دیدگاهها

مديرمسئول محترم سايت ايران گلوبال پيرو انتشار مطلبى در آن وبسايت در مورخ ٧ ديماه گذشته با عنوان "گفتگو با پيمان عارف بعد از ديپورت به لبنان" به اطلاع ميرساند بنده هيچگونه گفتگويى با آن سايت
1 کامنت
به ملت كورد توهين نكنيد، به آئينه خود بنگريد!!! مسلماً طبق قاعده وقوانين حقوق بشري در جهان ، توهين به هر نژاد وآيين و فرهنگ ومذهب هر انساني خلاف قوانين بين المللي و حقوق بشري است .
7 کامنت
من فقط این نکته کوچک و در واقع بسیار بزرگ را در اینجا بیآورم که در ایران هرگز شیوه سرف داری همچون روسیه یا غرب مرسوم نبوده است. هرگز.
تا عاقل اندیشه کند، دیوانه کار را تمام کرده است( فرمول جاذبه نیوتون در سیاست) چگونه میتوان فرمول نیوتونی سیاست را تغییر داد و به این صورت درآورد: « تا دیوانه بجنبد عاقل کار را تمام کرده است؟»
6 کامنت
مسئولین امنیّتی که قبل و بعد از انقلاب با زندانیان سیاسی سر و کار داشتند همه نادرست و نابکار نبودند. در هردو رژیم کسانی بودند که رنج زندانی را نمی‌خواستند...
3 کامنت
كتمان نمى كنم كه من زخم خورده اى از درون هستم. زخمى كه من از خودى خورده ام هرگز از دشمنان نخورده ام.
17 کامنت
شادی موجب نشاط روحی و سلامتی و افزایش توانایی، کارائی و آگاهی و میل به آزادی می شود. انسانِ شاد می تواند و می خواهد در محل زندگی، مدرسه و جامعه نقش سازنده ای داشته باشد.
3 کامنت
گروه ضدجاسوسی پالایش، بعد از قریب به دو سال فعالیتِ مخفی در زمینه‌ی آموزش و تدارکات، فعالیت علنی خود را در آستانه‌ی بهار و سال نو خورشیدی آغاز نمود تا در راستایِ پالایش صفوف اپوزیسیون از طریق شناسایی،
4 کامنت
ایجاد جامعه مدرن، دمکراتیک و پیش‌رفته بدون وجود انسان‌های خردمند امکان ندارد. همزمان باید این امر را بپذیریم که جهان ما پیچیده‌تر در هم تنیده‌تر شده و درک و فهم آن دشوارتر گردیده است.
4 کامنت
لازم به ذكر است تمامي اين آمارها طبق آمارها و گزارشات خبرگزاري هاي مختلف جمع آوري شده است از جمله خبرگزاري هرانا وسازمان حقوق بشر ايران وبنياد برومند وإحسان فتاحي فقط آن را گردآوري نموده وتك تك لينك
: پیش زمینه فکری جنبش بابیه به جریان اسلامی "شیخیه" به زعامت شیخ "احمد احسائی" بر می گردد.
سالی دیگر را پشت سر گذاشتیم. سالی پر از درد و رنج و دشواری‌هاهمراه با امید به زندگی بهتر برای مردم ایران بود. امیدواریم سال پیش رو، سال ارمغان شادی و بهار آزادی ایران باشد.
10 کامنت
ژنف چهار در سکوت و عدم پوشش خبری رسانە انجام گرفت و هنوز چیزی از تصمیمات آن نمیدانیم. اما میدانیم کە مسائل و موانع بسیاری در بحران سوریە هست کە ممکن است تعداد ژنفها را دورقمی نماید.
4 کامنت
در مقاله “احسان طبری چگونه شکسته شد؟
1 کامنت
به گفتۀ مقامات رژیم دمشق و کارشناسان روسیه، رقابت میان مسکو و تهران در سوریه بیش از پیش ملموس‌تر به نظر می رسد.
11 کامنت

صفحه‌ها