شاهرخ جرمش استقامت بی پایان بود!
14.09.2015 - 07:32

 

 

شاهرخ جرمش استقامت بی پایانی بود که در مقابل ظلم و ستم و بهره کشی طبقاتی داشت و اسرار جنایتکاران جمهوری اسلامی را با دید طبقاتی افشا می کرد، به طرز مشکوکی شاهرخ زمانی را کشتند! وانمود می کنند بر اثر سکته مرده است! در برخی اخبار می گویند سکته مغزی کرده است ولی در برخی اخبار اعلام کرده اند سکته قلبی بوده است! در حالی که دستان و دهان او خونی بوده و سرش متورم شده است! فعالین کارگری و تشکل ها و دوستان شاهرخ می خواهند کالبدشکافی شود تا علت یا علل مرگ شاهرخ مشخص شود ولی نزدیکان او به هر دلیلی شاید بر اثر تهدیدها نمی خواهند کالبدشکافی صورت بگیرد، با توجه به این که شاهرخ فعال کارگری و عضو سندیکای نقاشان و عضو کمیته پیگیری بوده و به دلیل فعالیت و مبارزات کارگری زندانی شده بود و همچنین به دلیل چنین مبارزه و استقامتی کشته شده است این حق طبقه کارگر و تشکل های کارگری است که بخواهند عضوی از آنها پس از کشته شدن کالبدشکافی شود.

در این راستا ما از تمامی تشکل ها و سازمان های مبارز کارگری و آزادیخواه می خواهیم جمهوری اسلامی را تحت فشار بگذارند تا تحت نظر تشکل های جهانی کارگری جسد شاهرخ زمانی کالبدشکافی شده علت واقعی مرگ این فرزند مبارز طبقه کارگر مشخص شود و بدون شک به هر دلیلی باشد مسئولیت مرگ شاهرخ به عهده جمهوری اسلامی و جنایتکاران حاکم است، در این راستا تمامی فعالین و انقلابیون حق دارند از جانب کمیته حمایت از شاهرخ زمانی به صورت نماینده از نهادها و تشکل ها بخواهند اقدامات لازم را به عمل آورند و همچنین شاهرخ را عضوی از آن خود بدانند و اعتراضاتی را سازماندهی کنند.

از تشکل های مستقل کارگری موجود در ایران می خواهیم نگذارند کشته شدن شاهرخ بدون هزینه برای جمهوری اسلامی باشد و این روال را ادامه بدهد، مرگ شاهرخ در ادامه کشته شدن افشین اسانلو، محسن دگمه چی، کرمی خیرآبادی، ستار بهشتی و ..... است! ما از تشکل های کارگری می خواهیم از هر طریق ممکن مرگ شاهرخ را به یک پرچم مبارزه برای خود تبدیل کنند و راه او را ادامه بدهند، خواسته های او مشخص بودند، ایجاد تشکل های مستقل کارگری، ایجاد فدراسیون سراسری، ایجاد سازمان سیاسی - انقلابی طبقه کارگر، برقراری حکومت دموکراتیک  شورائی  کارگران و .....

جمهوری اسلامی هیچ زندانی سیاسی و کارگری را آزاد نکرده است! بیشتر زندانیان را یا مستقیما کشته است و یا به بیماری های مختلف دچار کرده است که بر اثر بیماری های فوق غیر مستقیم کشته است و اگر به هر دلیلی زندانی را نتوانسته از این دو طریق بکشد با نقشه های پنهانی یا بر اثر ضرب و شتم و زیر شکنجه  کشته و مرگ او را بر اثر سکته یا چیز دیگری طبیعی جلوه داده است! شاهرخ بیمار نبود و بدن سالمی داشت و حتی در مقابل پارازیت های شدیدی که به دستور سران حکومت اسلامی در اطراف سالن دوازده زندان گوهردشت منتشر می شدند مقاوم بود، ما بارها در بیانیه های خود اعلام کردیم جمهوری اسلامی شرایطی را در زندان ایجاد کرده است که زندانیان در حالت مرگ تدریجی قرار دارند و امروز مسئولین زندان و سربازان گمنام نتوانستند مقاومت و مبارزات شاهرخ را تحمل کنند و او را به مرگ تدریجی برسانند بنا بر این به طرز مشکوکی او را زودتر کشتند!

جمهوری اسلامی، این حکومت جنایتکاران در سالگرد قتل عام ۱۳۶۷ زندانیان سیاسی شاهرخ زمانی مبارز راه آزادی و برابری و راه رهائی طبقه کارگر را به طرز مشکوک کشت! شاهرخ با تمام توان خود در راه ارتقاء مبارزات جنبش کارگری و جنبش کمونیستی تلاش کرد و تنها دارائی خودش را که جانش بود در این راه تقدیم مبارزات طبقه کارگر کرد و مانند اسلاف خودش همچون کمونارد ها و مبارزانی فداکار و شجاع در طول تاریخ و به خصوص مبارزان و انقلابیونی که در دهه شصت با قامتی راست در مقابل ارتجاع اسلامی ایستادند و قتل عام شدند اما زانو نزدند شاهرخ نیز در مقابل انواع مختلف شکنجه گران جمهوری اسلامی از سپاهی و امنیتی  گرفته تا سربازان گمنام مولتی میلیاردرهای روحانی - نظامی و کل نظام اسلامی دزد و اختلاس گر ایستاد و زانو نزد و در راه آرمان های طبقه کارگر جانش را فدا کرد تا مشعل فروزان دیگری در راه دستیابی کارگران به مطالباتشان و برقراری حکومت کارگری باشد.

مرگ شاهرخ را ضایعه ای برای جنبش کارگری و جنبش انقلابی می دانیم و این ضایعه را به کارگران و انقلابیون ایران و جهان تسلیت می گوئیم و اعلام می داریم: شاهرخ شجاع و فداکار، شاهرخ عزیزم، ما همه می خواهیم چون تو سربلند باشیم و می خواهیم راه تو و رفقایت را که از جان خود دریغ نکردید ادامه بدهیم، ما از تشکل ها و فعالین کارگری و انقلابی داخل و خارج می خواهیم مراسم گسترده ای برای گرامیداشت شاهرخ و افشای جنایتکاران جمهوری اسلامی برگزار کنند، ما از تشکل های جهانی کارگران می خواهیم برای کالبدشکافی شاهرخ فعالیت کنند.

پیش بسوی ایجاد فدراسیون سراسری کارگران

کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

http://chzamani.blogspot.com/2015/09/blog-post_90.html

مطالب مرتبط:

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما