این "کنسرت" به راه افتاده است و هر لحظه بر شتاب آن افزوده می‌شود، حرکت می‌کنم.
✅ باندهای مافیایی- تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات، از طریق سایبری‌ها و همچنین نفوذی‌های رنگارنگ خود در صفوف اپوزیسیون، سعی دارند که با بهانۀکنسرت امیر تتلو در آلمان، تنش گسترده‌ای ایجاد کنند و تاکنون توانستند حتی افراد صادقی را هم با خود همراه سازند. چون >🔻
1- می‌ترسند که شرکت چند ده هزار نفری در آن کنسرت، به حمایت جنبش زن، زندگی، آزادی و بزرگترین تجمع اعتراضی علیه باندهای جهل و جنایت حاکم بر ایران بدل شود.
2- از این طریق می‌توانند یأس در دل ایرانیان و همچنین دول خارجی ایجاد نمایند.
3- دیگر هنرمندان را از این کار بازدارند و آنان را به سمت نگه داشتن همین نظام و یا بی‌تفاوتی و سکوت، سوق دهند.
4- از سرعت روز افزون ریزش نیروهای سنتّی نظام بکاهند و آن را متوقف سازند.
5- از پیوستن قشر خاکستری به جنبش زن، زندگی، آزادی که می‌رود تا انقلاب نوین مردم ایران را به ثمر و پیروزی برساند، جلوگیری کنند.
🟥 بی‌تردید امیر تتلو را سرخورده می‌کنند و به ایران بر می‌گردانند. غائله امیر تتلو، در واقع برای سرخورده کردن وی بود تا به هنرمندان القا کنند که هر کس از نظام فاصله بگیرد، فرجامی جز او ندارد.
✅ دیروز، لباس رزم به تن کردیم و دنبال کمپین بر علیه امیر تتلو بودیم و بعد از "توفیق" حاصله از لغو کنسرت وی، جشنی به پا کردیم.
✅ امروز به صحنه‌ای می‌نگریم که بلا نسبت شما، گاو هم می‌توانست چنین وضعیتی را پیش بینی کند و به آن می‌گرییم.
✅ فردا لباس حقوق بشری می‌پوشیم تا آن گندی را که خودمان زدیم، پاک کنیم. اما هیچ‌وقت از گذشتۀ خود درس لازمه را نگرفتیم و از یک سوراخ، هزاران بار گزیده شدیم و می‌شویم.
🟥 آری، دستانی که چندان هم نامرئی نیستند، بیش از چهار دهه است که ما را همچون مسافران قطار شهر بازی در یک محدودۀ خاص می‌گردانند. "مبارزه" ما به تکرارِ پوچ و تلخ این روندِ انرژی‌گیر و بی‌بازده بدل گشته است.

رها آزادی  :

سحر قریشی از سمت جمهوری اسلامی فرستاده شد به ترکیه برای اجرای کارهایشان ، از تتلو اصلا دفاع نمیکنم . بدلیل اینکه اشتباه زیاد داشته و ایشون از نظر روحی و روانی مشکل دارند و. آسیب  های زیادی از دوران کودکی داشته ، و‌الان هم با نقشه  سحر قریشیبعد از مدت یکسال که از فضای مجازی فاصله گرفته بود ، حضور پیدا کرد تا بهانه ای باشد که ایشون به ابران بازگردانده و صددرصد اعدامش کنند با صحبتهای که تتلو مقابل سفارت جمهوری اسلامی در ترکیه داشته. هدف حذف کامل تتلو هست ….

شهرام:

کیانوش جان، درسته خيلی هااااا که‌ آز تتلو متنفرند تصور نمیکنم به آهنگهاش گوش‌ کرده باشند...من‌ طرفدارش نیستم ولی تتلو و تتلو هااااا رو ،هم‌ آز منظر آسیب شناسی و علاقه ایی که به علل‌ و معلول دارم‌ و هم‌ اونو نماد و بخش بزرگ و کوچکی از لایه های وجودی پنهان شده جامعه ایرانی بهش نگاه‌ میکنم ‌ که‌ می‌شه ساعت‌ها بهش پرداخت و براش وررک شاپ/سمینار هااااا گذاشت...

