ویدئوی دیدنی واکنش‌های سیاست‌مداران در مقابل حمله اعتراضی مردم به آنان در کشورهای مختلف
10.06.2022 - 08:15

فیلمهای دیدنی حمله به سیاستمداران کشورهای مختلف توسط مخالفین و واکنشهای جالب هرکدام از آنان

بیشتر: نمونه ای از ایران؛

درگیری و زد و خورد شدید و حمله به امام جمعه بروجرد در خانه‌اش – فیلم

در این کلیپ مجموعه فیلمهای اعتراضات و حمله به سیاستمداران توسط مخالفین و معترضین را مشاهده می کنید که اکثرا مسالمت آمیز هستند. اگرچه روشها و راه کارهایی که هر کدام از مهاجمین انتخاب کرده متفاوت و یا در محلها و زمانهای مختلفی است اما در مجموع پیام همه این اقدامات تقریبا یکی است:«‌ آقای سیاستمدار بس است و سیاستت را تصحیح کن».

چیزی که در این فیلمها مشاهده می شود این است که هر کدام از مخالفین یا مهاجمین شیوه و ابتکار خاص خود را برای حمله به سیاستمداران دارد و کاملا واضح است که قصد آسیب رساندن به شخص مذکور را ندارند و با اینکار خود در انظار مردم می خواهند که اعتراض خود به سیاستها و اقدامات سیاستمدار مذکور را اعلام کنند.

هدف دیگر آنان جلب توجه مطبوعات و رسانه هاست تا با اینکار خواسته خود را نیز بهتر اعلام کنند. البته چنین اشخاصی جریمه نقدی و کتک خوردن در  حین دستگیری را به جان خریده اند. آنان اکثرا اشخاص تحصیل کرده و بدور از سوابق جنایی هستند.

بدنبال ۳۹ سال حاکمیت حاکمان دزد و چپاولگر، فساد به قدری غیرقابل تحمل شده است که نه تنها موجب اعتراض روزانه تمام اقشار محروم مردم ایران شده و هر روز کارگران و کولبران و سایر زحمتکشان ندای حق طلبانه‌شان را در گوشه ای از کشور سر می‌دهند؛ بلکه اکنون آش آنقدر شور شده که حتی بخشی از آخوندها که حاکمیت ولایت فقیه را نمایندگی می کنند؛ به ستوه آمده و دست به اعتراض زده اند.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران کارگر

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما