آخرین مطالب ایران گلوبال

چه كسى بود گفت زنده باد مرگ؟
باید از جناب احمدی نژاد، که دستش در همه ی جنایات، سرکوبگری ها، دزدی ها و غارتگری های این رژیم مافیایی آشکار است، پرسید: چرا به کشتار و تجاوزات ننگین گماشتگان سپاه و بسیج در بیدادگاه کهریزک به زنان و جوانان بی دفاع، زبان به دادخواهی و اعتراض نگشودید؟
می گویند اینکه دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، اروشلیم را به عنوان پایتخت اسراییل اعلام کرده، مسلمانان را در سراسر جهان تحریک کرده و باعث می شود آنها به کشتار و خونریزی دست بزنند... مشکل اصلی، افراط گرایی اسلامی ست که هر حرکت و حرفی را تبدیل به بهانه و توجیهی برای جنایات خود می کند. یک کاریکاتور در کشوری اروپایی، یک فیلم در قاره ای دور، یک سخن انتقادی در نقطه ای دیگر از دنیا، تبدیل به بهانه ای می شود تا اینها تروریسم و خشونت ذاتی ایدئولوژیک خود را افزایش دهند.

هزاران بازنشسته و مالباخته، امروز تهران را تکان دادند!

امروز، 19 آذر 1396، هزاران تن از هم میهنان بازنشسته و مالباخته، همزمان، درگردهمایی شکوهمندی در برابر مجلس رژیم جمهوری اسلامی، از ستم حکومت دادخواهی کردند.
میدان بهارستان و خیابان های اطراف آن انباشته از ایرانیانی بود، که دولت فاسد حسن روحانی و مجلس فرمایشی رژیم را آماج اعتراضات کوبنده ی خویش می ساختند.
با وجود کوشش نیروهای امنیتی و انتظامی رژیم برای پراکنده ساختن همایشگران، جمعیت انبوه مردم خشمگین با ایستادگی و در کنار هم مانده، نمایشی پر فروغ از قدرت و همبستگی ملی ارائه کردند.

انتشار از: 
نفس سیادت آخوند پیوسته بدنبال بنده پروری و مطیع سازی مردم برای به اصطلاح رضای خدا، و به تبع آن بخاطر حفظ سروری 1400 ساله ی امامت خویش است.
چرا آمریکا باید به دموکراسی‌خواهی در ایران کمک نظامی بکند؟
در چهل سال گذشته جمهوری اسلامی با استخدام لشگری از کارشناسان و مشاوران در امور روانشناسی، جامعه‌شناسی، مهندسی اجتماعی و جنگ روانی و اطلاعاتی، موفق شده است که ایده درخواست حمله آمریکا به جمهوری اسلامی را مانند آتش زدن قرآن، بدل به تابو کند. در این مقاله سعی کرده‌ام که انواع بحثهایی که مخالفان حمله آمریکا به جمهوری اسلامی مطرح میکنند را پاسخ گفته باشم و در عین حال انواع مخاطراتی بزرگتری که در پی قیام مردم ایران وجود دارند ذکر کنم. امیدوارم مقاله زیر ضمن تابو شکنی، خواننده را به تفکر بیشتر وا دارد.
یک سال پیش در چنین روزی ( 10 دسامبر 2016 ، 19 آذر 1395 ) ساعت 1 بامداد نیروهای امنیتی وابسته به "تشکیلات ملی استخبارات ترکیه" به منزل مان در آنکارا حمله کرده ، بی آنکه دستور قضایی برای بازداشتم در دست داشته باشند با جمله ای چنین که "شما در را باز کنید ؛ الان میبریمتان فردا صبح میرویم دستور قضایی می گیریم" ، خواهان بازداشتم شدند!
اعلامیه مشترک به مناسبت روز جهانی حقوق بشر
کارنامه منفی جمهوری اسلامی، تداوم نزدیک به چهل سال بی اعتنایی و نقض فاحش حقوق بشر توسط حکومت ايران است. ما تلاش انبوه فعالان حقوق بشری برای اطلاع رسانی در این عرصه را ارج می نهیم و همه ایرانیان آزادیخواه را به افزودن بر پشتیبانی خود از این تلاش فرا می خوانیم