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

انتشار از:

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

دیدگاه‌ها

نظرات رسیده

آقای  توکلی / خیلی از خصوصیات تتلو را گفتید اضافه کنم که قرار نیست همه درست بفهمند و اگر فهمیدند باید موضع بگیرند تتلو یک بیمار است که کارهائی را که انجام میدهد در کودکی تجربه کرده است و حامی و پشتیبانی نداشته است و با تمام امکاناتی. که الان دارد و دیگر انازارها را نمی بیند ولی دارد زجر میکشد و بعلت معروفیت عده ای در کنارش قرار گرفتند که بخاطر مصرف مواد قدرت فکر کردن را از او گرفتند .
حالا او را به جائی بردند که زیر شکنجه هر چه بخواهند او تکرار خواهد کرد و از او طوری استفاده خواهند کرد که خبرهای دزدی و اعدام را بسوی او متوجه کنند این کار رژیم در ۴۲ سال اخیر بوده است .
اما اگر از ما بهتران یا دایه مهربان‌تر از مادرها اجازه می‌دادند که کنسرتش برگزار شود شاید کارتی برای بازی رژیم بنام تتلو وجود نداشت .

ی., 10.12.2023 - 12:21 پیوند ثابت
نظرات رسیده

اسماعیل مرادی:

با درود جناب کیومرث نوری گرامی، دقیقاً همان طور که شما به درستی پیش‌بینی کرده بودید، اتفاق افتاد. رژیم از تتلو و برگزاری کنسرت او در آلمان وحشت زیادی داشت. رژیم توانست با کمک نفوذی‌های خود در آلمان و بخشی از اپوزیسیون ناآگاه، کنسرت او را لغو کند. این در حالی بود که همزمان رئیسی در سازمان ملل جولان می‌داد.

چرا علیه رئیسی پتیشن راه نیفتاد؟ چرا پتیشن درخواست از آلمان برای افشای دفترچه اسدی دنبال نکردند ؟

ی., 10.12.2023 - 05:54 پیوند ثابت
امرالله ابراهیمی

گرمترین سلام‌ها خدمت جناب آقای کیومرث نوری گرامی و عزیز. کلیپ آن آقا را دیدم و در ذیلش همان جوابی که سه ماه پیش در واکنش به کامنت شما نوشته بودم را تکرار کردم. در ذیل آن کلیپ که یک ادعای واهی است، نوشتم > چنین نیست که این آقا فرمودند. باندهای مافیایی - تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات، نهایت سعی خود را کردند که امیر تتلو را سرخورده نمایند و به کشور باز گردانند تا از این طریق، دیگر هنرمندان را از فاصله گرفتن باز دارند و به خدمت خود در آورند. این آقا، با چنین ادعایی، آگاهانه و یا ناآگاهانه یاری رسان ترفند آنان است.

ی., 10.12.2023 - 05:53 پیوند ثابت
نظرات رسیده

کیومرث نوری:

تصویر
سلام آقای Esmaeil Moradi من حدودا ۳ ماه پیش نوشتم اگر کنسرت برگزار میشد می‌توانست مردم را در مقیاس وسیعی به صحنه بیاورد و ای کاش بر گزارش میشد و الان رژیم او را نمی‌توانست در تله گرفتار کند و با همدستی مزدورانش مثلاً امان نامه بدون مدرک بدهد و به همین راحتی به مسلخ بکشاند ، به هر حال اینهم از زرنگی رژیم و گیجی مدعیون است که همیشه سر مردم کلاه گشاد میرود شما لطفا به این نوشته چند جمله ای دقت کنید :
ی., 10.12.2023 - 05:52 پیوند ثابت
نظرات رسیده

گرمترین سلام‌ها

خدمت جناب آقای Esmaeil Moradi گرامی و عزیز. در کنفرانس اینترنتی هم عرض کردم که بهترین کار این است که سرکار خانم Mina Ahadi گرامی را تشویق کنیم تا یک کمپین در جهت تحت فشار قرار دادن دول دخیل در پرونده اسدالله اسدی برای انتشار اسامی و جزئیات مندرج در آن دفترچه سبزی که از این تروریست کشف شده، راه اندازی کنند و خودمان هم با تمام توان از این کمپین ( احتمالی) حمایت کنیم چون افشای اسامی و جزئیات مندرج در آن دفترچه، گامی بلند و مؤثر در جهت پالایش صفوف اپوزیسیون و تفکیک سره از ناسره است و می‌تواند نقش مهمی در برچیدنِ بساط باندهایِ مافیایی – تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در همۀ این کشورها داشته باشد.
همانطوری‌که در آنجا گفتم، هیچ‌یک از استدال‌های آن دوستان که گفتند خانم احدی به هیچ وجه دست به چنین کاری نحواهد زد، برای من فانع کننده نبوده و نیست و باید منتظر ماند.
✅ برخورد نسجیده برخی از هموطنان با سرکار خانم مهناز افشار در تظاهرات آلمان، به نظرم خط باندهای مافیایی - تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات است و آن را هم باید در همین کتگوری جای داد. آن دستان کثیف، در واقع می‌خواستند او را از اپوزیسیون این نظام مأیوس سازند و به توانند دیگر هنرمندان را از فاصله گرفتن باز دارند ولی همۀ آنانی که با ایشان چنین برخوردی داشتند، نفوذی این باندها نیستند و افراد صادقی هم در بین آنان دیده می‌شوند.
✅ متأسفانه، یکی از عادت‌های بد ما این است که سریع جوگیر می‌شویم و در راستای همان فضایی که آن دستان نه چندان نامرئی برای ما ایجاد کرده‌اند، شتابان به پیش می‌رویم و فکر لازمه را برای عملی که می‌خواهیم انجام دهیم، نمی‌کنیم. باندهای مافیایی - تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات هم خوب به این موضوع و یا نقطه ضعف ما پی‌برده‌اند و برای هدر دادن انرژی ما و آزاد کردن انرژی خود، هر بار با ایجاد فضا و سوژه جدید، ما را سر گرم می‌کنند تا راحت‌تر به‌توانند به کارشان ادامه دهند و به هدف‌ شوم خود برسند.
✅ بله، دستانی که چندان هم نامرئی نیستند، برای ما فضایی می‌سازند و ما طبق نقشه مسیری که آنان ایجاد کرده‌اند، به پیش می‌رویم.
✅ انگار عقل داشته و یا نداشتۀ ما هم تأثیر چندانی در این روندِ ذوب کننده و بی‌حاصل ندارد و فقط همان فضایِ ایجاد شده است که ما را به پیش می‌راند.
✅ اصلا از عقل و مغز خود استفاده نمی‌کنیم که میزان و کارایی آن برای ما مهم باشد.
✅ ریموت ما هم در دستِ فضا و یا همان دستان کثیفی است که چنین وضع و موقعیتی را برای ما ایجاد کرده‌اند و توسط آن، سرعت و چرخش و سکونِ ما را کنترل و یا تنظیم می‌کنند.
✅ حافظۀ ما هم بسانِ ماهی‌های مغروری است که به دام افتادنِ عزیزان خویش را با چشم خود می‌بینند ولی چند دقیقۀ بعد، خودشان به همان دامی می‌افتند که در آن، گرفتار شدنِ عزیزان خود را دیده‌اند.
✅ "مبارزه" ما به تکرارِ پوچ و تلخ این روندِ انرژی‌گیر و بی‌بازده بدل گشته و بیش از چهار دهه است که همچون قطار شهر بازی در یک محدودۀ خاص می‌گردیم.
✅ باندهای حاکم بر ایران، چند دهه است که با مهندسی کردن همه‌چی، اعم از انتخابات و شعار .... به جهل و جنایت ادامه می‌دهند و با ایجاد تنش در خارج و اختلاس‌های میلیاردی در داخل کشور، ایران و ایرانی را به روز سیاه نشاندند.
🟥 از توجه و حضورتان سپاسگزارم و بهترین‌ها را برای‌تان مسألت دارم. ❤❤❤🌹🌹🌹❤❤❤
ش., 09.12.2023 - 16:23 پیوند ثابت
دایی جان ناپلئون

