رفتن به محتوای اصلی

سخنان ملای از غار گریخته در نماز جمعه تهران
05.05.2012 - 10:09

دیروز، روزی دیگر از تجمع پیاده لشکر شکست خورده حکومت اسلامی در نماز جمعه تهران، و تداوم توهین به مکان مقدس دانشگاه بود.  سید احمد خاتمی، ملای از غار گریخته و طوطی ولی فقیه، در سخنان خود، عجز و ناتوانی رژیم در حل ابتدائی ترین مسائل جامعه ایران، و نیز عمق فاجعه ایجاد حکومت اسلامی در ایران را به نمایش گذاشت.

او نظر سیدعلی درباره تولید ملی را تکرار کرد و بر اهداف تولید ملی، که همانا مصرف خارجی ست (ساختن "مکتب های خرافات و ترور" و تامین اسلامگرایان لبنان، فلسطین،عراق، ترکیه و ...) را لابلای پوپولیسم اسلامی پنهان کرد.
او با انتقاد از گرانی در کشور گفت: بیان مسائل و مشکلات اقتصادی به منظور مچ‌گیری نیست، طرح این مساله یک واقعیت ملموس و دردناک در جامعه است.
او گفت: گرانی روزافزون و عدم ثبات عوارض بدی در جامعه دارد.
و اما چرا اکنون که قاشق حکومت به ته دیگ رسیده است، عمامه را چرخانده، "جامعه" را جایگزین "امت" کرده و بفکر مردم افتاده اند؟!

مگر نه اینکه حکومت اسلامی در سه دهه گذشته ایران را ملک مطلق امت حزب الله دانسته و هستی کشور را در آخورهای رسمی و غیر رسمی، علنی و غیرعلنی شبکه های روحانیت شیعه، مساجد، محافل و ارگانهای و نهادهای وابسته داخلی و خارجی سرازیر کرده است؟؟؟ 

اکنون زمان حساب پس دادن است و نه ارائه راه حل هائی که بیش از سه دهه تجربه شده اند و نتایج آنها، شرایط فاجعه بار کنونی ایران ایرانیان است؟! 
جمهوری اسلامی برای تامین هزینه های جریانات ارتجاعی فاشیستی پان اسلامیستی درایران، منطقه و جهان، نیاز به نیروی کار و زحمت جامعه ایران دارد.سران رژیم بخوبی می دانند که تداوم حکومت در جامعه ای که اکثریت مطلق آن از نظام بیزارند و در انتظار فرصت اند تا کلیت رژیم را بگور سپارند، بدون وحدت اراده میان باندهای قدرت و تکیه بر سرنیزه ناممکن است.
ملای از غار گریخته، از منظر حفظ حکومت اسلامی و تداوم چپاولگری مافیاهای روحانیت شیعه در کشور، گرانی روزافزون و عدم ثبات را  مضر می داند و خواهان همپیمانی مافیاهای قدرت و ثروت برای تداوم جنایات سی ساله شان است.

تلاش های دست اندرکاران رژیم برای پیشگیری از فروپاشی نظام و ایجاد وحدت اراده در بالا ناممکن بنظر میرسد؛ چرا که بحران رژیم ساختاری ست و فساد، عقب ماندگی و انسان ستیزی در ذات نظام لانه دارد و خود منشاء و عامل اصلی بحران حکومت اسلامی می باشد. همه نمودها حکایت از ناهمخوانی جمهوری اسلامی با نیازهای انسان و جامعه ما دارد که انعکاس خود را در بحران بالائی ها نشان می داده و روند توقف فروپاشی نظام را نامحتمل میسازد.

واقعیت اینست که خرفت ترین جناح های حکومت تلاش می کند تا در میان بالائی ها وحدت ایجاد کند و هوشیارترین شان می خواهند خود را از زیر آوار ریزش نظام کنار کشند. "استخاره های" شرطبندی سر این خر مرده جواب منفی میدهند! "مومنین" می توانند بر سر رها کردن قدرت ویا ننگ ماندن در حکومت اسلامی استخاره کنند و به آینده خود بیاندیشند!

ملا خاتمی یاد آور شد: مسئولین باید الگوی وحدت در جامعه باشند و مشکلات خود را در محافل خصوصی حل کنند و این سوال را مطرح می‌کنم که چرا علیه یکدیگر توپ خانه رسانه‌ای راه می‌اندازید؟ این مسائل سبب شادی دشمن و رنجش دوستان می‌شود. 
او آشکارا مافیاهای روحانیت را به انتقال مسائل جامعه به پشت پرده، و مخفی کردن جنگ قدرت و ثروت از چشمان نامحرم  (ملت ایران) دعوت کرد.غافل از اینکه؛
 آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت
 ملای از غار گریخته را چاره نیست!

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ناشناس

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.