در گيري دو حقه باز ،اميد دانا و سر دبير" امد نيوز"

دوستان با حوصله به این گفتگوی تلفنی گوش کنید،
امید دانا که با زمان و زمین درگیر است و همه ،منها ی خودش را، ایران ستیز و تروریست می پندارد و دچار این توهم است که فکر می کند با نا دیده گرفتن گوناگونی هویتی، موزاییگ ایران و دخیل بستن به سر دار سلیمان قاسمی می تواند، یکپارچگی ایران را حفظ نماید و مخالف ایشان، سر دبیر" آمد نیوز" در مقابل امید دانا را مفعول (همجنسگرا ) می داند، یعنی سام محمودی سرابی که شهروند کاناداست، نه تنها به حقوق همجنسگرا ها احترام نمی گذارد بلکه همچون جمهوری اسلامی ، "گی ها" را فاقد حقوق انسانی می پندارد.

" آمد نیوز"،اخبار جعلی تولید می کند و ادعا دارد که در بیت رهبری و 16 نهاد اطلاعاتی رژیم دارای نفوذ آنچنانی است که وقتی تروری در هلند انجام می شود، افراد اطلاعاتی در تهران این خبر دا به اعضای آمد نیوز می دهند ویا پس از دیدار پوتین با علی خامنه ای ، این زلزله نبود که غرب ایران ، را تکان داد بلکه آزمایش هسته ای بود. واقعا ،تاسف آور است چه کسانی با چه سوابقی، فضای مجازی اپوزیسیون را اشغال کرده اند.

 