دایی جان ناپلئون..... اسدالله میرزا بلاخره اوضاع مملکت بکجا میرسه؟
شازده.. نمیشود دقیق گفت... باید منتظر بمانیم تا اپوزیسیون تکلیف خودشو با تتلو و ساسی مانکن روشن بکنه... فعلا ناراحت این مردمِ مادرمرده‌ام که مجبورند نان خالی بخورند و اگر بتوانند گاهی دستشان به گوشت و روغن برسد اگر هم برسد باید با چند برابر بهای سابقش بخرند.
دایی جان ناپلئون ...البته ما بعد از حمله اعراب هیچوقت بآن شکوه قدیم نرسیدیم.
شازده اسدالله.. البته باید گفت مومنت....!.. ما به قدر کافی فرصت داشتیم اما خودمان نخواستیم... در واقع هزار و سیصد چهارصد سال وقت داشتیم..سانفرانسیسکو...در آمریکا را ببین... دویست سال هم نمیشود که سر از تخم درآورده.
دایی جان ناپلئون پس چه شد که ما عقب ماندیم؟
اسدالله میرزا ..شانه‌هایش را بالا انداخت و گفت:
چه عرض کنم والله؟... شاید خیلی چیزها که ما نگه داشتیم و آنها در مغرب زمین دور انداختند و سراغ موضوعات دیگری رفتند...

ش., 09.12.2023 - 06:15 پیوند ثابت
نظرات رسیده

 

إسماعيل  مرادي :

جناب توکلی گرامی،

با سلام و احترام،

ابتدا از شما که در دفاع از حقوق انسانی، حتی برای کسی که با ارزش‌های شما سنخیتی ندارد، شرف انسانی نشان می‌دهید، تشکر می‌کنم. این کار شما بسیار ارزشمند و درخور احترام است.

من نمی‌خواهم کامنت دوست ارجمند جناب ابراهیمی را تکرار کنم. در اینجا یک سوال مشخص از سرکار خانم مینا احدی دارم:

"آیا ایشان با همکاری مستقیم با وزارت اطلاعات، پروژه پتیشن علیه کنسرت تتلو در آلمان را پیش بردند، یا از سوی موسسه دیگری رهبری و هدایت می‌شدند؟ دانستن این امر مهم، برای افکار عمومی جامعه ایرانی مهم است."

با احترام،

مرادی

پ., 07.12.2023 - 20:37 پیوند ثابت
امرالله ابراهیمی

در باره تتلو:

