آخرین مطالب ایران گلوبال

این پروژه های نخ نما دیگر کسی را فریب نمی دهد. در شرایطی که بیگناه و معصوم ترین آدمها را با شکنجه به قبول کارهای نکرده وامیدارند، کسی فریب این برنامه ها را نمی خورد. اگر خورده بودند اکنون جامعه منفجر نمی شد.
حالا حکومت با عده ای فعال مدنی و سیاسی یا معترض طرف نیست که این پروژه ها کارایی داشته باشد، با کل جامعه منهای حکومتی ها طرف است. و شکست این برنامه های آدم کشی و آدم سوزی از اینجاست.
هراسناکتر از همه هرکدام از این مافیاها بتوانند در زیر "پرچم خدا" بی دردسر ارگان های سری، مخوف و رودرروی با دیگران رقیب یافته و داشته و آنرا در کنام و پناه رژیم الهی اسکان داده و آسوده خاطر امنیت غارتگری و قاچاق بیابند؟

گفتگو با برخی از شوراي دمكراسي خواهان

گفتگو با چند تن از شركت كنندگان در كنفرانس شوراي دمكراسي خواهان ايران:
ضيا صدرا لاشرافي ،ناهيد حسيني ،سعيد عزيزي ،عباس. خرسندي ،فرامرز بختيار و يوسف كر

انتشار از: 

از نادر شاه تا علی خامنه ای از پیروزی تا شکست

کنگره مغان که امسال 280مین( 1736-2016=280) سالگرد آن است، دراوضاع متلاطم سده ی 18 میلادی و در اواخر ژانویه 1736 برابر با اوایل بهمن 1114 خورشیدی آغاز شده وتا اواخر مارس 1736 نزدیک به سه ماه طول کشیده است. به تخمین صد هزار نفر شرکت کننده داشته که نزدیک بیک چهارم آن ازطرف برگزارکنندگان سکولار ِسنتی آن زمان دعوت شده بودند.
شرکت کنندگان فعال این تجمع بزرگ تاریخی بدنبال نزدیک به یکماه بحث و گفتگو شرطهای فرماندهی کل قوا برای توانمند شدن ارتش و کشورایران از راه

انتشار از: 

ايران چاره اي جز "اتحاد عمل" ندارد


ايران چاره اي جز "اتحاد عمل" ندارد .گفتگو با برخي از شر كت كنندگان در شوراي دمكراسي خواهان ايران:
اردشير زارع ،نظري ،ياسين اهوازي ،محمد زماني و خالد حسن پور

انتشار از: 

ايران براي همه ايرانيان :شورای دمکراسی خواهان

ايران براي همه ايرانيان ،گفتگو با برخي از شركت كنندگان درشوراي دمكراسي خواهان ايران:
طاهره. صادقي،اردشير زارع ،رضا حسين بر و محمد كدخدايي

انتشار از: 
درگذشت مهندس عباس امیرانتظام، مبارز آزادیخواه، قدیمی ترین زندانی سیاسی و نماد ایستادگی در برابر بیداد رژیم جمهوری اسلامی را به مردم ایران و بویژه به همسر ایشان، خانم الهه میزانی (امیر انتظام)، و فرزندان ایشان الهام، اردشیر و انوشیروان تسلیت میگوئیم.

در سوگ این انسان آزاده که بیش از ۶۵ سال از عمرش را با کوشش و مبارزه در راه آزادی و سربلندی ایران و ایرانیان گذراند، نام و یاد او را ارج میگذاریم و راه او را پرپوینده تر آرزو می کنیم.
در این مطلب و نوشته های بعدی به تحلیل پیدایش فرهنگ لاتی خواهم پرداخت.
سوازندن زنان مبارز و آزادیخواه بدترین نوع خشونتی است
که در مورد زنان می تواند اتفاق بیافتد
ایا میتوان حاکمیت ولایت فقیه در ایران را به نوعی دیکتاتوری اتوکراتیک تک نفره مقایسه کرد؟ یا اینکه مرکز اصلی قدرت در ایران دست الیگارشی دست چین شده ای از سرداران سپاه، روحانیون و بازاریان دست چین شده میباشد که ولی فقیه هم بعنوان عضوی از این مجموعه و ایدئولوق و سمبل آن عمل میکند.
در کاتالونیا و ایرلند ، اسکاتلند، بلژیک و باسک جدائی حرام و در هر نقطه دیگر خاورمیانه و بالکان حلال تر از آب زمزم! به شرطی که مهندسی اش را آمریکای عزیز کرده باشد.راهکار بلند مدت کشورهای غربی قطع کردن ریشه خبررسانی استوار بر واقعیت ها، ژورنالیسم انتقادی و پایه گزاری ژورنالیسم دستوری و ساختگی با سناریوهای نیم بند انتقادی از پیش ساخته برای حقیقی نشاندادن دروغپردازی هایشان بود.رسانه های منتقد به مرور استحاله و از خبرنگاران منتقد و گرایشات مخالف پاکسازی و دانش آموختگان خبرنگاری کارگزاران سیستم شدند.
روسها تا زمانی که ضعف را در حریف احساس نکنـند، در یورش پیـش دستی نمی کنـند . لذا کـسانی که به هر دلـیلی و در هر عرصه ای مجبور به رویارویی با روسـها گردیده و گریزی از مقـابله ندارند، باید اطمـینان داشته باشند که در صورت بروز کوچکـترین علامتی که حاکی از ترس آنها باشد، در مبارزه مغلـوب روسها خواهند گردید جمله ی قوام این بود:
شما روسها مردمانی هسـتید که باید از شـما همه چیز خواسـت ولی به شما هـیچ چیز نداد
در اصل یکم قانون اساسی فرانسه آمده است: «فرانسه یک جمهوری غیرقابل تجزیه، غیر مذهبی، دمکراتیک و اجتماعی است. دولت، اصل برابری در مقابل قانون را برای همه شهروندان خود بدون در نظر گرفتن نژاد و مذهب تضمین می‌نماید و به تمام اعتقادات احترام می‌گذارد.» دستاوردهای مدرن جهان امروز ما فقط تلفن‌های هموشمند آخرین مدل، انواع اتومبیل یا ابزار کار و وسایل آرایش و لباس‌های مارک‌دار مختلفی که به سرعت در جامعه ایران وارد بازار مصرف می‌شوند، نیست. تفکرِ دنیای مدرن و ارزش‌های بر آمده از آن است.

تئاتر مزخرفی است زمانی که معصومه علینژاد کلایی بابلی یا بقول مریدان بی اطلاع اش مسیح جون که تا دیروز در دکان استمرار طلبان رژیم استبدادی برای پوشش اخبار دست اول صیغه امثال محسن صفایی فراهانی بود و بعد با نزدیکان محمد خاتمی روی هم ریخت!حال با سیاست اپوزیسیون سازی ایمن رژیم به آمریکا رفته و خود را مدافع حقوق ملت ایران می داند.