رفتن به محتوای اصلی

سایبری ها وعکس های یاسیمین پهلوی؛ بی اخلاقی با مخالفین خود را کنار بگذاریم و حریم شخصی انها را الوده به ریا نکنیم
30.01.2023 - 17:56

 

 

محمود معمار نجات : من رای به وکالت نمیدهم و طرفدار حکومت فردی پادشاهی و ولایی نیستم اما باصراحت مینویسم بی اخلاقی با مخالفین خود را کنار بگذاریم و حریم شخصی انها را الوده به ریا نکنیم.

عکس های یاسیمین پهلوی که گفته میشودبا تام مورلی، مربی یوگا و همسر آمریکایی نینا نظر از دوستان ایرانی یاسیمین پهلوی است

را به عنوان روابط عاشقانه پخش کردند.

شعار روز جنبش زن زندگی ازادی ، حرمت به مقام زن با هر عقیده و‌مرامی است .پخش عکس های خصوصی یک زن یعنی دخالت و حمله به زندگی و آزادی یک زن، حتی اگر با واقعیتی همراه باشد از طرف هر کسی و به هر قصدی انجام شود، کاری غیر انسانی و محکوم است.

 منبع اصلی این خبر جعلی مربوط به  «عدل علی» نام کانالی تلگرامی  از مجموعه سایبری های خبر گزاری فارس  مربوط  به  رژیم تبهکار اسلامی ایران است

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

انتشار از:

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

دیدگاه‌ها

امرالله ابراهیمی

گرمترین سلام‌ها خدمت جناب Kianosh Tavakkoli گرامی و عزیز. نظرتان کاملا منطقی و درست است. باندهای مافیایی_تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات، به نقطه ضعف ما پی‌بردند و خوب می‌دانند که هرچه علیه رقبای ما پخش کنند، ما بدون این‌که از عقل خود استفاده کنیم، تردید به خود راه نداده و سریع انتشار می‌دهیم. از این طریق هم ما را سرگرم می‌کنند و برای خودش زمان می‌خرند و هم با این ترفندها می‌توانند تضادها در صفوف اپوزیسیون را به اوج برسانند و همچنین گفته‌ها و نوشته‌های درست ما را هم زیر سئوال ببرند و بی‌اعتبار سازند.

د., 30.01.2023 - 20:44 پیوند ثابت
اصغر جیلو

به نظرم از همون ابتدا كار شما  درست بوده، چون با توضيح   و روشنگري و هشدار همراه بوده است. فهم اين موضوع اصلا مشكل نيست كه بدانيم دستگاه سايبري جمهوري اسلامي در ترس و هراس از افزايش نفوز مخالفين سرشناس خود  در بين مردم در داخل و خارج وتقويت روحيه مزدوران و حاميان خود، و گيچ كردن قشر خاكستري، در حال فراهم كردن خوراك تبليغاتي به افراد و جناح هايي در اپوزيسيون است كه  آنها نيز مثل خود رژيم، مخالف چهره هاي سرشناس ضد حكومتي مثل آقاي رضا پهلوي يا خانم علي نژاد و آقايون  حامد اسماعيليون و يا علي كريمي و بقيه چهره ها هستند. 
در مطبوعات و رسانه هاي كشورهاي آزاد و قانون مدار، معمولا سه روش در مورد اين قبيل اطلاعات واخبار دستكاري شده بكار گرفته  ميشود كه ميتواند راهنماي كار در فضاي مجازي و يا سايتهاي مثل ايران گلوبال باشد. روش اول اين است  كه كلا از باز پخش و انتشار عكسها و اخبار مربوط به مسايل شخصي افراد حتي در صورت واقعي بودن آنها خود داري ميشود.  روش دوم  اين است كه در صورت تصميم به انتشار اخبار غير واقعي، با يك توضيح  در مورد فيك بودن خبر يا تصوير و وانتشار يكي دو نمونه  از آنها  همراه با توضيح و روشنگري به افشاي خبر فيك اقدام ميشود. روش سومي هم وجود دارد كه براي جلب مشتري با يك توضيح مختصر براي رفع تكليف قانوني، هر خبر نادرست و عكس واطلاعا فيك را منتشر ميكنند، اين روش بيشتر در روزنامه ها وسايتهاي تابلوءيد استفاده ميشود.

د., 30.01.2023 - 20:02 پیوند ثابت
نظرات رسیده

عکس‌هایی کە از #یاسمین_پهلوی اخیرا توسط گروە  هکری #عدالت_علی منتشر شدە، قطعا یکی از همین اعمال شنیع و غیراخلاقی‌ست.  گروە هکری نامبردە یک گروە مشکوک و احتمالا سایبری‌ست کە برخلاف گروەهایی مانند #آنانیموس مستقیما روابط و لحظات خصوصی جریانهای سیاسی را هدف قرار می‌دهد. این گروە با عملکردی کە از خود نشان می‌دهد، یا بە رژیم جمهوری اسلامی متصل است یا بە جریان غیردمکراتیک و واپسگرایی مانند #مجاهدین_خلق.

د., 30.01.2023 - 19:50 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.