رفتن به محتوای اصلی

رژیم ولایت فقیه فقط در سایه بحران سازی وجنگ به حیات خود ادامه میدهد!
19.01.2024 - 07:31

جنگ نعمت الهی است.خمینی

هیچ رهبری در جهان به این روشنی  از جنگ ستایش نکرده است!

مبادله آتش بین ایران و پاکستان آدرس  زودگذر و جدید رژیم ولایت برای عبور از  بحران های  منطقه ای که خود رژیم ولایت فقیه  مولد آن می باشد ،شکل گرفته است.

تهران با اسلام آباد هیچ مشکلی ندارد  و هرکدامشان به لحاظ تاریخی دست پرورده بریتانیای کبیر هستند .

 

رژیم اسلامی از بدو تولد مولد بحران و جنگ بوده است.رژیم در سایه جنگ آفرینی  توانسته است همه ارگان های حکومتی خود را سازماندهی  کند.

رژیم ولایت فقیه در سایه انقلاب ارتجاعی ۵۷ بقدرت رسید.انقلاب اسلامی با به آتش کشیدن سینماها، رستوران ها،،بانک‌ها و ساختمان‌های  دولتی توأم  بود.رژیم اسلامی با بزرگترین بحران سازی در آغاز  قدرت گیری در ۱۳ آبان ۵۸ سفارت امریکا را تصرف کرد تا در سایه آن تصفیه سازی های گسترده خودی و غیر خودی را به انجام برساند.سپس انقلاب فرهنگی خونین بوقوع پیوست که به اهداف اساسی خویش دست یافت.رژیم اسلامی با تحریکات دائمی علیه دولت عراق به استقبال جنگ هشت ساله با عراق رفت تا دستگاه سرکوب  خود را در سایه جنگ به ظاهر میهنی سازماندهی کند..ارگان های شبه فاشیستی سپاه،بسیج و وزراتخانه اطلاعات در دوران جنگ گسترش و تثبیت یافتند.شما نمی توانید روزی را در حیات ۴۵ ساله جمهوری اسلامی  بیابید که بدون جنگ و بحران بوده باشد.کانون های بحران ها بطور دائمی  در حال تغییرند.دکان اسرائیل ستیزی بیشترین عایدات را برای رژیم داشته است و سپس آمریکا ستیزی مضحک  رژیم ولایت فقیه که همواره در پشت پرده با امریکا مراوداتی داشته اند.درسایه سیاست های بحران سازی،جنگ طلبی،صدور انقلاب اسلامی که در مقدمه قانون اساسی اسلامی  بعنوان یک اصل پذیرفته شده است،کشور ایران تقربیا به پرتگاه سقوط رسیده است.در چند روز گذشته تبادل آتش  بین ایران و پاکستان به کانون بحران سازی نوین رژیم اسلامی گسترش یافته است تا همه نگاه ها از غزه و یمن به پاکستان کشانده شود.ایران هرگز با جمهوری پاکستان که همزمان با رژیم اسلامی در تاریخ ۱۹۷۹ با کودتای  ضیاء الحق علیه بوتو به کمربند سبز جیمی کارتر پیوست که پاکستان  نیز به جمهوری اسلامی تبدیل گردید

هیچگاه اختلاف  و در گیری نداشته اند.ایران اسلام پرور و پاکستان طالبان پرور همواره رابطه خوبی با یک و دیگر داشته اند.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

دیدگاه‌ها

سیما اعتمادی

با 4 حمله نمیتوان یک دولت خونخوار را تحلیل کرد فقط ……….
دولت ایدئولوژیک آخوندی محصول یک دین جنگ طلب و شهید پرست و خون خواه میباشد.
هر سه دین آرکائیک ابراهیمی بر پایه خون و جنگ زور و انحصار بنا شده اند. ترور و ایجاد ترس و گریه و زاری وانتقام نتیجه اشاعه این ادیان بوده.
اعدام و صلیب عیسی و قتل حسین و علی و قربانی کردن یوسف در ادیان با مرگ و ترور و اعدام و تهدید شروع شد. اعدام سقراط در زمان ادیان اسطوره ای نیز در این روال و با این هدف بود.
در نظام و دولت دمکراتیک بعدی باید اسلام و شیعه را از خونریزی و جنگ و قتل و مازوخیسم و خودآزاری و تبلیغ گریه و زاری پاک سازی نمود و تبلیغ صلح و دوستی وعشق و همزیستی و انسان دوستی و عرفان آرامش و تولرانس نمود.

جمعه, 19.01.2024 - 08:20 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.