مستعمره ای به نام ایران:

بیش از یک هفته دوستان عزیز به خاطر مستعمره ای به نام ایران تا توانستند هم وطنان کورد من را که اصیل ترین نژاد خاورمیانه هستند مورد آزار فاشیستی و نژاد پرستی قرار دادند .

 
بیش از یک هفته دوستان عزیز به خاطر مستعمره ای به نام ایران تا توانستند هم وطنان کورد من را که اصیل ترین نژاد خاورمیانه هستند مورد آزار فاشیستی و نژاد پرستی قرار دادند .چشمشان را بستند و مغزشان را مسدود کردند و دهنشان را باز کردند .از شما میخواهم کمی فکر کنید... از دیروز همه در دنیای مجازی با نامها و نشانهای بی نام و نشان و عکسهای نامفهوم، به ملت کورد توهین کردید زیرا اصولا یک ملت مستعمره و بی جرات هستید،،، که یک نفر مرد زنده در چنته نداشت...یک زن قهرمان در این مملکت نبود؟؟؟... با نام و نشان واقعی؟؟؟.آنوقت... به این ملت بزرگ و شجاع،،، که وقتی زنان ما با داعش میجنگیدند مردان شما در توالت برای دفع مجاز رفته بودند.. توهینها فرمودید.. برای شعور جمعی تان تبریک میگوییم.... واکنون دلیل به پیروزی رسیدن و دوام انقلاب اسلامی برای ملت کورد کاملا مشخص شد.... تحلیلگران و نوابغی چون شما طبیعی است چنین اشتباهات بزرگی در طول تاریخ کنند....البته روی سخنم با همان بی نام و نشانهای دنیای مجازی است. که متاسفانه اکثریت جامعه ی ایرانی را تشکیل میدهند. چه بسا که این سرزمین خانم مریم میرزا خانی فقید و دکتر سمیعی و صمد بهرنگی هم داشته و دارد... که البته شما خودتان به این نوابغ خائن میگویید و ما به آنها افتخار میکنیم... یعنی هر کس سرش به تنش بیارزد از لحاظ عموم مردم ایران همینگونه است ...چون مشخص است که چه مردمی هستید....بلاهت خود را بیش از 100 میلیون بار در دنیای مجازی به نمایش گذاشتید....قبل از اینکه مطلبم را بنویسم باید بگویم این عمل شما یک حرکت فاشیستی و نژاد پرستانه است که در هر کجای دنیا که باشید اگر نام و نشان داشتید توسط سازمانهای دفاع از حقوق بشر قابل پی گیری است زیرا تک تک سخنتانتان بار حقوقی و جنبه ی توهین به نژاد و ملتی مشخص داشت:
مستعمره ای به نام ایران: گرفته شده از کانال تلگرامی 
تاجیکستان روی پولش عکس ابن سینا رو گذاشته اما ایران عکس کعبه وقدس رو گذاشته....آلمان رو پست مرکزیش عکس داریوش رو گذاشته اما ایران واژه های عربی نوشته....آمریکا تو بعضی از دادگاهها عکس کوروش زده ایران آیه ی عربی زده....سازمان ملل منشور کوروش زده ایران رساله ی عربی زده....روسیه در ورزشگاههاش عکس رستم زده ایران نام قهرمانان عرب را نوشته....یونان یه تاریخ داره مخصوص ایران که همه اونو خوندن ...کتاب تاریخ ایران مخصوص عربهاست...نزدیک 40 ساله همه جور دعا و عزاداری و ناله ونفرین میکنید و 8 سال با نصف دنیا جنگیدید...15 سال است در تحریم به سر میبرید...چه حکمتیه همه ی دنیا روز به روز پیشرفت میکنند مردم ایران در جا میزنند؟ترکیه قطب صنعتی منطقه میشود.دبی مرکز تجاری آسیا میشه . کره ی جنوبی بازار اتومبیل آمریکا رو در دست خود دارد.ژاپن کل بازار الکترونیک جهان را مال خود میکند. قطر با اون مساحتش ثروتمند ترین کشور جهان میشه.ارمنستان اولین در آمدش صادرات برق به ایران میشه...اولین مشتری توریستی تایلند ایرانیها هستند...اسپانیا از زعفران ایرانی رو میگیره و اولین در آمدش صادرات زعفران به دنیا میشه. اونوقت مردم ایران از سومالی و بنگلادش فقیر تر میشن و در صف سبد کالا مردم ایران میمیرند.کجای کارتون درست نیست؟؟؟ یا دعا رو عوضی میخونید .. یا عوضی دعا میخونید.... یا با عوضیها دعا میخونید....یا عوضیها براتون دعا میخونن...یا عوضتون کردند برای دیگران دعا بخونید . یا عوضیها دارن میخورن و میبرن و شما فقط دارید میخونید اونم چی؟؟؟ دعا... اگر خرمشهر رو خدا آزاد کرد بذارید فلسطینم خدا آزاد کنه...مگر خدای شما با خدای فلسطین فرق داره؟؟؟در ایران باستان وقتی کودکی متولد میشد . درختی میکاشتند. اکنون که کودکی متولد میشه خون حیوانی را به زمین میریزند.بزرگترین حقارت تاریخ یخ زدگی مغز انسانهاست.... مغز .. دلخوشید به کدوم راه نجات؟؟؟همه به فکر سیر شدن هستید نه بیدار شدن .
( از زبان آقای اوستا)
و اکثرا به یارانه های امام قانع هستید و با همان مبلغ و کمتر آزادگی خود را میفروشید.و به دیگر ملتها توهین میکنید شما را به تفکر دعوت میکنم... دوستان عزیزی که مینازند به اینکه یک وجب خاک ایران را به بیگانه ندادند کل ایران مستعمره است البته در ظاهر 8 سال دفاع مقدس کردید.. مثلا ..اما در واقع اگر قطع نامه 598 به دادتان نمیرسید و حمله ی شیمایی به کوردها صدام را جنایت کار جنگی معرفی نکرده بود... عملا کسی مشروعیت ایران را قبول نداشت و تا امروز یک وجب مرز هم نداشت.... پس به پای نیروهای خسته و شکست خورده ی ایران نگذارید . از اینها گذشته گیریم که راست میگویید و 8 سال دفاع کردید آخرش خمینی گفت: خرمشهر را خدا آزاد کرد ...از همه بد تر 8 سال جنگیدید به سادگی یک توافق نصف بیشتر دریای خزر را در امضای یک توافق همراه با یک جلد قرآن به امضای خامنه ای به سادگی با ذخایر نفتی و گازی واگذار کرده اید ... ایرانیهای عزیزی که اصلا سر در نمی آورند مرز آبی کدام است... لطفا دقت بفرمایند مرز آبی گاهی از مرز خاکی مهم تر است آنروزها اگر در مقابل احمدی نژاد و این توافق ننگین تر از ترکمنچای مثل الان که در مقابل کورد شجاع شده بودید دفاع میکردید و میجنگیدید الان قسمت بزرگی از تورم حل شده بود دریاچه هایتان خشکید میان گرد و غبار و سرطان ریه و مرگ و میر ناشی از آن که از جنگ هشت ساله بیشتر  از شما کشته گرفت دست و پا میزنید ولی نام کورد که میشنوید رگ غیرتتان میزند بیرون آن هم با نام ونشان بی نشانی ؟؟؟دوستان رفیقان ایرانی از این به بعد که زیر پست یک کورد شروع به بد و بیراه گفتن کردید .... ممکن است بگویید دقیقا از کدام ایران حرف میزنید؟؟؟ شاید دیگر ملتها نخواهند مثل شما این همه ننگ را قبول کنند و مستعمره ای به نام ایران را دوام بیاورند...
 توجه . این مقاله براساس تحقیق نوشته شده است ودر بعضی از جاها از مطالب دیگران نیز گرفته شده است . وبا همکاری چند نفر دیگر 
اح فتاحي وگلاويژ ايوبي

منبع: 
این مقاله براساس تحقیق نوشته شده است ودر بعضی از جاها از مطالب دیگران نیز گرفته شده است . وبا همکاری چند نفر دیگر 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر رضا حسین بر

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
‫آقای شکوری گرامی
‫به رخ کشیدن یک نیکی به کسی که مستحق نیکی است و از دست هموطنان حاکم بر ایران گریخته است، در شان شما نیست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب احسان فتاحی:
ای از اصیل ترین نژاد خاورمیانه ، اگر مقاله زیر را که هم تبار ات بهزاد خوشحالی نوشته بخوانی میفهمی که کورد ها هیچ دست کمی از اذربایجانی ها در نصب بردن از اعراب ندارند :

http://farsi.alarabiya.net/fa/views/2017/06/12/%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF.html
تصویر ایران گلوبال

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آرشام، ما متوجه هستیم که کامنت مورد نظر شما که با نام مازیار شکوری نوشته شده است، نوشته خود شماست. آدرس آی پی شما برای ما قابل مشاهده است.
لطفا از این کار دست بردارید. متشکریم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب مازیار شکوری، منظور شما از کامنت زیر که نوشته اید چیست؟ در اكثر رسانه هايی كه مصاحبه كرده ام به مافيای حكومتی اشاره كرده ام كه توسط اطلاعات ايران به اروپا رسيده اند و همانند داعش در جنايت و بمب گذاری هستند.
اينها هم همانند آنها در حال شناسائی اپوزيسیون خارج از كشور هستند برای كشتن مخالفين رژيم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
منهم موافقم که اصلا هر شهر و روستائی که در کشورهای اطراف اسرائیل هستند,مستقل شوند و هرکدام شاه خودشان را داشته باشند.من خیلی دوست دارم شاه دهکده خودمان بشم.مثل مسعود بارزانی منهم یک رئیس جمهور مادامالعمر بشم.نفت بفروشم و در ترکیه کلی ملک و ثروت داشته باشم.البته پشتیبانی اسرائیل هم خیلی خوبه چون زور داره و میتونه تائید آمریکا را هم برایم بگیره.فقط نمیدانم به استقلال رسیدن روستای ما چه نفعی برای اسرائیل داره؟یعنی برای رضای خدا اینهمه پشتیبانی میکنند؟چقدر خوبه این اسرائیل.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب احسان فتاحی عزیز، صحبتهای شما حقیقت و بسیار دردناک بود. واقعیت این است که ستم مضاعفی بر هموطنان کوردزبان ما در ایران میرود. فقط با سرنگونی جمهوری اسلامی میتوان امیدوار به رسمیت شناختن حقوق ملت اصیل کورد بود. به امید رسیدن آن روز. پاینده باشید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چرا دو کامنت من در رابطه با کامنت و نوشته مازیار شکوری سانسورشد. سوال من از او بر اساس ادعایش مبنی بر تماس نهادهای امنیتی یک کشور اروپایی با او و اینکه حاضر به پرداخت مبلغی به او در رابطه با نشان دادن جای احسان فتاحی بود. از مازیار شکوری باید پرسید کی وکدام نهاد امنیتی اروپایی پول بابت پیدا کردن یک پناهنده کرد بی خطر پرداخت کرده تا این دومی باشد. این کار را نهادهای امنیتی رژیمهای فاشیستی انجام میدهند. مگر اینکه مازیار شکوری با این ادعاها هدف اعتبار بخشیدن بیشتر به خود را در میان اپوزیسیون ساده لوح داشته و همزمان احساسات پان ایرانیستی خود را بنمایش گذاشته باشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نباید زود قضاوت کرد. ملت کورد چه در دوره شاه و چه در دوره شیخ، تحت ستم بوده است. امید است مبارزات هموطنان کورد ما در جهنم اسلامی ایران به نتیجه برسد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای احسان فتاحی. با تاثراز کامنت قلابی بنام این حقیر، به امید روزی که اکراد مناطق ترک نشین غرب آزربایجان را
حق خود ندانند و درتنها در مناطق محل سکونت خود به مسائل« اصیل ترین نژاد خاورمیانه »بپردازند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بسیار متشکر و اگاه شدم که این اقا در باره ما ایرانی ها چه می اندیشد. اگر ر وزی دست این فرد به قدرت برسد ترک و پار س زبانی باقی نخواهند ماند .این حقیقت و واقعیت یک روشنفکر کرد تجزیه طلب است .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کامنت جمعه 13:29 رامن ننوشته ام و به کسی درود نفرستاده ام.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در اكثر رسانه هايی كه مصاحبه كرده ام به مافيای حكومتی اشاره كرده ام كه توسط اطلاعات ايران به اروپا رسيده اند و همانند داعش در جنايت و بمب گذاری هستند.
اينها هم همانند آنها در حال شناسائی اپوزيسیون خارج از كشور هستند برای كشتن مخالفين رژيم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دو سال و نیم قبل بود. فکر کنم حدود ساعت دو شب بود که رفته بودم بخوابم که جناب آقای "ابراهیم احراری" که حق برادری بر گردنم دارند تماس گرفتند و گفتند: «مزاحم خوابت شدم. فردا تماس خواهم گرفت». گفتم: «بی شک مسئله مهمی است. چه شده است؟ اکنون بگویید.». گفتند:

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب کیانوش توکلی گرامی

از طرف تعدادی از دوستان ایران گلوبال صمیمانه ازتون تقاضا داریم که نوشته های این فحاش را انتشار ندهید.
احسان فتاحی یا اورامی یک کلمه حرف مثبت نسبت به ایران و ایرانی، کوردهای سکولار و مذاهب غیر از سلفیت خودش قائل نیست.
ایشان در ویدئوی اخیرش با کمال بی ادبی همه را مورد هجمه بد دهنی های خود قرار داد. اگر سخن بنده را باور ندارید نگاهی به فیسبوک نامبرده بیندازید و یا از طریق صفحه امید دانا و جناب جمشید حیدری آنرا مشاهده نمائید.
فحاشی های احسان فتاحی سلفیست و چهره مرموز که به دروغ موقعیت زندگی خود را شهر لندن معرفی می کند و در شهر فرانکفورت آلمان ساکن است، بنده رو واداشت تا به زودی به بی ادبی های این شخص پاسخ گویم.
مطابق ویدئوی جناب جمشید حیدری این شخص حتی به کوردهای سکولار هم توهین می کند و غیر از مذهب سلفیت هیچ باور دیگری را قبول ندارد
پاینده ایران و ایرانی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به نظرم درشان سایت ایران گلوبال نیست که اینگونه افراد در آن مقله بنویسند.
مسولان سایت تجدیدنظر کنند لطفا

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایشان از بی ادبان فضای مجازی بشمار می روند.
سایت ایران گلوبال باید فکری برای این شخص بکند
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آرشام گرامی، لطفا واضح تر از "کپی " و از "سرقت ادبی " بنویسید که منهم متوجه شده و آن را پیگیری نمایم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر آقای احسان فتاحی. با تاثر از ظلمی که به هموطنان کرد رفته است، به امید روزی که کردها به حق خود که همانا استقلال است برسند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای توکلی
باسلام
چطور امکان دارد که همچین اشخاصی در سایت شما از سرقت ادبی استفاده کنند!؟
بزودی شکایتی از شخص ایشان در رابطه با کپی خواهد شد و اگر شما مسولیت سایت را به عهده دارید بابت این موضوع باید پاسخگو باشید و غرامت پرداخت کنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این نوشته یک اشکال تئوریک بزرگی دارد که باور به آن روشنفکران کرد، ترک، عرب، بلوچ و ترکمن را دچار اتخاذ استراتژی غلط و انحرافی میکند. اشکال این است که بنا به تئوریهای قدیم چپ و راست ، ایران را مستعمره میدانند. ایران بعنوان کشوری سرمایه داری وارد روابط جامعه بین المللی شده است و مانند دیگر کشورهای جهان بر اساس قوانین سرمایه با تمام کشورهای قدرتمند و ضعیف رابطه دارد و عمل میکند. ایران نه تنها مستعمره نیست بلکه ایران صاحب مستعمرات زیادی است. کردستان مستعمره ایران است. آذربایجان، منطقه عربستات یا احواز، سیستان و بلوچستان و ترکمن صحرا همگی مستعمرات ایران هستند. مردمان تورک، کرد، عرب، بلوچ و تورکمن و غیره مردمان استعمار زده میباشد که برای استقلال و رهایی ملی مبارزه میکنند. متاسفانه روشنفکران ملل تحت ستم درک و شناخت درستی از موقعیت ملت خود ندارند. آنها ایران را استعمار گر نمی دانند و در نتیجه

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
امید دانا یک فیلمی از این جناب "احسان فتاحی "در اینترنت کذاشته که پر از فحاشی به ایران و ایرانی و فارس ها است.یعنی وی مدام فوش های چارواداری به مردم ایران میدهد. اینگونه افراد آغازگر راسیسم و توهین به انسانها هستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای احسان فتاحی ،اصیل ترین نژاد خاورمیانه یعنی چه؟ شکل قیافه و رنگ پوست ورنگ مووفرم بینی وچانه وپیشانی اکراد چه فرق هائی با طبری هاوگیلک ها وترک ها واعراب و لرهادارند که آن هارا تبدیل به اصیل ترین نژاد خاورمیانه کرده اند؟