دیدگاهها

فشار سیاسی و اقتصادی کشور های قدرتمند جهان بر علیه وارثان انقلاب تا رشد نسبی دمکراسی ادامه خواهد یافت و امکان حمله نظامی همانند عراق کاملا بعید است، چون تولید صنعتی شکل گرفته، وضعیت ایران در شرایط حا
1 کامنت
مسئله ی اصلی این است که « فعال دموکرات» آزاد اندیش، که به « چند حزبی و چند فرهنگی» معتقد است لازم است تکلیف خود را با « راست افراطی» مشخص کند.
7 کامنت
اعتقاد به سیستم دموکراسی نیم بند جهانی برای حکومت اکثریت بر اقلیت فاجعه بشری است.دموکراسی واقعی از بین بردن هر گونه تمایز بین اکثریت و اقلیت است .
راه حلّ برون رفت از بحرانهایی که امروز کشور ما با آن روبرست، مشارکت در انتخابات به منظور تقویت و تداوم نظام جمهوری اسلامی نیست، بلکه فاصله گرفتن و به حاشیه پرتاب کردن مسلک شیعه گری و اساس دین اسلامی
10 کامنت
شاید عصر جدیدی پیش روی ما گشوده شده یا باید خود آنرا بگشائیم که نیاز به داستانهای محلی به منظور ایجاد آنچه منافع ملی نامیده میشود، جای خود را به داستانی جهانی، هویتی جهانی بدهد.
ماشین هویت‌ساز‌ شکوه ایرانی و عظمت آریایی، پدیده تازه‌ای را، این بار به زبان انگلیسی و در بازار جهانی عرضه کرده است: جیسون رضا جُرجانی.
زنده یاد حبیب‌الله آشوری، به ملاخورشدن انقلاب معترض بود، اما هیچ ربطی به گروه فرقان نداشت. ۱۱ آبان سال ۵۹ «عبدالمجید دیالمه» جلوی مجلس، به پاسداران نشانش داد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با پیروزی "شیخ حسن روحانی" رقم خورد. انتخاباتی که بوی تحریم می داد به یک باره شرکت فعال در انتخابات را بار نهاد و طبخ نمود.
1 کامنت
جامعه شناسی انتخاباتی نقش بازیگران و برد و باخت یا امتیاز دهی متقابل را نشان می دهد. قدرت سیاسی دارای تنوع روش است و مردم تلاش دارند در تناسب قوای موجود بر امتیازهای خود بیافزایند.
این روزها هم برای اسماعیل عبدی و هم برای معلمین کشور ایام حساسی به شمار می رود.
تك نگارى و تك خوانى تاريخى را به نظام آموزشى سيستماتيك تبديل كرده اند. بايد نخست اين تك نگارى را برهم زد.
7 کامنت
فرهنگ از مجموعه ارزش های مادی و معنوی جامعه انسانی که در روند زندگی، بوجود آمده، شکل گرفته وشامل دوبخش است.
چرا خودتان را گول می زنید و رأی دادن مردم را تقصیر اپوزیسیون، بهتر بگویم مخالفین، می اندازید که هیچ ادعایی هم ندارند !؟ مگر رأی ندادن آن 15 میلیون نفر ، کار ِ اپوزیسیون بوده است !؟ رأی دادن به رژیمی
1 کامنت
جناح ناسیونالیستی و پانترکیست در آذربایجان ریشه ندارد و از گذشته تاکنون حزبی فراگیر؛ برنامه سیاسی، رهبر و سنت جا افتاده ای در آذربایجان نداشته است. این جریان فاقد تاریخ، تجربه و مبارزه است.
6 کامنت

صفحه‌ها