منبع: 
رودست
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
سالام _ آقای بی نام،من لاقل یک اسم که اول اسم واول نام خانوادگی خودرانوشته وبامتخلص تورک اوغلی حدود ده سال است دراین سایت فعالیت میکنم .
حال بماند،که متون من به مذاق تعدادی خوش آیدیانه ؛اکثردوستان مخالف وموافق دراین مدت میدانند،شماچی حتی راضی نیستی یک نامی مثل چوب خشک بخودنهی ؟
ایرادی ندارد؛که تورکان درگیلان کارگری میکنندیااربابی ،ولی من خودراباافتخارتورک دانسته وبرهویت خود می بالم.شماچی؟حتی حاظرنیستی بگویی طالشی؟گیل دری زبانی؟تورک خودزنی؟ماموری؟سربه نیست کنی؟
اززیرکدام بوته درآمده ایی؟
باورمیکنی شایدبه اندازه هیکل کل ایل وتبارتان کتاب خوانده ام.شایدبه اندازه یک کتابخانه کتاب هدیه کرده ام.
ازکتاب های رضا پلانی وپسرش وشاهی دلارنفتی بگیرتاکتاب های سرمایه گذاران میسیونرهای استعماری انگلیس مثل قوام السلطنه،ازکتاب های فاشیست زرین کوب موسادی بگیرتاکتابهای شریعتی ازکتاب های محمدتقی
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
تورک اوغلی متوهم اولا دنیای واقعی تو باید بشناسی ! دنیای واقعی جایی که تو پانترک حتی از نوشتن نام صحیح "زادگاه خودت وحشت داری"دوم بیسواد!!!! نام کشور جعلی اذربایجان و ان منطقههر ادم ابلهی هم میداند که "اران وشروان بوده" اصلاکتاب میخوانی؟یاشعورت درحد زهتابی و پورپییرار و دنیای متوهم لوایی است؟!!! امار دادنت هم ازجمعیت مهاجر و کارگران اذری در گیلان هم که مثل همان توهم لوایی 40میلیاردتووورک و..... کم سر به دیوار بکوب ای پانترک! " در رشت شاهدبودیم چندصدنفر جمعشدن مثل تو یاوه سرایی کردن که 1 نفر وارد شورای شهر شوند چه شد؟؟؟ مامثل شما وطنفروش نیستیم برای هموطن" اذری" خود در گیلان احترام قائلیم اما " پانترک عثمانی پرست ببینیم مقابلش خواهیم ایستاد ..... در ضمن کجا داشتن زبان ملی یعنی فاشیسم؟ تمام مفاخر قوم تو بیسواد!!! هم که تمام اثارشان فارسی است!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اکبر خوشکوشک در مصاحبه با انصاف نیوز می گوید:"آمدنیوز داخلی است، اما فکر می‌کند که مستقل است؛ روی آمدنیوز سوار شدند، این‌جا با هم دعوا دارند الان، دعوای جناحی دارند. می‌خواهند از هم امتیاز بگیرند، خبر را به آن می‌دهند و آن پخش می‌کند. یعنی سرمنبع اخبارش، داخلی‌ها هستند. یک چیزی به نام آمدنیوز در آن‌طرف درست شده است، خودش نمی‌داند که منبع است، اما هست. خرجشان را هم از داخل می‌گیرند. دروغ و راست را قاطی می‌کنند و به خوردش می‌دهند."
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام _ این بی نام واقعانمی داندچی می نویسد.دراین سایت هرچندوقت یک نفربانام وبی نام پیداشده بایدچندین ماه تلاش کنیم که آنهارا بادنیای واقعی آشناسازیم.
آقا جان ،درآزربایجان شمالی یابقول شماآران که نام اصلی ایران درآفغانستان وتاجیکستان وزابلستان بوده
اصلن حاکمیت فاشیستی ویا راسیستی ویا جنایت میشود،آیا درایران هم ما باید بپذیریم که همان جنایت شود،تاشماراضی شوید؟
درکدام برنامه گیلان 5 دقیقه ایی تورکی برنامه دارند،که ماخبرنداریم؟
لاقل 65 درصدمردم گیلان تورک هستند.15 درصدشان نیزتالش هستند،کدام برنامه تالشی اجرامیشود
که ماخبرنداریم؟
بقول شما آمریکا جنایتکاراست!!!بقول شما کانادا فاشیست است.آیا شماهم باید ازقوانین فاشیستی
تبعیت کنید؟
والله من درهیچ جای دنیا حکومتی همچون جمودفکران وعقب ماندگانی همچون فارس ندیده ونمی شناسم.
اگرشمامیشناسید،نشان دهید.
بخدا،به دین،به پیغمبر،به زرتشت،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
راست میگه تو گیلان هم شبکه استانی داریم و اموزشگاه زبان گیلکی البته خصوصی و تو همه ایران شبکه های استانی و...... و جالب اینجاست رقص گیلکی و اذری و مازنی و کردی و..تو شبکه های استانی داریم! اما رقص معمول و ملی ایرانی ممنوع! اینجا که جمهوری اذربایجان جعلی نیست! که اسیمیلاسیون به معنای واقعی کلمه روی اقوام داره اجرا میشه ...کنار ادبیات فارسی بعنوان زبان ملی و فرهنگی ایران ....مثل امریکا میتوانیم از دوره راهنمایی اموزش زبانهای دیگر به شکل " واحد انتخابی در هر ایالت گذاشتن بزاریم ..اگر ما فاشیست هستیم ! امریکا و تمام دنیا فاشیست هستن! ایران هم سوییس نیست شرمنده! اینجا هم اروپا نیست ..ادبیات فارسی " ستون فقرات ایرانیت هستش
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اصلا امید دانا مهره حکومت! بسیجی! اوکی؟ من درباره حرفهاش قضاوت باید بکنم! خیلی از حرفهاش اصلا قبول ندارم ...اما خیلی از حرفهاش هم درست! حقیقت محض ما اصلا اپوزیسیون نداریم ... اپوزیسیون که مینامیم جماعتی هستند (سرگردان بین پولهای عربستان و اسراییل و باکو و کشورهای بیگانه) فرق اینها با مزدوران روس و انگلیس دوره قجر چه فرقی داره؟ چه کسی گفته مزدور بیگانه "حق دارد؟ باید با او نشست؟ شما به فکر ایران و برداشتن تبعیض دینی و ازادی وطن هستید یا تکه پاره کردنش؟ اپوزیسیون ما کسانی هستند که یک شبه! ادبیاتشان عوض میشود و ملیت سازی میکنند و چنگ به رخ سرزمین کهن میکشند .. بنظرم این حرف کاملا درسته وقتی این وضع ماست " فتیله مبارزه با حکومت را پایین میکشم فعلا تا به این جماعت بپردازیم! بیشتر از امثال امید دانا " دشمنان ایران هستند که در ماندگاری این حکومت کمک میکنند مردم ایران خر فرض نکنید