گرمترین سلام‌ها خدمت جناب آقای Kianosh Tavakkoli گرامی و عزیز. می‌دانم که در یک برنامۀ کوتاه، نمی‌شود همۀ نظرات، بخصوص نظرات طولانی را در آن گنجاند. ای‌کاش چند برنامه را به این موضوع اختصاص می‌دادید تا جای همه نظرات، و حتی نظرات بالا بلندتر هم باشد که بتوانیم درس لازمه را آن‌ها بگیریم و از یک سوراخ به دفعات گزیده نشویم. من در آن تماس که در ساعت اول شروع این کمپین صورت گرفت، خدمت شما عرض کردم که امضای این کمپین، از 50 هزار نفر هم بالاتر می‌رود چون رژیم می‌خواهد که امیر تتلو را سرخورده کند و به ایران برگرداند. دلایل را هم بر شمردم و فکت‌های مشخصی را هم ذکر کردم. گفتم این کمپین، با کمپین در جهت تحت فشار قرار دادن دول دخیل در پرونده اسدالله اسدی برای انتشار اسامی و جزئیات مندرج در آن دفترچه سبز که توسط پلیس آلمان کشف شده است، متفاوت است چون این موضوع خط قرمز باندهای مافیایی - تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات محسوب می‌شود ولی کمپین لغو کنسرت امیر تتلو و سرخورده کردن و به ایران بر گرداندن وی، به دلایلی که بر شمردم، در جهت منافع این باندهای تروریستی است لذا، از نفوذی‌های خود هم می‌خواهند که آنرا امضا کنند. صد البته سرکار خانم مینا احدی فرد محترمی است و من به احساس مسئولیت ایشان ارج می‌نهم اما یک سئوال مهم و اساسی باید در اینجا مورد توجه قرار گیرد و آن هم این است > بی‌تردید، افشای اسامی و جزئیات مندرج در "دفترچه سبز" اسدالله اسدی، گامی بلند و مؤثر در جهت پالایش صفوف اپوزیسیون و تفکیک سره از ناسره است و می‌تواند نقش مهمی در برچیدنِ بساط باندهایِ مافیایی – تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در همۀ این کشورها داشته باشد.
چرا برگزار کنندگان این کمپین؛ به آن بی‌توجه‌اند. سرکار خانم مینا احدی گرامی در آلمان زندگی می‌کنند. دفترچه سبز اسدالله اسدی هم توسط پلیس آلمان کشف و ضبط شده است. اسم بالای 300 نفر در این دفترچه ثبت شده که برای یک کشتار بزرگ از فرمانده این عملیات پول گرفته‌اند. هر کدام از اینان، می‌توانند ما را به افراد دیگری هم برسانند. چرا برای آن کمپین نمی‌گذارید؟
پ., 07.12.2023 - 19:56 پیوند ثابت
نظرات رسیده

افشین جم : با فحاشى كه به زنده ياد مهسا ژينا امينى كرده ، احتمالا براى خود امنيت ، مصونيت خريده. با احتمال زياد امدنش به ايران ميتواند با مذاكره و امان خواهى از رژيم بوده باشد. با دانش اينكه ، در شرايط معمولي ، اتهام مفسد فى الرض را يدك خواهد كشيد ، با اين حساب ميتوانسته از تركيه و يا ديگر كشور ها كه با اعدام مخالفند و متعهد به ميثاق هاى ببن المللى هستند پناهندگى بگيرد.

بايد بخاطر داشت استرداد بزهكاران ميبايد در دادگاه تركيه ثابت شده باشد . بازگشت داوطلبانه تتلو با علم به اينكه ممكن است اعدام شود ، با عقل جور نمى ايد . بدهكارى كلان در مورد لغو قرارداد كنسرت با " امپِرساريو" المانى در صورت واقعيت ، در بدترين شرايط ميتواند حكم زندان داشته باشد و اين محكوميت بهتر است از اعدام و يا حتى زندگى با نوع زندگى تتلو در إيران! .

چند مسئله اساسى قانونى و راه بردى در اين ماجرا به چشم ميخورد .

پ., 07.12.2023 - 18:36 پیوند ثابت
نظرات رسیده

ناصر عتباتی رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی از تحویل امیرحسین مقصودلو به مقامات قضایی شهرستان تهران‌ خبر داد

اعتمادآنلاین | ناصر عتباتی رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی از تحویل امیرحسین مقصودلو به مقامات قضایی شهرستان تهران‌ خبر داد.

به گزارش فارس، به گفته عتباتی از روز گذشته و تحویل تتلو به مقامات و ضابطان قضایی مستقر در مرز بازرگان، وی پس از تفهیم اتهام و صدور قرار قانونی و اقدامات قضایی لازم تحت الحفظ به تهران منتقل و تحویل مقامات قضایی ذی‌صلاح شد.

