رفتن به محتوای اصلی

شاد باش سال نو میلادی و کارنامه انجمن رهایی جوانان ایران در سال ۲۰۱۳
31.12.2013 - 19:19

مناسب می بینیم که فهرست وار کارنامه خود را در سال ۲۰۱۳ در این فرصت به آگاهی شما هم میهنان برسانیم .

۱) فراخوان سالگرد شوم ۲۲ بهمن (۹۱) در سراسر جهان با خواست « نه به جمهوری اسلامی » و « جمهوری اسلامی باید برود » (یادآور می شویم که این فراخوان در سال ۹۰ نیز از سوی انجمن رهایی داده و با استقبال خوبی رو برو شده بود).

۲) فراخوان به تظاهرات درشب چهارشنبه سوری در سراسر ایران و جهان و پیشنهاد اکسیونهای زیر : • چهارشنبه سوری شب همبستگی در عمل و نه به جمهوری اسلامی است • رقص و پایگوبی در میدان و خیابان های ایران • آتش زدن عکس علی خامنه ای • سر دادن شعار • برداشتن حجاب بانوان از ساعت ۷ شب به بعد برای دقایقی • تظاهرات پراکنده و برق اسا اکثر این اکسیون ها انجام پذیرفت و گزارش و فیلم های متعددی از سراسر ایران و جهان بر روی اینترنت منتشر گردید .

۳) شرکت دکتر محمود مرادخانی (مسئول اتاق فکر انجمن) و آرمان چاروستایی (سخنگوی انجمن رهایی) در نشست هفتم آوریل سازمان ایرانیان سکولار دمکرات در شهر کلن با موضوع « آینده ایران با سکولار دموکراسی و بدون جمهوری اسلامی » که این حضور باعث بیشتر مطرح شدن و تعریف « براندازی » گردید .

۴) برگزاری نشست در شهر کلن آلمان (۵ می ۲۰۱۳) با موضوع تحریم فعال انتخابات و جوانگرایی در اپوزیسیون برانداز

۵) فراخوان تحریم فعال انتخابات ریاست جمهوری و برگزاری تظاهرات در مقابل پارلمان اروپا (بلژیک) در ۸ ژوئن ۲۰۱۳ با حضور و مشارکت فعال ۲۵ سازمان و حزب سیاسی

۶) فراخوان تظاهرات در روز انتخابات (۱۴ ژوئن ۲۰۱۳) در مقابل سفارت خانه های جمهوری اسلامی

۷) ارائه طرح هفت خوان براندازی و طرح همبستگی و تشکیل شورای مرکزی برای اپوزیسیون برانداز

۸)فـراخوان تظاهرات ۱۶ آذر در سـراسر ایران و جهان با خواسـت « نه به اعدام » و « آزادی زندانیان سـیاسی » که با استقبال گسترده دانشجویان داخل ایران و مبارزان برون مرز روبـرو گردید و باعث شد که جنبش دانشجویی بعد از ۳ سال سرکوب ، دوباره بتواند در ۱۶ آذر نفسی تازه بگیرد

۹) بیانیه حمایت از رهبران جنبش سکولار دموکراسی در داخل ایران (مهندس طبرزدی ، امیرانتظام ، نسرین ستوده و محمد ملکی)

۱۰) اجرای مسـتمر برنامه تلویزیونی « فریاد نسل فردا » هر سه شنبه شب ، با مشارکت سازمان ایرانیان سکولار دمکرات در شبکه تلویزیونی میهن تی وی (آرشیو این برنامه ها در سایت انجمن موجود است) …

انجمن رهایی جوانان ایران بر باورهای مبارزاتی و آزادیخواهانه حقوق بشری خود همواره پایبند بوده و خواهد بود . نقطه نظرها و اصول بنیانی انجمن را می توانید در سایت انجمن بخوانید . کنش گرایی ، جوانگرایی ، کثرت گرایی و همچنین باور به اصلاح ناپذیری سردمداران جمهوری اسلامی و نیاز به همبستگی در عمل در میان نیروهای برانداز همواره در گفتار ، کردار و رفتار یاران انجمن نمایان بوده است . باشد که بتوانیم با کنشهای مداوم و مستمر خود پتانسیل موجود در جامعه ایرانی را بیشتر معرفی نماییم و به همه آنهایی که همچون ما به لازمه مبارزه و سرنگونی برنامه ریزی شده (براندازی) جمهوری اسلامی ایمان دارند ، نوید حرکت بدهیم .

جمهوری اسلامی نظامی مستبد ، ضد بشری و اصلاح ناپذیر است . منافع ملی ما ایرانیان در نابودی این نظام و استقرار حاکمیتی ملی است . برای نیل به این هدف والا نیازمند مرکزیت ، برنامه و حرکت هستیم .

زنده باد ایران

زنده باد آزادی

انجمن رهایی جوانان ایران

۱۰ دی ماه ۱۳۹۲ مصادف با ۳۱ دسامبر ۲۰۱۳

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

آرمان چاروستایی
www.ar-iran.com

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.