گفتگو با اذر ماجدی در باره تغییر رژیم جمهوری اسلامی

رژیم چنج ویا تغییر رفتار جمهوری اسلامی ایران
باتو جه به گفتار چندی پیش وزیر امورخارجه امریکا مبنی بر تغییر رزیم ایران با کمک عناصری از نیروهای مخالف در داخل ایران و بشکل مسالمت امیز و متعاقب آن دیدار اقای رضا پهلوی با نمایندگان گنگره امریکا و همچنین اجلاس بزرگ سازمان مجاهدین در پاریس ؛ این سئوال را در اذهان طرح می کند که آیا این تلاش ها برای تغییر رفتار جمهوری اسلامی است و یا جهت سرنگونی نظام اسلامی ایران (رزیم چنج) ؟

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
شما که بهتر میزنید بستانید بزنید .خانم ماجدی نشسته در سرزمین امپریالیستی وشعار ضد ان را میدهید.از اینکه تضاد شما حزب مینی بوسی با مجاهدین غیر قابل اتکار هست شکی نیست در مورد عراق هم نیمه حقیقت را افاضه می فرماید از اینکه آدمخورهای حاکم بر ایران در تمام سیستم آن کشور نفوذ کردن و نماینده مجلس رژیم میگه هر بمبی که در عراق منفجر میشه یک سال به عمر رژیم منحوس اضافه خواهد شد. هیچ نشده همزبان با رژیم لرزه بر اندام شما افتاده وبادر بفرماید هیچ خبری نیست .خاطر جمع باشید اگر هم خبری شد مردم هم با مجاهدین و هم با شما تسویه حساب خواهند کرد .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ظاهرا ضدیت کور و تخظئه مجاهدین هدف همه این گفتگوهاست. بالاخره کسی که پول میدهد وابسته است یا کسی که پول میگیرد. اگر مجاهدین به شخصیتهای آمریکایی پول میدهند پس مستقل هستند و خط خود را پیش میبرند. . یکی از معجزه های مجاهدین استقلال مالی آن است که البته برای کسی که و اقعا اهل مبارزه است قابل فهم است کسی که حاضر است جان بدهد و با تمام وجود برای آرمانش مبارزه کند. پول و هزینه این فعالیتهای بدست می اورد. ااگر آذر ماجدی ادعا دارد ابتدا نفرات و گروه خودشان را قانع کند. در 20 سال گذشته که بعد از حمله عراق سازمانم کومله را متلاشی به خارج آمدند تاکنون 20 بار انشعاب کردند. اما مجاهدین با رهبری زنان هر سال منسجم تر از گذشته به مبارزه خود ادامه دادند در حالیکه همواره زیر موشک
و شیطان سازی رژیم بودند. ادعا وقتی با دروغ و حسد و کینه مخلوط میشود جز سرافکندگی در پیشگاه مردم ایران چیزی نخواهد آورد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با درود
خانم ماجدی میگوید پول گرفتن از دولت ها (مثلا اسرائیل) اشکالی ندارد.اما حمایت نمایندگان کشورها (مثلا امریکا) از یک سازمان و یا یک حزب درجهت رسمیت شناختن مبارزات مردم ایران اشکال دارد.خانم ماجدی فکر نمیکنید نظرات شما متناقض است؟
البته من فکر میکنم شما عدم توانایی حزبتان(کمونیست کارگری) را در تحلیل تان دخالت میدهید.شما میگویید ,مردم انقلاب کنندتا
شما وحزبتان به قذرت برسیذ.فکر نمیکنید این اپورتونیسم باشد
با تشکر
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
سخنان خانم آذر ماجدی در خصوص اجتناب ناپذیر بودن انقلاب در ایران و ضرورت سرنگونی تام و تمام رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی با تمامی باندهای منفورش از اصولگرا گرفته تا اصلاح طلب و معتدل، کاملاً درست و صحیح و بجا می باشد. اما حرفهای ایشان در مورد سازمان مجاهدین خلق ایران به شدت مغرضانه و سخیف و غیر منطقی می باشد و به معنای واقعی کلمه "آخوند شاد کن" است. حزب کمونیست کارگری بر طبل تفرقه می کوبد و حاضر نیست با گردن نهادن بر یک اتحاد فراگیر ملی و متحد شدن با مجاهدین و پیوستن به شورای ملی مقاومت، زمینۀ هر چه سریعتر سرنگونی این رژیم ضد خلقی را فراهم کند و به این ترتیب به طولانی شدن عمر این رژیم کمک میکند.
اما در خصوص توهم تغییر رفتار جمهوری اسلامی ؛ اصلاً و ابداً در بنیادها و ساختار و رفتار این رژیم عقب‌ماندۀ ضد تاریخی، تغییر جدی ایجاد نخواهد شد. خامنه ای بارها گفته است که تغییر رفتار، با تغییر نظام
عدم انتشار شده: 
false