حادثه ی « داغش درتهران» درگیری رابوتاها

«کاپیتال گلوبال» نقش یک کارخانه را به عهده گرفته است و دارد اجناس خود را تولید میکند. این اجناس همان سازمانهای اسلامیست هستند. که مثل ماشینها و در حقیقت « رابوتاها»
با کنترول از راه دور و نزدیک، وارد میدان جنگ شده اند.
در این میدان، در یک «طرف کارخانه ی جهانی و محصولاتش رابوتاها» - و در طرف دیگر « مردم به عنوان رهگذران» که در پی صلح و آرامش و زندگی بهتر اند، قرار دارند...

حادثه:بر اساس گزارشات رسانه ها « داعش با انتشار بیانیه‌ای در روز چهارشنبه ۷ ژوئن2017 (۱۷ خرداد) اعلام کرد، پنج تن از افراد این جریان که مسئول حمله به مجلس ایران و مقبره آیت‌الله خمینی در تهران بوده‌اند، کشته شده‌اند. DW»

« روز چهارشنبه (۱۷ خرداد) در دو حمله‌ هم‌زمان تروریستی  ۱۷ شهروند ایرانی کشته و بیش از ۵۰ نفر زخمی شدند. وزارت اطلاعات هویت پنج مهاجمی را که در جریان این حملات کشته شدند، اعلام کرده است. در اطلاعیه وزارت اطلاعات ایران، مهاجمان وابستگان به "گروه‌های وهابی و تکفیری" خوانده شده‌اند DW»

مقبره ی خمینی

طرفین حادثه را : داعش( اسلامیستهای سنی ، جهادچی ها» ، و حکومت ایران( اسلامیستهای شیعه ، خمینی چی ها) تشکیل میدهند.

حمایت آمریکا و دوستانش از سازمانهای اسلامیست ( و همه معتقد به ترور):
در طول حدود نیم قرن اخیر سازمانهای اسلامیست زیادی در جامعه ی رشد نیافته ی خاورمیانه پدید آمده اند. مانند القاعده، طالبان، داعش، النصر، بوکو حرام، حزب الله خمینی، حزب الله لبنان، و اخوان مصرو غیره. همه به شکلی مورد حمایت کشورهای سرمایه جهانی بودند. اینها رابوتاهایی هستند که کارخانه ی جهانی « کاپیتال گلوبال»، 
از مواد خامی که جوامع در اختیار آن گذاشته، تولید کرده است.

حزب الله خمینی با راهسازی آمریکا و دوستانش در ایران به حکومت رسید. و برای اهداف خودش سازمانهایی از جنس خود آفریده است در عراق، یمن، لبنان، سوریه و...

دیگر سازمانهای اسلامیست  قرار بود در سوریه به حکومت برسند که هنوز نتوانسته اند. دوقلوهای آنها در لیبی قذافی را سرنگون کردند. اکنون لیبی در هزج و مرج غرق شده است و در وضعی بدتر از زمان قذافی به سر می برد.

دولتهای حامی سازمانهای اسلامیست :آمریکا و دوستانش، ریاض، قطر، آنکارا، پاکستان،ایران و... هستند و  ریشه ی سازمانهای نامبرده توسط آنها آبیاری و تقویت شده و به عنوان « ابزار سیاسی» ، مستقیم یا غیر مستقیم در خدمت منافع دولتها استعمال شده اند و میشوند.

تهران -مجلس اسلامی

یعنی « سیستم سرمایه داری جهانی» ( کاپیتال گلوبال) توسط دولتهایش سازمانهای « تروریستی اسلامی» را رشد داده اند که ابزار دست شان باشند و آنها را علیه « رقبا» و « علیه خودشان» و حتی در داخل جوامع خود« هدایت و کنترول شده از راه دور و نزدیک، مستقیم و غیر مستقیم» «علیه مردم»  به کار گیرند.
این روند نشان میدهد «کاپیتال گلوبال» نقش یک کارخانه را به عهده گرفته است و دارد اجناس خود را تولید میکند. این اجناس همان سازمانهای اسلامیست هستند. که مثل ماشینها و در حقیقت « رابوتاها» 
با کنترول از راه دور و نزدیک، وارد میدان جنگ شده اند.
در این میدان، در یک طرف «کارخانه ی جهانی و محصولاتش رابوتاها» - و در طرف دیگر « مردم به عنوان رهگذران» که در پی صلح و آرامش و زندگی بهتر اند قرار دارند.
صاحبان «کارخانه ی جهانی» رقیبانی هستند که در رقابت و جنگ با یکدیگر در گیراند. از این رو « رابوتا ها» را هم  به «جان همدیگر و هم به جان مردم » انداخته اند.
گاهاً نیز، رابوتاها به علت خرابی کنترول، از فرمان صاحبانشان خارج شده و « خودسرانه» دست به عملیات میزنند، که سرکوبی و کنترول دوباره یشان در دستورکار قرار میگیرد. 