پ., 07.12.2023 - 18:01 پیوند ثابت
نظرات رسیده

نمی دونم ماجرای وحید خزائی رو پیگیر بودین یا نه. اون تو ترکیه به خود خامنه ای فحش می داد و قرآن آتیش می زد برگشت ایران به خواست خودش. سر ماجرای آتیش سوزی اوین باهاش مصاحبه کردن و جدیدن هم انگار آزاد شده. تتلو هم همین سرنوشت رو پیدا می کنه. احتمالن غیرمستقیم با سپاه هم همکاری می کرده. خیلی بعید هست که اعدامش کنن.

پ., 07.12.2023 - 17:53 پیوند ثابت
نظرات رسیده

 

آدم کثیفی هست تتلو. به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. ولی محاکمه اش بخاطر آزار دختران زیر ۱۸ باید عادلانه باشد. رژیم هم می خواد النرنتتیو برای توماج پیدا کنه. حواسمون جمع باشه تو دام رژیم نیافتیم. توماج قهرمان است. تتلو یک فرصت طلب و ناسالم

پ., 07.12.2023 - 17:30 پیوند ثابت
فرامرز حیدریان

درووود بر کیانوش عزیز!

مختصر و گذرا.

کیانوش جان. این مبحث قداست و نگاهبانی کردن از «جان و زندگی» هر انسانی – خواه نیکمنش باشد، خواه شرّ مطلق -  از پرنسیپهای فرهنگ ایران است که من سالیان سال است بر آن، تاکیدهای مبرم کرده ام و همچنان پافشاریها میکنم.

همانطور نیز که قبلا برایت نوشته بودم، تتلو در دنیای موسیقی، نه سر پیاز است، نه ته پیاز؛ گیرم که در کنسرتهایش میلیاردها انسان، حضور داشته بودند. کمیّت ارقامی، دلیل بر کیفیّت و مغزه و معنا دار بودن و با دوام بودن آهنگها و ترانه ها نیست. از موقعی که نخستین بار ترانه «عید اومد، بهار اومد، من از تو دورم ....» تا همین امروز حساب کن  و بشمار تعداد خوانندگانی را که به وجود آمدند و ترانه ها خواندند و کنسرتها با حضور هزاران هزار نفر برگزار کردند. خوب مقایسه کن آن ترانه و خواننده را با سیل عظیم حضراتی که در این سالها آمدند و خواندند و رفتند. انصافا خودت کلاهت را قاضی کن و به من جواب بده که کدام ترانه و خواننده، دوام آورد و بر جان و مغز و روح و روان مردم نشست و ماندگار شد؟. آیا سوای ترانه: «عید اومد، بهار اومد، من از تو دورم ... با صدای پوران».

تتلو را میتوان محصول مناسبات فاجعه بار اجتماعی و متلاشی شدن فرهنگ و مخرّب بودن سیستم کشورداری در چنگال بی لیاقترینهای وطنی دانست. حتّا به حیث قربانی سیستم حاکم. اینکه ممکن است کسانی بپرسند که چطور ممکنه، خواننده ای به این وضعیّت بیفتد، مانند این است که بپرسیم، قورباغه که اینقدر جانور خوب و نازیه، چرا میگویند در فلان نقطه زمین، سمی است و سمش نیز کشنده و مخرّب؟. یک انسان عاقل و چیز فهم بلافاصله میگوید باید دید آن محیطی که قورباغه زندگی میکند، چطوریه و تحت چه شرایطی است که قورباغه هایش سم دارند و آنهم سمّی مهلک و کشنده. بنابر این، صرف اینکه تتلو، چنان و چنین بوده است و میلیونها جوان و نوجوان برایش هورا میکشیده اند و سبقه خانوادگی و غیره و ذالکش چنان و چنین بوده است، مباحثی هستند که به حوزه روانشناسی فردی و اجتماعی مربوط میشوند. امّا نکته ای که من میخواهم بر آن دست بگذارم و توضیح روشنگر بدهم، به گرداگرد نقش سیستم فقاهتی و ارگانهای ذینفوذ آن در استفاده کردن و کارگردانی پشت صحنه از اینگونه اشخاص است و در آخرین مرحله نیز که پا بدهدتلاش برای سر به نیست کردن و سوزاندن آنها به حیث مهره های سوخته و به درد نخور آنهم با ادّعاهای حقّ به جانبی که یارو شاکی خیلی زیاد داشت و شاکیان بودند که مثلا مرگ او را میخواستند. ما کلا مجری عدالت هسستیم!!.
نمیدانم فیلم «کد رمزی/Swordfish» را با بازی بسیار درخشان و ستودنی «جان تراولتا» دیده ای یا نه؟. سرتاسر فیلم، صرف نظر از صحنه های سینمایی و سرگرم کننده آن به حول و حوش فقط یک محور است که میچرخد؛ آنهم «وانمود کردن». متوجّه شدی چه میگویم؟. «وانمود کردن» برای اینکه بتوان اذهان را منحرف و مشغول به چیزهایی کرد که کلا هیچ ربطی به موضوع و مسئله ندارند تا بتوان از فرصت استفاده کرد و به اهداف و مقاصدی که میخواهیم برسیم. پس بنترین حیله این است که «وانمود سازی» را دقیق و خوب اجرا کنیم.
جمهوری اسلامی ایران در زلزله مهسا – زن، زندگی، آزادی – که هنوز شعله ور است به شدّت از هم پاشید و متلاشی شد و با سبعیّت بدوی و خشونتهای توصیف ناپذیر واکنش نشان داد تا همین ثانیه های گذرا، تمام طیف اخانید و ارگانهای سرکوب و اطّلاعاتی و غیره و ذالک جهنّم فقاهتی تلاش کرده اند که فرصت برای احیاء قدرت مطلق را به چنگ آورند. اینکه از زمان سرکوب زلزله مهسا تا امروز به چه ترفندهایی متوسّل شده اند، همان روش «وانمود سازی» است برای کسب امکانها از بهر ترمیم استحکام حکومت فقاهتی.
بردار دقیق یک مروری به انواع و اقسام بحثهای داغی بکن که در میان مثلا مدّعیان چسکی – گوزکی اپوزیسیون از زمان سرکوب زلزله مهسا تا همین الان پیش آمد؛ بویژه موضوع اظهارات آقای «پرویز ثابتی» و «جنگ غزه» و همین الان نیز «تتلو» که ماجراهای گوناگون را در ابعاد وطنی و جهانی به منظور در سایه گذاشتن «زلزله مهسا» به طور وسیع شایع کرده و در تمام رسانه ها و شبکه های اجتماعی واتاب شبانه روزی داده اند و همچنان میدهند، چه اهدافی تا کنون دنبال شده اند و برای چه مقاصدی؟. آیا سوای این بوده است که حکومت فقاهتی و رکابداران و متعگان و لابیها و پادوها و ارگانهای سرکوبگر از این طریق بتوانند افکار عمومی ایران و جهان را از زوم کردن بر «زلزله مهسا: زن – زندگی – آزادی» منحرف کنند؛ یعنی همان «وانمود سازی» تا بتوانند فرصت مناسب به چنگ آورند برای استحکام و دوام اقتدار خودشان؟.
کیانوش جان!. تی حال خار بیه؟. چیتی هستی؟ ای تتلو مه عین ماچکول بیه!
در هر صورت حکومت فقاهتی در اجرای هر کاری که بخواهد، مختار است و مجاز؛ زیرا حکم را از طرف الله دارد و مامور و معذوره. فقط اگه وقت کردی قشنگ بشین فیلم ««کد رمزی» را تماشا کن تا متوجّه بشی که چه خبره در دنیای قدرت و امتیاز خواهیهای نجومی.
شاد زی و دیر زی!
فرامرز حیدریان

پ., 07.12.2023 - 13:28 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.