مقالات کاربران

فاصله بین خورشید و زمین ۱۵۰ میلیون کیلومتر است.
در طول دوره مسئولیت ابراهیم رئیسی در قوه قضاییه، نام وی به‌کرات در ارتباط با پرونده های کسانی مطرح بوده که به "فتنه" علیه حکومت ایران متهم شده اند. موضوع این پرونده ها، اتهام "توطئه از
اقتصاد ایران از جهات گوناگون در وضعیت خوبی قرار ندارد. آمارهای رسمی جمهوری اسلامی و نهادهای بین المللی این واقعیت را تأیید می کنند.
برخورداری از حق انتخابی آزاد و سالم و عادلانه‌ از ابتدائی ترین حقوق هر انسانی است.
مطابق باور عموم شیعیان، ائمه معصوم و دارای علم غیب هستند. عصمت را هم شیعیان به معنای حداکثری به کار می برند.
1 کامنت
ارگانهای امنیتی ایالات متحدۀ آمریکا از هم اکنون در چندین جبهه در حال پرونده سازی بر علیه اردوغان و اطرافیان او می باشند.
6 کامنت
پایگاه اجتماعی اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان در بین مردم زحمتکش باید شکسته و جدا شود. این کار به نفع انقلاب کمونیستی به‌خودی‌خود اتفاق نمی‌افتد.
: در حالی به زودی انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران برگزار می‌شود که مثل همیشه، یک سوال حتی از این‌که چه کسی رییس‌ دولت بعدی می شود، مهم‌تر است: رابطه رییس‌جمهوری با رهبر. در این‌که نام قوی‌ترین مرد س
اخلاق از دید جامعه‌شناسی یعنی رعایت حقوق دیگران، و بی‌اخلاقی یعنی ضایع کردن حقوق دیگران. این یک تعریف حداقلی از اخلاق مدرن در برابر اخلاق سنتی، و دریچه‌ای به پایه و اساس قوانین است.
از آغاز جنگ داخلى سوریه در سال ٢٠١١، ایران و روسیه که هر دو اکنون متحدان اصلى رژیم بشار اسد به شمار مى روند، روابط پرفراز و نشیبى را تجربه کرده‌اند.
1 کامنت
احمدی‌نژاد اگر یک کار درست در زندگی انجام داده باشد، همين نافرمانی در برابر خامنه‌ای و سرپیچی علنی از امر و نهیِ حاکمی ست که در نظام مبتنی بر ایده‌ی ولایت مطلقه‌ی فقيه، حکومت او ادامه‌ی حکومت رسول‌الل
2 کامنت
رابطه با آمریکا بزرگترین چالش سیاست خارجی جمهوری اسلامی است. در چهار دهه گذشته، دو فرصت تاریخی برای عادی‌سازی روابط دیپلماتیک با آمریکا به وجود آمد. فرصت نخست سوخت، فرصت دوم در خطر است.
3 کامنت
کاندیداتوری محمود احمدی نژاد شگفتی روز دوم ثبت نام‌ها بود و فضای انتخاباتی را متحول ساخت. این اتفاق غافلگیر کننده لایه‌ای دیگر بر پیچیدگی انتخابات ۹۶ افزود.
3 کامنت
معرفی و آموزش کامل اوترنت ( اینترنت رایگان و بدون سانسور )
بی‌دلیل نیست که قدرت‌های منطقه‌ای در خاورمیانه برای مخالفت با ایران خیلی سراغ وزارت خارجه یا دفاع آمریکا نمی‌روند بلکه کانون فعالیت‌های ‌آن‌ها در وزارت خزانه‌داری است تا مانع از معاملات دلاری ایران شو
3 کامنت

صفحه‌ها