ویژه ایران گلوبال

نقدي بر عدم صداقت مدير ايرانگوبال
در ویدیویی که در پاسخ آقای احمد اوبالی مدیر محترم گوناذ تی وی منتشر کرده اید نام بنده را نیز به میان آورد ه اید و در جاها ی دیگری نیز به توصیف مسایلی پرداخته اید. پرداختن به مسلیلی این قبیل ٬ ُ شرط انصاف و وجدان کار مطبوعاتی آن بود صداقت و راستی را در نظر میگرفتید حداقلش این می بود که صداقت شما در برابر من زیر سوال نمیرفت. موضوعاتی که به کار برده اید در بین ما مطرح شده اما با عرض تاسف با شکلی سانسور شده است که موضوع به نحوی بیان گردیده که گویا من تلفن کرده ام و از شما درخواست کرده ام

پاسخ كيانوش توكلى به احمد اوبالى و نقد رسانه ى ملى

در اين ويدئو كليپ كيانوش توكلى به نقد اتهام هاى مدير و صاحب امتياز گوناز تى وى پرداخته و در چگونگى شكل گيرى يك رسانه ى ملى و مختصات آن صحبت مى كند.

انتشار از: 

مصاحبه ژاله توکلی و کیانوش توکلی با تلویزیون اندیشه

شصت و ششومين(٦٦) برنامه "اينده ايران" از تلويزيون انديشه با حضور خانم زاله و كيانوش توكلي ، اقايان بهمن فتحي و افشين جم، در باره اسلام و مسلمانان در كشور دانمارك، بررسي اوضاع در منطقط خاور ميانه و انتخابات در بيش رو در ايران.

انتشار از: 

درد جامعه ایران بیش از همه جای دنیاست. عقب مانده ترین حکومت روی زمین در ایران قمه کشی می کند اما شما و پان ایرانیستهای دموکرات نما، دنبال این هستید که تنها تلویزیون آذربایجانی ها که با این حکومت توتالیتر و نژادپرست جهت احیای حقوق ترک های تحت ستم به شیوه مدنی و مسالمت آمیز مبارزه می کند، چگونه ضربه بزنید و تضعیف نمایید.
رضا پهلوی در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس خواستار انقلاب در ایران شد. به گفته او، این انقلاب باید مسالمت‌‌آمیز باشد و می‌تواند با اعتصاب‌های سراسری کارگری آغاز شود
با درود و احترام به پيشگاه ملت شريف آزربايجان
« فلسفه هومانیسم رهایی بخش» یا « سئوگی-قورتولوش فلسفه سی»
به جای « ناسیونالیسم محکوم» پیشنهاد میشود.
رهایی بخش است چون هدفش نفی دیکتاتوری، تبعیض و بی عدالتی اجتماعی ست .
هومانیسم است چون پایه اش انساندوستی ست.
دموکراتیک است چون نفی دیکتاتوری را هدف قرار داده است.
«هومانیسم رهایی بخش » از تجارب مبارزات همه ی انسانهای ستمدیده در تاریخ میاموزد و میکوشد خود گره مشکلات محیط اش را به صورت جمعی بگشاید.
محمد علی اصفهانی Mohammad Ali Esfahani
اين مقاله، گزيده ی خلاصه شده يی است از بخش محوری مقاله يی که در شهريورماه ۱۳۹۱ تحت عنوان «اگر نگران تماميت ارضی ايران هستيم، عامل اصلی اين نگرانی را نشانه بگيريم» نوشته بودم.
کسانی که مايل به خواندن تمام آن مقاله هستند، می توانند به پيوندی که در پاورقی آمده است مراجعه کنند.
پس از پاسخ من به ٤ باصطلاح پرسش بابك آزاد در سايت ايران گلوبال از من ، او با انتشار ويديويى در آن سايت اينجانب را دروغگو خوانده است. حال آنكه دروغ هاى چو آفتاب روشنش در روز روشن آدمى را به شگفتى وا ميدارد كه چه سان كذب گويى و وقاحت پان تركان مزدبگير را پايانى نيست! در ادامه به برخى دروغ هاى جناب بابكِ آزاد از اخلاق و شرافت ميپردازم.
امام جمعه‌ی خرمشهر، گفته است: «به کوری چشم آن‌هایی که نمی‌توانند ببینند، من که امام جمعه ی خرمشهر هستم به خرمشهر می‌گویم محمره»....این سیاست‌ها از روز اول انقلاب ۵۷ آغاز شده و تاکنون و در بازه‌های زمانی مختلف با شدت و ضعف، ادامه داشته است

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ویژه ایران گلوبال