مهاجمان

 

آقا ( خامنه یی) صحیح فرمودند « ترقه بازی» نعمت است. مخصوصاً که کنترول آن، از راه دور، به دست خود آقا باشد. 
و در جریان آن راحت به  افسران جوان، « حزب الله » اش،  فرمان « آتش، به اختیار» دهد. که فرمودند. و چه به موقع.
تا مبادا « دولت اسلامی» از هویت « بیت رهبری» کمی دور شود. و مردم هم حساب دستشان بیاید و دهانشان را باز نکنند.
« ترقه بازی چیزی نیست، هیچ تأثیری ندارد...»
« جوانان انقلابی [حزب الله] باید آتش به اختیار باشند...» 
از عبارات راه گشای رهبر جمهوری اسلامی ست. 
یعنی عملا، هروقت و هرجا خواستند، بدون توجه به هیچ قانون و بالاسری، به هرکس و هر چیز، حمله کنند.

رابوتا های "ساختِ کارخانه ی سرمایه ی جهانی" ، مثل همیشه، در همه جا( منطقه و جهان)، دارند با یک دیگر« فشفشه بازی» میکنند. رهگذران ، 
در حالیکه همه ی آنها را به سوی پرتگاهِ گورستانِ ماشینها، واقع در دره ی جهنم، هدایت میکنند، مواظب باشند زیردست و پای آنها له نشوند.
خاطره ی"رهگذرانِ له شده یِ بیگناه" را، شاخه گلی بایسته است. 
مشخصه قرن 21-ام ، نبرد بین حامیان دیکتاتوری برده داران نوین و دموکراسی بردگان ا ست، براساس نبرد بین نیروی کار و سرمایه ی جهانی.
نفی دموکراسی، اثبات دیکتاتوری، جنگ جهانی قرن حاضر است که سقوط ارزشهای جهانی دموکراتیک و عدم امنیت را موجب شده و زندگی بشررا در سرتاسر کره زمین مورد تهدید و نابودی قرار داده است.

درگیری، بین رابوتاها و صاحبان رابوتاهاست. مردمان اگر در اندیشه ی صلح و آرامش و زندگی بهتراند باید راهشان را از این هیولا ها جدا کنند.

تئوری هایی که در رابطه با حادثه مطرح اند:
1- داعش مستقلا توسط افراد خود عملیات را برای ضربه زدن به حکومت ایران سازماندهی کرده بود.

2- ریاض از طریق نفوذی که در بخشی از داعش دارد عملیات را باهم سازماندهی کرده اند. موافقتهای ترامپ و پادشاه عربستان
در مورد نقش ایران در منطقه، پایه این عملیات را نشان میدهد. مسئول : داعش-ریاض-ترامپ اند.

3- افراد «داعش - ریاض» تحت کنترول اطلاعات ایران در داخل بودند، با اغماض سازمان اطلاعات ایران ، عملیات را
انجام داده اند؛ هدف ایران بهره برداری مثبت از این عملیات در سیاست داخلی جناحی ( علیه روحانی، به نفع بیت رهبری با شعار آتش به اختیار که رهبر داده) و سیاست خارجی ( حضور درمنطقه) بود.

در این سه تئوری : نام دولتهای آمریکا، عربستان، ایران، و سازمان داعش، به میان آمده است.
داعش ساخته ی آمریکا و عربستان و دوستان آنهاست. ( یک رابوتاست که تا حدی مستقل عمل میکند).
حکومت حزب الله خمینی- حکومت ایران- «رابوتای دیگر»ی ست که توسط آمریکا و دوستانش در 57 راه اندازی شد.
حکومت ریاض دست راست آمریکا در منطقه است . او نیز « ربوتا»ی دیگری ست که آمریکا و دوستانش با مصالح جامعه ی عربستان پرورش داده و حفاظت میکنند.

در حقیقت همانطور که در بالا ذکرشد درگیری بین رابوتاها و صاحبان آنهاست.
کارخانه ی سیستم جهانی سرمایه ی گلوبال، با مصالح جوامع عقب مانده ، دولتها و سازمانهای آنچنانی را تولید میکند. آنها همه کالا و رابوتاهای این سیستم برده داری نوین جهانی اند.
بشریت بایک سیستم غیر انسانی و جهنمی -به نام نظام سرمایه داری جهانی - که سازنده ی هیولاهای بزرگ و کوچک است ، تحت عنوان سازمانها و دولتها، درگیری دارد. و تا این نظام جهانی پابرجاست، انسانهای بیگناه را نیز همواره قربانی « ماشین بازیها»ی خود خواهد کرد.

 

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر آ. ائلیار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آنچه در مورد اعمال جنایتکارانه ی گروهها و سازمان های ریز و درشت اسلامیست مطرح هست و روی آن همه بحث میکنند
موضوع « به خطر افتادن امنیت منطقه یی و جهانی» ست.
و آنچه تقریبا مطرح نمیشود « کارخانه یا کارخانه های ساخت این گروهها و روبات هاست».
سیاست آمریکا، هم پیمانان و دوستانش، براین بود که آنها را رشد داده و تولید کنند، و کرده اند. و این روباتها نیز به جان مردم جهان و دولتها ، همینطور به جان یکدیگر افتاده اند.

در این میان همه میکوشند« امنیت» را خفظ کنند ولی کمتر موفقیت دارند. فرض کنیم اصلا موفق شدند « با نابود کردن آنها امنیت را هم فراهم کردند» ولی باز این روباتها تولید خواهند شد چون « سیاست آمریکا و هم پیمانان و دوستانش» بر این پایه است که « این ابزار و کالا ها و هیولا ها را» باز و باز هم تولید کنند علیه رقبا و مخالفان خود و له منافع شان.