کانال ویدئویی

33 سوال:مبارزه مسلحانه وحمله مسلحانه اهوا از علیرضا اردبیلی

آيا نيروهاي سياسي مخالف يك دولت، حتي اگر اين دولت ديكتاتوري باشد، حق مسلح شدن و مبارزه مسلحانه را دارند؟پس اگر هم در دموكراسيها و هم در ديكتاتوريها، انحصار اعمال خشونت با دولت است، فرق دموكراسي و ديكتاتوري از اين جهت در چيست؟

انتشار از: 

اصغر سليمي: سی امین سالگردکشتار ۶۷ و جنبش دادخواهی

اگر کشتارها و تجاوزهای چهل ساله حرامیان اسلامی کابوس میلیونها انسان ایرانی شده اند. اگر بناست کابوسها ثبت گردند و به عبارتی دیگر از جان و روان ملت رخت بر بندند و به بستر، بالین و روان بانیان کشتار و کابوس آفرینان بنشینند، جان ملت باید از حجم غمناک حادثه و از سنگینی این فاجعه رهائی یابد و این فاجعه فراموش نگردد. پرسش این است که چگونه میتوان فراموش نکرد و شعور تجربی ملت را به حافظه ای نیرومند و مواج و دریاگونه پیوند زد و رساند، تا بماند؟

انتشار از: 

حسن شريعتمداري:تفاوتهاى فدراليسم سراسرى و فدراليسم قومى چيست

گفتگو با حسن شريعتمداري : موضوع تفاوتهاى فدراليسم سراسرى و فدراليسم قومى چيست ؟ . كدام يك بهتر ميتواند مسائل اقوام را حل كند و نظام سياسى ايران آينده باشد؟

انتشار از: 

انقلاب ديجيتالي ايرانيان چگونه انجام خواهد شد؟

مهمترین دست آورد انجام موفقیت آمیز این مراحل، تشکیل یک شبکه سراسری فراگیر و هماهنگ اینترنتی برای تشکیل حکومت موقت ایران، نافرمانی های مدنی و روز خیزش ملی می باشد. حکومت موقت ایران در خلال خیزش ملی و دوران گذار، کنترل مدیریت کشور را بصورت موقت برای مدت 8 ما بعهده گرفته تا با تکیه بر حمیات مردم، از هرگونه هرج و مرج و آشوب پیشگیری نمایند.

انتشار از: 

رکوردهای جدید بحران اقتصادی پس از تحریم‌های مرداد کدام هستند

رکوردهای جدید بحران اقتصادی پس از تحریم‌های مرداد کدام هستند آیا رژیم
آمادگی وانتظار این حد از وخامت اوضاع را داشت؟
۲-آیا اختلافات درون حکومت وبرکناری دو وزیر
در نتیجه این تحریمهاست
۳-گسترش دامنه بحران بانکی مالی وارزی اصولا تاچه میزان در کشور ما می‌تواند تا ابانماه ویا تا پایان
سال ۹۷ پس برود آیا برآوردی ویا پیشگویی می‌توان دراین خصوص داشت؟
۴-رابطه جنبش‌های اجتماعی وسیاسی با این وضعیت ناپایدار و از هم گسیخته اقتصادی چیست؟

انتشار از: 

فعاليت ارتش سايبري رژيم در شبكه هاي بي درو پيكر اجتماعي

مهمانمان در این گفتگوبه جوانب مختلف رسانه های اجتماعی پرداخته اند.از یک طرف، اینترنت و شبکه های اجتماعی دارای امتیازات زیادی برای راحتی زندگی در قرن 21 را داراست، از سوی دیگرواقعیت ها نشان می دهد که ارتش سایبری با آگاهی از ضعف و نا آگاهی کار برآن دست به ساختن افکار عمومی می زند و از سوی دیگر برخی از فعالین اپوزیسیون به پروگاندا و تبلیغات دروغین متوسل می شوند، تنها تکیه بروجدان فردی فعالین سیاسی است که می تواند فضای شبکه های اجتماعی بسمت درستی هدایت نماید

انتشار از: 

جعل سخنراني پوتين و ديگري در مورد كشته شدن ٦نفر در تویسركان

اینجانب در مورد دو ويدو كليب دروغين :يكي مورد جعل سخنراني پوتين و ديگري در مورد كشته شدن ٦نفر در تویسركان که کلیب آن در صفحه فیس بوک ام شر شده بود، صحبت کردم.

انتشار از: 

حسين لاجوردي: اوضاع سياسي ،سناريو هاي اينده و نقش آلترناتیو

در این گفتگو ابتدا از دکتر لاجوردی در باره اوضاع سیاسی ایران، تحریم هاو تهدیدها و همچنین پیشنهاد مذاکره بدون قید و شرط ترامپ ، تماس های سری با آمریکایی ها، تهدیدات برخی سران سپاه و آنگاه در باره سناریو های آینده ، کودتای احتمالی سپاه و سر انجام در باره نقش آلترناتیو صحبت کردند که اینک آماده پخش است:

انتشار از: 

هوشنگ امير احمدي :سپاه بجای حکومت مذهبی آیت الله ها

هوشنگ امیر احمدی:استدعا کنم که با پایان دادن به حکومت مذهبی خود، کشور را از سقوط به پرتگاهی که جلوی آن قرار دارد نجات دهید. در نامه‌ای به سرداران پاسدار انقلاب، از آنها هم درخواست کرده‌ام که با ورود مقدرانه خود بهمراه مردم، خروج عزتمندانه شما را تسهیل کنند. واقعیت این است که مصلحت ایران و اسلام هم فقط در همین تغییر است و بس.

انتشار از: 

تظاهرات در ايران چگونه شكل مي گيرد و سناريو هاي آينده چيست؟

در این گفتگو ابتدا فرزین بستجانی در باره چهار احتمال چهار سناریودر آینده ایران را پیش بینی کرد: 1_سپاه بر موج نارضایتی ها سوار شده و دست به کودتا علیه دولت حسن روحانی بزند ودولتی نظامی تا انتخابات بعدی تشکیل دهد و از سوی دیگر با آمریکایی ها وارد مذاکره شوند 2_سپاه علیه دستگاه روحانیت شیعه دست به کودتا بزند و از این طریق وارد مذاکره با آمریکای ها شوند3_ خامنه ای مجبور شود از طریق حسن روحانی وارد گفتگو با دولت ترامپ شود.4_وضعیت به همین شکل ادامه یابد بدین معنی که درگیری جناحی ادامه

انتشار از: