هدف دستگاه های اطلاعاتی رژیم، پخش مدوام اطلاعات نادرست جهت گیچ کردن مردم
16.08.2022 - 15:19

 زبان سیاسی  اقای عبدالستار دوشوكی :

مضحک، مسخره، بیچاره، بدبخت، قاتل، شارلاتان، بلاهت، پلید، آروغ فندقی، ساواکی ، ک . گ ب ای ؛ توده ای  .....!!!

در شگفتم‌ انسانی که در نقد مخالفین سیاسی و منتقدین خود اینچنین با دست و دل بازی و فراغ بال از چنین واژه هایی استفاده می کند فکر می کند می تواند به دیگران درس زبان سیاسی بدهد!!!

هدف دستگاه های اطلاعاتی رزیم  پخش مدوام  اطلاعات نادرست جهت  گیچ کردن  مردم ؛ قانع کردن هوداران خود و اثر گذاری و دمیدن  آتش اختلاف در بین اپوزیسیون است؛تا بدین وسیله مردم  و اپوزیسیون را منفعل نماید

 

 

 

آقای کیانوش توکلی, این بی اخلاقی ها و شانتاژ ها  نوع حزب توده ای را متوقف کنید

 

دوشوکی و ساخت فتو شاب

 

 زبان سیاسی  اقای عبدالستار دوشوكی :

مضحک، مسخره، بیچاره، بدبخت، قاتل، شارلاتان، بلاهت، پلید، آروغ فندقی، ساواکی ، ک . گ ب ای ؛ توده ای  .....!!!

در شگفتم‌ انسانی که در نقد مخالفین سیاسی و منتقدین خود اینچنین با دست و دل بازی و فراغ بال از چنین واژه هایی استفاده می کند فکر می کند می تواند به دیگران درس زبان سیاسی بدهد!!!

هدف دستگاه های اطلاعاتی رزیم  پخش مدوام  اطلاعات نادرست جهت  گیچ کردن  مردم ؛ قانع کردن هوداران خود و اثر گذاری و دمیدن  آتش اختلاف در بین اپوزیسیون است؛تا بدین وسیله مردم  و اپوزیسیون را منفعل نماید

 

دوشوکی و ساخت فتو شاب

دوشوکی و ساخت فتو شاب

 

 

Товарищ Асгар Джило из Ирана

اینجا گفته شده: رفیق اصغر جیلو از ایران

нелегальный агент

 

دوشوکی و ساخت فتو شاب

 

نظر کارشناسی یک دوست در باره فنوشاب های فوق:

1- طرف برداشته یه عکس جوونی  اصغز جیلو  رو با یه نوشته روسی همراه کرده که بگه: این آدم کارمند ک.گ.ب. بوده ؛ این عكس جیلو  متعلق به ١٣ سال پيش ازرفتنش به شوروي است،  اخر چگونه ممكن است كه ك گ ب وي را به جاي عكسي تازه در هنگام اقامت در شوروي با عكس ١٣ سال پيش از آن به عنوان مامور خود معرفي كند آن هم با لغط كمراد كه اصلا در شوروي  در ده 90 میلادی استفاده نميشد.  

جالبه! خودش  حمید پارسا ویا علی تهران نیا هم که اصلاً وجود خارجی نداره ! خب، صحنه کامل هست و جمهوری اسلامی اومده به سراغ تو و اصغر  تا روز و شب شما رو ب....بده!

2_جالبه که روسها کامراد رو خیلی کم بکار می برن  كمراد در غرب بخصوص در دوره جنگ  جهانی دوم مصطلح شد و به معني رفيق هم رزم است! و روس ها تاواریش رو بیشتر مطرح می کنند.

3_اونم چی؟ نوشته: مأمور اصغر جیلو از ایران! ک.گ.ب. هیچ وقت اسم اصلی کسی رو بکار نمی بره! آخر مگر ك گ ب كه يكي از  قويترين ساز مان هاي  اطلاعاتي دنيا است مگر مغز خر خورده باشد كه بيايد و نام واقعي مامور خود را بر روي عكس عامر خود بگذارد
..  مگرمی شود  با تكنيك ٥٠ سال پیش  اصولا  ميشد اسم كسي را بدون أسيب زدن به عكس روي آن تايپ كرد ؟

4 _ ببین، برای این کار اصلاً لازم نیست که فتوشاپ کنند. یه عکس رو میشه در ورد هم اینطور درست کرد. متن رو روی عکس وارد می کنند. البته اینقدر طرف شوت و پرت هست که نمیدونه اصولاً اگه کسی مأمور باشه، بهش میگن: ماموران غیررسمی و بطور کلی چیز دیگری می نویسند. مثلاً در همان کتاب   کوزیکچین نمونه آورده. برای اینکه در زمان لورفتن هیچ وابستگی نمایان نشه. این رو حتی در مورد درجه یک خودشون هم بکار میگیرند. ضمناً اینکار رو روی عکس انجام نمیدن! بلکه در پنهانی ترین شکل - که فقط چند نفر اول ک.گ.ب. ازش خبر دارند استفاده می کنند. بطور مثال: آندروپف به برژنف گزارش داده بود که از پنجمین نفر اصلی وابسته به جاسوسان غیرعامل یا غیررسمی شنیده که آمریکا میخواد موشک در افغانستان نصب کنه در زمان حفیض الله امین. اما، هیچ اسمی هم بکار نبرده بود. و برژنف هم مجاز نبود که ازش سوال کنه طرف کی هست. بعدها معلوم شد که این اطلاعات وجود خارجی نداشته و دروغ بوده. و اصولاً چنین نفر پنجمی در بالاترین جایگاه جاسوسان وابسته به شوروی در سی آی ای وجود نداشته! البته معلوم هم هست که این اسم جعلی است و حالا چه دوشکی باشه و یا هر کس دیگه و چه بسا مأموران دوزاری وزرارت اطلاعات رزیم

5-  متأسفانه در بین نیروهای هوادار جنبش سیاسی در ایران، هیچ درک روشنی از موضوع کار امنیتی و کار مخفی و جاسوسی و جمع آوری اطلاعات و کار سایبری و اینا وجود نداره. نه اینکه تلاش نکرده و یا نمی کنند. اما، مثل خیلی جنبه های دیگر، همه اینا اموری بسیار جاافتاده و حتی بیش از هزاران سال تجربه پشت آنها خوابیده. امری است که به تحصیلات بسیار ویژه و آنهم با دست چین کردن آدمهائی بسیار مهم دنبال میشه. مهم بودنشان هم ناشی از توانائی حل معضلات در شرائط بغرنج هست.

 

اصغر جیلو: من از جمله دو سه نفري بودم كه در كميته مركزي با آوردن بچه ها از ايران براي پلنوم وسبع مخالف بودم وميگفتم آنها ضربه خواهند خورد و متاسفانه گوش دوستان به اين حرفها بدهكار نبود. من كتبا نامه نوشته وبه عنوان عضو شعبه امنيت بر اساس خبرهايي كه از ايران ميرسيد تحليل كرده بودم كه به سازمان نه قبل از پلنوم بلكه بعد از آن حمله خواهند كرد و همينطور هم شد و…حدود ١٧ سال پيش كه رضا جوشني به لندن آمده بود هنوز اين نامه را در خاطر داشت چون او مسءول آرشيو اين نامه ها براي دبير خانه سازمان بود.

.  _اصولا اطلاعات مربوط به محل زنگي وفعاليت افراد در هيچ شعبه اي ا. سازمان به صورت  مكتوب نگهداري نميشد و به هيچ وه امكان نداشت كه حتي كسي يا كساني از اعضاي رهبري سازمان جزييات آدرس اين افراد را داشته باشد. بنا براين اين دروغ محض است كه كسي مدعي شود علت ضربه لو رفتن اطلاعات مربوط به اين اسامي بوده است.

گذشته از اين، اين شعبه تشكيلات بود ونه شعبه امنيت كه مسءوليت ارتباطات را با تشكيلات داخل بر عهده داشت ونه شعبه امنيت.
 

بیانیه سازمان فدائيان خلق ايران (اکثريت) در باره  حشمت رئيسی در مصاحبه با تلويزيون ميهن

اخيراً آقای حشمت رئيسی در مصاحبه با تلويزيون ميهن مطالبی عليه آقای كيانوش توكلی گفته است. سازمان ما در چنين مشاجراتی دخالت نمی کند. ولي اين اتهام آقای حشمت رئيسی را که گويا آقای كيانوش توكلی جاسم خاكسار و تشكيلات خراسان سازمان را لو داده است، تکذيب می کند. كيانوش توكلی كارنامه درخشانی در حفظ تشكيلات داشته است و كسي در ارتباط با ايشان دستگير نشده است.

دبيرخانه شورای مرکزی سازمان فدائيان خلق ايران (اکثريت)

 

علل ضربات سال 1365 سازمان فدائيان خلق ايران (اكثريت)

 آنچه در اين مصاحبه می‌خوانيد، بازتاب‌ گوشه‌اي از تاريخ شبکه مخفی فدائيان اکثريت است، گرچه وقايع سياسی سال‌های گذشته و مصلحت‌انديشی‌های سياسی و امنيتی موجب شد که بخش‌های مهمی از تاريخ سازمان و جنبش چپ در هاله‌ای از ابهام و عدم شفافيت باقی بمانند.

ـ بر اساس اطلاعاتی که " پرتوی" از حزب توده درباره "تشکيلات موازي" سازمان "اکثریت" به ارگان‌های اطلاعاتی  حکومت می‌دهد، انوشيروان لطفی تحت تعقيب و مراقبت سنگين قرار می‌گيرد و از اين طريق "تشکيلات مخفی" سازمان "اکثریت" که با کلی سرمايه راه‌اندازی شده بود در تور ماموران امنیتی حکومت قرار می‌گيرد.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

انتشار از:

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما