جوابیه محسن مهاجرانی در باره نفش وی در دکل دزدی به فارس

۱۰ ماه پیش بود که برای اولین بار خبر دکل گمشده نفتی متعلق به شرکت تاسیسات دریایی در رسانه‌ها منتشر شد.پس از انتشار این اخبار مبنی بر دست داشتن محسن مهاجرانی فرزند عطاءلله مهاجرانی در پرونده دکل گمشده از سوی وزیر نفت احمدی‌نژاد وی توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرده که متن آن به این شرح است:

سایت سحام نیوز وابسته به کروبی نوشت:محمد محسن مهاجرانی با صدور جوابیه ای به خبر خبرگزاری امنیتی فارس واکنش نشان داد.

به گزارش سحام، خبرگزاری فارس در خبری که روز گذشته منتشر کرده بود، نوشته بود که «آقازاده یکی از وزرای مشهور دولت اصلاحات قراردادی را با دلال اصلی دکل نفتی گمشده منعقد کرده است که بر اساس آن از هر قراردادی که برای خرید تجهیزات نفتی برای دلال یاد شده منعقد کند ۴۰ درصد سهم می‌برد.»

۱۰ ماه پیش بود که برای اولین بار خبر دکل گمشده نفتی متعلق به شرکت تاسیسات دریایی در رسانه‌ها منتشر شد.

پس از انتشار این اخبار مبنی بر دست داشتن محسن مهاجرانی فرزند عطاءلله مهاجرانی در پرونده دکل گمشده از سوی وزیر نفت احمدی‌نژاد وی توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرده که متن آن به این شرح است:

مدیریت محترم خبرگزارى فارس

با سلام و احترام،

نظر به درج خبرى تحت عنوان ٬قرارداد دلال «دکل گمشده» با پسر وزیر لندن‌نشین/ سود ۴۰ درصدی آقازاده از دلالی‌ نفتی٬ که در تاریخ ١٢ مردادماه ٩۴ بر روى خروجى آن خبرگزارى قرار گرفت، خواهشمندم در اجراى ماده ٢٣ قانون مطبوعات، دستور فرمایید جوابیه زیر بدون هرگونه جرح و تعدیل منتشر گردد.

مدتی است در رسانه‌های کشور، به اشاره یا گاه به تصریح از اینجانب نام می‌برند و مرا متهم به نقش داشتن درسوءاستفاده در معامله دکل نفتی گمشده می نمایند. اگر چه در این پرونده بنایم بر سکوت و بی توجهی به افتراهای موجود در رسانه‌ها بوده، ولی گویی سکوت اینجانب موجب تجری جریانی خاص که خود متهم اصلی در موضوع دکل گم شده‌اند، در تداوم و گسترش افترا شده است. این هم راه و رسم ویژه کشور ماست که اتهامی بدون این‌که در دادگاهی بررسی و یا حکمی صادر شده باشد، در معرض افکار عمومی قرار می‌گیرد، رسانه‌ای می شود، فرد و یا بستگان او در رسانه‌ها با انواع انگ‌ها و اتهامات رنگ و وارنگ مواجه می‌شوند و مجالی برای دفاع باقی نمی ماند.

بعضی چهره‌های مرموز سیاسی- اقتصادی و برخی رسانه‌های وابسته به نهادهای خاص که مدعی اصول‌گرایی‌اند، با مطرح کردن نام اینجانب و عنوان آقازادگی و تسری اتهام به بستگانم و ارتباط دادن موضوع دکل گم شده با فعالیت‌های قانونی اینجانب در کشور، درصدد فرار به جلواند و می‌خواهند برای کارهای خلاف قانون همفکران و حامیان خود در غارت بیت المال مفری پیدا کنند. که صدالبته وَمَکَرُواْ وَمَکَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ.

اینجانب سید محمدمحسن مهاجرانی اعلام می‌کنم که کلیه فعالیت‌های اقتصادی من در چارچوب قوانین تجاری جمهوری اسلامی ایران بوده است. اینجانب تمامی اتهامات مطرح شده در رسانه‌ها پیرامون هرگونه نقش مستقیم یا غیرمستقیم در دکل گم شده را تکذیب می‌کنم. اینجانب از ارسال پرونده دکل گم شده به دادگاه استقبال می‌کنم و آمادگی تمام دارم تا در دادگاه مسوول پرونده به هر پرسش و استفساری پاسخ دهم، البته حق تعقیب قضایی افترا زنندگان را هم برای خود محفوظ می‌دارم. وکلای اینجانب به زودی شکایتی علیه مفتریان، به طور خاص وزیر نفت دولت پاکدست سابق تقدیم دستگاه قضایی خواهند نمود.

سیدمحمد محسن مهاجرانى

 

 

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-بایدبعرض تمام دوستان برسانم .ماناپول یامافیای اقتصادی انحصاری درتمام کشورهای دیکتاتوری یکی ازاصول تجارت حکومتی است .
اگرکسی خارج ازاین سیستم بخواهدواردتجارت شودتوسط انحصارگران نابودمیشود.افرادزرنگ وپول دارددر زمانهاییکه خلاء سیاسی درکشورایجادمیشود،چندحرکت زیگزاگی کرده وبازدرهنگام ثبات سیاسی به لاک خودمیروند. اگراینکاررانکنندنابودمیشوند.درایران تمام حاکمان پس ازسال57 ازاین روش اقتصادی رانتی بهره برده ومی برند.
درجریان ال سی دردولت احمدی نژادهزاران نفرازآقازاده هاازاین طریق میلیون هاومیلیاردهادلارازبانک هاباثبت سفارش گرفته ازکشورخارج کرده ویاپس ازدریافت به کشوربرنگردانده اندوپس نمی دهند.
اینها ازبس بی شماروآقازاده اند، اصلانمیخواهندباآبروی خودشان بازی کنند.چون میشودگفت تمام افرادبانفوذحکومتی آلوده شده واختلاص های بزرگی ازطریق ال سی به جیب زده اند.شمافکربکنیدوقتی پسرمهاجرانی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فعاليت در چارچوب قوانين تجارتي جمهوري اسلامي،!!!
از اين واضح تر ، اعتراف كردن،
كافيه فقط بدانيد قوانين تجاري در جمهوري اسلامي يعني چي؟؟