رفتن به محتوای اصلی

پیشنهادی خوشبینانه
31.10.2020 - 16:23

                                                                  نگو که خطاست :      

& با توجه به حجم ورودی های این کانال این متن نظر به اهمیت پیشنهاد ،در چندین نوبت درج میگردد

 بنا به مقتضیات آنهم فراتر از  حد امکان  با حضور و همراهی با گروههای فعال در عرصه پر آب و چشم سیاسی- اجتماعی  «کانال های تلگرامی » که   فراگیر شده   و سایر وسایل ارتباط جمعی نتوانسته انددر این حد «کم هزینه - گسترده – سهل الوصول ، کم خطر و حاضر در همه جا » ایفای نقش نمایند ،  بسهم خود    انجام وظیفه نمود ه  که در ارتباط با ضرورت زمان و مکان امری اجتناب نا پذیر بوسیله همه دوستان باید شمرده شود .

  بعد از محک زدن بسیار و جدل و چالش ! با معیارهای خود که سعی  داشته با خطای بسیار همراه نباشد و در حد امکان منصفانه  و بقول استادفرهیخته  ( دکتر باوند ) کوشش در داشتن پندار نیک که ترمز کننده هر گونه نا بخردی  و... انتشار این یادداشت را لازم میداند .

 کانال ( ملیون ) در مسیر تکامل رسالت خود ،  طی طریق نسبی خوب و قابل توجهی داشته و با درک و تشخیص اهمیت این نام با پرداختن به همه امور ، تنوع و گستردگی عرصه اطلاع گیری و آگاهی رسانی را  با پرهیز از هر نوع گزینش  با همه خطرات و خطیرات بر خود هموار نموده اند

 البته با وقوف به اینکه   نظام فاقد نظم و برنامه  هشیارانه « با در اختیار داشتن رسانه ها ی واقعا انبوه  متنوع و مطیعش ....»به این مهم  محدودنمی نگرد و آگاهانه مزاحمتی ایجاد نمینماید « تا این سوپاپ ها مانع انفجارشوند »

«کانال ملیون » با همه فرصتها و امکانات محدود  که اهالی و کانال داران ظرایف آنرا میدانند - همه نا ملایمات بر خواسته از انعکاس دیدگاهها و نظریات در پوشش :کلیپ ، نثر ،نظم ، طنز ، گزارش ، گفتگو ،جدل ، توصیه ، تذکر وغیره را به جان میخرند و  نقش آفرینی گسترده تر ی را بسهم خود فراهم میسازند .

«اعضائ فعال این عرصه » و متولیان کوشا ، بی طرف و پر تحمل توانسته اند همه سلایق ، نگاهها و انتظارات را در حدی فراتر از امکان با حفظ حرمت و کرامت - پاسخگو باشند ... تا آ نجا که با آخرین تحلیل ها در ارتباط با انتخابات بسیار پر اهمیت دیار شیطان بزرگ که مطلقا به سرنوشت ایرانیان البته با این کم وکیف ارتباطی نمی یابد ! بوسیله استاد فرزانه « دکتر نوربخش » و  اظهار نظر صاحب نظران عرصه سیاست و اجتماع تا حد پهلوان دیارمان «دکتر احمد  زید آبادی »  ودیگر صاحبان خرد که ....با همه مخاطرات - شجاعانه در مسیر منافع ملی میکوشند .

 پیشنهاد مینماید  :  با توجه به اهمیت و خواست نیروی انبوه ساکت و هشیار  جوان  ملی گرا ، دوستان اندیشمند بسهم خود در زمینه یگانگی و وحدت رویه در معتبر  ترین تشکیلات سیاسی « جبهه ملی ایران  با قدمت 72 سال آنهم در واقع  امانتی در دست » باهر تمهیدی  فارغ ازاحتمال  آزردگی ها و میزان نقش آفرینی  دوستان  پاسخگو و تا حدودی منکر این وظیفه « با فراخوانی پیش گامان و باعث شدگان این انشعاب  » همت گمارد ه و نامداران این عرصه را در نشستی بطریقی که در موارد دیگر آزموده اید ،با همین فر مولهای رایج  به تشخیص ، حضور فعالانه و حکم بینندگان به چالش کشید .... تا یگانگی  جای گزین و فرصت ارائه برنامه برای برون رفت میهنمان از این شرایط سخت فراهم گردد  .

که « ره رستگاریست و رضایت خالق و خلق » و برخوردار ساختن بخشی از جامعه گرفتار روز مره گی ،تا مانع بی تفاوتی بیشتر آنان شد .

بر مدیریت سخت کوش   ،میهن دوست و پویا ی این کانال که هر لحظه خبر و تحلیل جدید همراه با مطالب و پستهای پر بار و متنوع «آن هم بطور انبوه » بر آن فرود می آید .... نیست مگر شایستگی دوستان مبتکر این صحنه «نه چندان بدون حاشیه » آنهم با بودن همه معترضین   که : «  آفرین باید گفت و این همه کوشش را  ستود که چنین باد   »  

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ضیاء مصباح

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.