گفتگو با آذر ماجدي در باره کرکوک و استراتژي امريكا


در اين گفتگو آذر ماجدي ابتدا به بررسي اوضاع سیاسی عراق و تصرف كركوك بدست دولت مركزي عراق پرداخت و سپس به سخنان ترامپ در باره برجام و استراتژي جديد امريكا نسبت به ايران اشاره کرد:

انتشار از: 

گفتگو با هاشم خواستار مسئول کانون صنفی شهر مشهد

هاشم خواستار فعال مدنی ابتدا در ارتباط با سخنان ترامپ و خطر جنگ صحبت کرد و سپس به مسایل صنفی کانون معلمان شهر مشهد پرداختند و در ادامه به خواسنته های فرهنگیان که در راس آن ازادی معلمان در بند و همچنین تدریس زبان مادری اشاره کرده اند که این ویدئو کلیب اکنون آماده پخش است.

انتشار از: 

کیانوش توکلی در باره صنعت دروغ سازی روح الله زم و آمد نیوز

مدتی است که گفته می شود، آمد نیوز اخباری را منتشر می کند که نشان از آن دارد که این" تشکیلات" در بالاترین سطوح اطلاعاتی و بیت رهبری رژیم دارای نفوذ خبری است، اینکه در پشت این به اصطلاح تشکیلات ، کدام سازمان اطلاعاتی از چه کشوری قرار دارد ، حداقل من از آن بی اطلاع می باشم . در این کلیب کوتاه توجه شما را تنها به یکی از این خبر هاجلب می کنم، قضاوت با شماست:

انتشار از: 
سایت ایران گلوبال برای پاسخ یابی به مسایل ایران، در کنار مصاحبه های ویدئویی، بدین وسیله اقدام به مصاحبه های کتبی میکند.
از علاقمندان و صاحب نظران مسایل جامعه ایران، تقاضا میکنیم در صورت تمایل به مصاحبه کتبی، پاسخ سئوالات زیر را به نشانی سایت بفرستند.
یا در صورت داشتن اکانت سایت مستقیم در سایت درج کنند. با تشکر قبلی از زحمات شما.
آیدمیر گولر، عضو کمیتۀ مرکزی حزب کمونیست ترکیه پیرامون موج جدید همه‌پرسی استقلال، از اقلیم کردستان عراق تحت رهبری مسعود بارزانی تا کاتالونیا، مقاله‌ زیر را نوشت.
علیرغم سخنان تند دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا علیه ایران و مواضع تند وی برضد توافق هسته ای و عدم تایید پایبندی تهران به برجام از سوی واشنگتن، به نظر می رسد اروپایی ها تمایل زیادی ندارند به دوران پیش از لغو تحریمها علیه ایران بازگردند.
همه خانواده ها پریشان ونگران کسی جرئت اعتراض نداشت کسی هم پاسخگو نبود . برگشتیم حمید کوچولو خسته بود گریه می کرد. داشتیم آرام آرام به هم عادت می کردیم .به من گفتی < مامان می دانم بسیار سخت است اما هر قدر که می توانید این بچه و مادر را کمک کنید .این قربانی کوچک را مثل نوه خودتان مواظبش باشید.چه فرقی می کند بچه من یا بچه رفیق من !>بدون گفتن توهم عزیز دلم ! او نوه من شده بود و عصمت خانم مادرم.
معاون وزارت خزانه‌داری آمریکا با بیان اینکه راهبرد جدید واشنگتن علیه رژیم ایران چهار هدف دارد، تاکید کرد که «ارگان‌های دیگر دولتی ایران را نیز مورد تحریم قرار خواهیم داد».
وزارت خارجه روسیه در دفاع از رژیم ایران و همچنین سپاه پاسداران، طی بیانیه ای تاکید کرد که قصد آمریکا برای اعلام نام سپاه به عنوان یک سازمان تروریستی را تایید نمی‌کنیم.