سیامک نادری ۷سال زندانی اوین و زندانهای رجوی دراشرف

لیبرتی بعد از جدا شدن از سازمان در آلبانی دست به افشا زد

بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقای توکلی گرامی , با احترام
در این رابطه کمیسیون ضد تروریسم شورای ملی مقاومت افشاگری مبسوطی کرده است
که بدین وسیله نظر کاربران را به آن جلب می کنم.

https://www.hambastegimeli.com/images/storiesnew/Date/2017/dec/121217/%D9%85%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%B11.pdf
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کثیف ترین دورانی را که من در این سازمان تجربه کردم زمانی بود که انقلاب ایدیولوژیک (ازدواج مریم و مسعود) اتفاق افتاد پس از این گندکاری امریه ای از جانب رهبری صادر شدکه همه اعضا درداخل تشکیلات بایدانقلاب ایدولوژیک را انجام بدهندشیوه کار به این صورت بود که باتبلیغات و سخنرانی و ویدیو در پروسه ای شرایطی فراهم میکردند که افراد در جلوی سایر اعضا حاضر میشدندکارهای زشت گذشته خود را(بخصوص سکس) بازگوکنند(انتقادازخود). در یک جلسه ای که نصف شب تشکیل شده بود یک جوان ساده که جوگیرشده بود و در تحت تاثیر تبلیغات در آن شرایط ویژه قرار گرفته بود در جمع حاضر شد و انتقاد از خود را به این صورت بیان کرد که نسبت به خانم هایی که حتی در همان جمع حضور داشتند چشم چرانی میکرده است و قص الهذا.. این صحنه ها ضبط هم میشد. ساعاتی پس از پایان جلسه این جوان از حالت مستی که داشت خارج شد و متوجه شد که چه غلط هایی
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خلق همه یکسر نها ل خدایند ..
اقای نادر ی از انچه بر سر شما در سازمان اسلام انقلابی رجوی امده بسیار متاسف شدم. در سخنرانی خود اشاره به قتل های درون سازمانی کردید و از وکیلی در زمان شاه فقید نام بردید که در سازمان رجوی شگنجه گر شده بود . اگر میتوانید در باره این فرد شگنجه گر ما ر ا اگاه کننید .
امید وارم در سخنرانی های اتی خود در باره قتل های درون سازمانی و مناسبات درون ان افشا گری های بیشتری کننید . برای شما سلامت و اسایش ارزو میکنم .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای توکلی صداش مهم نیست، اصل مطالب است که این بنده ی خدا دارد می گوید.
کاش خیلی ها که بدنبال دکان جنگ هستند صدای این قربانیان ملعبه جنگ طلبانی چون رجوی و ... را بشنوند و مثل خروس یک شبه باد نکنند که این ره هزار پیچ و خم دارد.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
صدا خیلی خش خش دارد.
عدم انتشار شده: 
false