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
گزارش بندہ بہ ادراہ مھاجرت سوئد و اطلاعات سوئد و درخواست از آنھا کہ پروندہ جاسوس بودن امید دانا را بررسی کنند و اجازہ اقامتش را باطل کردہ و وی را بہ ایران اخراج کنند بہ جرم جاسوسی برای رژیم آخوندی و توھین بہ ملیت ھای ساکن ایران۰ توھین بہ یک ملت یا یک گروہ اجتماعی در سوئد یک جرم محسوب می شود و پیگرد قانونی دارد۰ لطفا از این شکایت حمایت کنید http://baloch-community-sweden.blogspot.se/2017/10/till-migrationsverket-och-den-svenska.html?m=0ش
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من بازهم میگم کوتاهی از کنشگران سیاسی ساکن سوئد و دیگر کشورهای اروپایی است که تا حالا این موجود متعفن امید نادان ... را به پای میز دادگاه نکشیدن. درسته پول های جمهوری اسلامی پشت این آدمه و وکیل میگیره و خرج میکنه اما یادتون باشه سوئد ، ایران نیست. آنجا قانون حاکمه
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای پسرترک؛پانترکیستهای فاشیست را چرا از قلم انداختید؟شما دانشمند محترم اعتقاد ندارید که پانترکها دمکرات هستند؟یا نه؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام - هیتلریک نفربود،میلیون نفرطرفدارداشت،
چندین حکومت بخاطرشعارهای دروغین آریایی او به اوپیوسته بودند،
ناپلیون بناپارت باتفکرناسیونالیسی وجنگ طلبی مردم سخت کوش ویکی ازپیشقراوالان آزادی مردم دنیا راباخودش همفکرکرد،
استالین باآرمان وشعارهای سوسیالیست بغیرازدفاع درمقابل فاشیسم کاربزرگی نکرد،بهمین خاطروآرمان میلیونها آدم رابدنبال خودمی کشاند،
اکنون بعدازمدت هامعلوم شده که تفکراین افرادجنایتکارانه بوده،
آیاشایسته است که افرادفهیمی مثل شمابه این تفکرات شکست خورده پر وبال دهید؟
ازکوچولوها مثل شاه،خمینی،انورسادات،پینوشه نگفتم که جنایتشان درمحدوده کوچک شنیع تربود،
جناب ت کلی سیاهی لشگرشرط سلامت فکرنیست،
اینهاوتفکراتشان بایدهرچندوقت آشکاروافشا شوند،همین،
منظوربنده تنها آمدنیوز و ناامید دانا نیست،
همین مصاحبه های شما ومقالاتی دیگرکه ارزش خواندن ندارد
بیشترمیباشد،
آیا تفکر
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
آیا شما می دانید، مخاطبین "آمد نیوز"و امید دانا چندین هزار نفرند؟ببینید روح الله زم موسس آمد نیوز ،فرزند آیت الله زم ، است .سام محمودی سرابی اصلا ح طلب و امید دانا پانیرانیست افراطی و.... این ها تربیت شده جمهوری اسلامی ایران هستند دو نفر اول تا دلتان بخواهد خالی بند و دروغ پرداز هستند. کار این دو نفر ساخت دروغ های عجیب و غریب است. خط فکری شان هم اصلاح طلبی با پز سرنگون طلبی است. منابع مالی آنان نا مشخص است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام _ جناب توکلی عزیز،کارشمابسیارپسندیده وقابل تقدیراست،عیبی هم دارد،نمی دانم عمدی این کاررامی کنی یااینکه واقعا هنوز به عمق حرکت خودپی نبرده اید.
اگر عمدی است که من فکرمیکنم کاربسیاربد وزشتی انجام میدهی ،
اگرواقعا به بدعت زشت حرکت خود واقف نیستی باید برای شمایک فاتحه خواند.
خیراین کارچیست؟مصاحبه ومقالات زنجیره ایی باافرادچیست.
تعدادی هنوز نه معنی آزادگی رامیدانند ونه روح آزاداندیشی دارند.
تعدادی هنوز به حقوق بشر وسازمان های حقوق بشری نه اعتقادی دارند ونه مثل سران دوحکومت شاه وشیخ به حقوق بشرارزش گذارده ومیگذارند.
اگریک باربرای آشنایی باتفکراین افرادباشد،عیبی نیست.ولی کس یاکسانیکه درپروسه زمانی برطبل جهل فکری خودمی کوبند،آیاشایسته است که شمابعنوان یک فرددموکراسی خواه این جاهلان رااین همه بزرگ کنی؟
مگردراین 60 وخرده ایی سال عمربانظرات ویران گری افکاراینها آشنانیستی؟
خوب یک
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
وقتى اين دو موجود نام زندان و زندانى سياسى را به زبان ميرانند و خود را در رديف مبارزان واقعى ايران قرار ميدهند، بايستى به حال و روز اين مملكت و اپوزيسيون ان گريست.
اگر نيروهاى ازاديخواه و برابرى طلب اينگونه واگرا و غير متحد نبودند و بجاى خود زنى و دگر زنى در اين ساليان دراز عمر نكبت بار اين رژيم ضد بشرى، خخجزغفكرى براى انسجام و اتحاد خود كرده بودند، امروزه شاهد اين موجودات عجيب و غريب در عرصه سياسى كشور نبوديم.

گرگ ها همراه و انسان ها غريب
با كه بايد گفت اين حال عجيب

پيش بسوى ايجاد جبهه اى فراگير و ملى از تمامى نيروهاى ازاديخواه و برابرى طلب
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
به لحاظ قوانین کشورهای دمکراتیک و اروپایی ، ضبط تلفنی گفتگو در صورتی که هویت شخص مقابل مشخص باشد و بدون اطلاع طرف مقابل، نشر و پخش شود ، جرم محسوب می شود.
عدم انتشار شده: 
false