اردوی تابستانی ایرانیان در ویسکادالِن (Viskadlen)، غرب سوئد

در ضمن برنامه امسال، با همت و همکاری اتحادیه سراسری ایرانیان -واحد غرب سوئد و با همکاری ( ABF ) و هنرنمایی گروه گلبانگ (به رهبری دوست خوب مان، رستم میر لاشاری عزیز)، همچنین افشین جان (که بی منت و چمداشتی هنرنمایی کرده) و ... برگزار شد.

کیانوش جان دستت درد نکند برای کار خوب تان، اگر ممکن است یادداشت زیر را در مقدمه فیلم تان بگذارید. ممنون می شوم.
****
اردوی تابستانی ایرانیان، ۱۸ تا ۲۰ آگوست ۲۰۱۷ در ویسکادالِن (Viskadlen)، غرب سوئد
***
کیانون جان، زیبایی کارِ شما، خستگی مان را از تن خارج کرد، گته مردیِ جانه گره!
در برنامه اردوی ۲۰۱۷، که با همت و همکاری کانون و اتحادیه سراسری ایرانیان -واحد غرب سوئد و با یاری ( ABF ) و هنرنمایی گروه گلبانگ (به رهبری دوست خوب و هنرمند، رستم میرلاشاری عزیز) و همچنین همکاری، هنرمند شهرمان، افشین جان (که بی منت و چمداشتی هنرنمایی کرده) برگزار شد، حدود صدوپنجاه (۱۵۰ ) تن از یوته بوری و شهرهای مختلف کشورهای اروپا و نمایندگان بیش از سی (۳۰) انجمن سوئد شرکت داشتند.
زیبایی اردوی امسال همکاری بی شائبه سالخوردگان جوان با جوانان با قدیم (به ویژه بیژن عزیز از کپنهاگ، ... ناهید جان از استکهلم، مناف و وحید عزیز و ... از اسلو، شهناز مهربان و همیشه پر شور از مالمو، مستوره جان از ایران، نرگس و ناری جان از یوته بوری و ... و ده ها تن دوستان دیگر از کشورهای سوئد، اطریش و ایتالیا، انگلیس، دانمارک، ازبکستان، ایران و ... آمده بودند و مهم تر از همه، با یاری و حمایت و صبرِ دوست نازنین، جانه جانان، محبوبه مهربان ام) بوده است، که به سهم خود از همه شان، صمیمانه سپاسگزارم.
*** ***
دیگر آن که کانون (IKFC ) سال ۱۹۸۹ در یوته بوری تاسیس شد و آخرین فعالیت آن در زمینه برگزاری اردو، قبل از اردوی امسال در ویسکادالِن، سال ۲۰۰۵ (در اطراف یونشوپینگ در سوئد) و سال ۲۰۰۸ در آلمان (اطراف برلین) بوده است. خلاصه فعالیت کانون (IKFC ) را، (که شامل سه بخش: ۱- اردوها، ۲-سخنرانی ها و سمینارها و ۳- پروژه های ویژه جوانان می شود) می توانید در لینک زیر ملاحظه کنید:
https://www.youtube.com/watch?v=VaX2V7rXuO8
*** *** ***
کیانو
 

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
....... نگفته که موقع فیلم گرفتن، تلفن موبایل را باید "افقی" گرفت و نه "عمودی" ؟ !
در هنر مبارزه اجتماعی ،چهره انسانها باید در مکتب واقعگرایی اجتماعی نشان داده شود و نه مسخ شده خرده بورژوایی.
عدم انتشار شده: 
false