اطلاعیه شماره ۹ جوانان محلات تهران، دوشنبه 18 مهر
دعوت به تجمع در چهارشنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۲ ظهر تا سپیده دم
10.10.2022 - 16:28

اطلاعیه شماره ۹ جوانان محلات تهران

 

نیک می دانیم حاکمیت مستبد راهی برای عقب نشینی ندارد. روباه مکار سخن از قانونی‌مداری می‌راند! در حالیکه ما سوابق رژیم تبهکار در اعتراضات گذشته را فراموش نکرده ایم؛ آنها به محض خاموش شدن موج خیزش، قانون‌مداری را فراموش کرده و دست به تسویه حساب خواهند زد.

بازخوانی چند نکته با جوانان دلیر ایران زمین؛

۱. زمانیکه شروع اعتراضات از دانشگاه هاست پس از دریافت خبر تجمعات در دانشگاه ها، خیابان ها و محوطه اطراف دانشگاه را به تصرف خود درآورده، با ایجاد موانع ترافیکی مانع رسیدن نیروهای سرکوبگر به دانشگاه خواهیم شد.

۲. اگر در میادین و مکان های اصلی شهر با تعداد زیاد نیروی سرکوبگر مواجه شدیم در نزدیک‌ترین مکان امن در آن محدوده به هم پیوسته و اعتراضات را آغاز میکنیم.

۳. نیروهای سرکوبگر چنان دستیاچه شروع به ساچمه‌پراکنی و اشک‌آور می‌کنند که تفاوت تماشاچیان و میدانداران را متوجه نمی‌شوند پس اگر حضور در خیابان ها را به جان خریده اید، به ما در میانهی میدان بپیوندید.

۴. افرادی که امکان حضور در میدان را ندارند می توانند با استفاده از وسایل نقلیه و ایجاد ترافیک و بوق ممتد ما را همراهی کنند، مسیرهای بی ار تی توسط جوانان محلات مسدود می شود.

5. با توجه به گستردگی قیام ملی، نهادهای امنیتی نیرو و پتانسیل کافی برای بازیابی کامل اطلاعات از طریق دوربین ها و شواهد میدانی را نخواهند داشت چرا که اکثر پرسنل ستادی برای سرکوب در خیابان ها هستند. پس در صورت بازداشت اصل انکار از ریشه در مورد حضور در تظاهرات را فراموش نکنید.

 

قرار ما در همبستگی با مردم شجاع سنندج و قهرمان زاهدان، چهارشنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۲ ظهر تا سپیده دم در تمامی میادین و خیابان های اصلی شهر

 

حتما خبر اعتصابات عسلویه به شما هم رسیده؟ آزادی از آنچه به نظر می آید به ما نزدیکتر است! در میدان میمانیم و برای آیندگان از گذشته بر افتخار خود می گوییم!

 

بیانیه و اطلاعیه های بعدی را از حساب توییتر و اینستاگرام ما دنبال کنید.

 

TWITTER : @javanane_t

 

INSTAGRAM: javanne_teh

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما